Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát te magad nemtudod le eloxálni, ha arra gondoltál...
keress olyan műhelyt, ahol lehet eloxáltatni
hallode ? nem kapok sehol semmit......nem tudnad elmagyarazni te hogy hogyan kell? koszi
koszi..
Nincs valakinek eladó slickje cr 250re?
ne megfesd hanem eloxáltasd! internet_google-eloxálás
megszeretnem festeni a felniimet feketere? mit javasoltok ? hogyan csinaljam ? koszi....
http://www.sportmotor.hu/motor...
nézzétek meg! kommentár kötelező
aki volt a tápióbicskei krosszpályán az írjon tapasztalatokat, véleményeket, mert 2 hét múlva mek oda! köszi üdv mindenkinek!
Hát mit mondjak? szép. Én szeretem a cr-eket volt nekem is meg majdnem olyanom lett. De nem bántam meg hogy nem az lett
Hello a siker megvolt a motor már el is kelt 250-be.
jol nyit nincs semi baj! de a motor hogy tetszik?
Hát ha nem nyit vagy valami nem jó akkor takarítsd ki. Haver úgy csinálta hogy szétszedte a powert, kivette a nyeleket és drótkoronggal szépen megtakarította.
Kell bele 3 fogaskerék az alsó hangon 50e+ 1 töm.klt az 10e,legjobb tudomásom szerint a fogaskerekeket párban érdemes cserélni szval így kicsit sok lesz a végösszeg,főleg úgy hogy van fenn egy 360e ért,de Te tudod,sok sikert...
es annak van valami jele hogy mikor kell? vagyis hogyan kell takaritni ?mikor nem meg jol akkor kell takaritni?.......amugy bence 99 es a motra a motromon de minden uj benne!:D......tetszik-e?
Nem igényes ha jó olajjal mész és forgatod nekem sosem kellett.
A motornak 250.000 a fix ára.
oke... akkor nem olyan fontos....vagyis nem olyan igenyes ugye?
Hello adok érte kétszázat és két rossz fogaskereket...vmi irányár sokat segíteni amiből lehet alkudni.
jó kérdés,nekem sose kellett Ha taknyos ,akkó má muszáj,me abból lesz a kokszos
hello eladó cr-250-es gépem szétszedett állapotban.99-es évjárat.3db fogaskerék kell a váltóba.
a powert mennyi idonkent illik takaritani?
hello olyan gondom van hogy van egy honda cr 125 crossom 92 évjárat,ujratekercseltettem a gyujtástekercset,csak viszont nem tudom melyik vezeték melyikre volt forrasztva,van egy kék egy fehér és egy barna ha jol emlékszem a 2 barna volt összetekerve,esetleg ebben tudtok segiteni,van alul meg felül is egy tekercs és ezeknek a két széleire kell forrasztani,várom válaszotokat.köszönöm sziasztok.
e mail:norbika8484@freemail.hu
sürgös segitsetek!
Csak egy percen múlt, hogy ne égessem magam :)
Szia, nem tartom agresszívnek, bár nincs nagy viszonyítási alapom. Állitani azt sem tudom hogy kell, nekem eddig nem volt rá panasz. Hozzáteszem, max 50 órát tettem a mociba mióta nálam van, de eddig hibátlanul szuperál.
Szia!
125-ösben RC power van de nem elektromos,csak a 250-ben van elektromos
szia ! nekem is pont ugy volt megoldva ahogyan bence mondja...de en leszedtem!