Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi a választ. A fixlámpás nagyspoileros kivitel, ahol bal oldalon van a kipufogó. Úgy látom, neked az ezelőttihez vannak cuccaid. Az első lámpa feletti füstszínű plexi kellene nekem, az törött el. ha nincs ilyened, jó volna vmi ötlet....
Köszi szépen előre is!
Rém idegesít, h nem tudok sehonnan gyorsan elhúzni vele, ha egy fél órát állt a motor.
Szia! Olasz MTX-ed van?

Teljesen normális, hogy melegíteni kell! Melegítés nélkül ne is akarj vele elindulni!

Csak japán MTX-ekhez van alkatrészem. Kézvédőm nincs. Milyen idom is kellene?

Üdv; Zoli

UI: Nézz szét: http://www.vatera.hu/user/acco...
Hello!
Keresek 94-es fixlámpás mtx-hez óra előtti spoilert, és kézvédőket! Fél órára kölcsönadtam a mocit! :-(
Ha tud vki segítsen: szívató nélkül csak üzemmelegen indul a 125-ös, legtöbbször melegíteni kell mert induláskor lefullad! Segítsen akinek van tapasztalata légyszi, nekem csak néhány hónapos a motor, nincs sok javítási tapasztalatom.....
Előre is köszi mindenkinek!
sziasztok honda mtx 125-ös hátsó kereket keresek dobfékeset!
Sziasztok!
Lehtséges, hogy a Honda MT5 SA (1980-83) kormánycsapágya 2 csészéből és pár db csapágygolyóból áll?
A golyók kosár nélkül vannak a csészék között.
Hello honda mtx 80 levegős eladó 70 E ft adok hozzá még egy blokkot 3 gyujtás szettet és vágatlan kábelezés soksok alkatrészt hozzá.a motor szivatüvalindul de ugy pöcc röff semmi gond nincs vele uj dugo gyürüvel van hozá meg 2 henger henergfejek is.,érdekel irj jani105@citromail.hu képet tudok csinálni mindnröl
Szia! Nekem van egy Japán 125ösöm bontva, van rengeteg alkatrészem. A műszerfal 2részes, nekem csak az a rész van meg amelyikben a km-óra van. Én árulom: http://www.vatera.hu/honda_mtx...

Az ülés alatti idomjaim, fejidom, ülés mögötti idom, - megvannak, ha érdekel, gyári ,,festésűek". Mond, ami érdekel, és csinálunk egy csomagot!

Tekintsd meg többi hirdetésem: http://www.vatera.hu/listings/...

Üdv; Zoli
Hello mindenki ! olyan kérdésem lenne hogy nincs e valakinek eladó honda mtx 125 japán motorhoz komplett műszerfal illetve idomok vagy idomot lehet rá egyedit csináltatni ha jól halotam csak nem tudom hol :S

Meg olyan kérdésem lenne szét volt szedve a motor össze raktam de valami nem koser a karbiba van bendzin de mégse indul el :S ha a gyertyához locsolok be bendzint akkor felhorkan de nem idnul el :S:S mi lehet a baj ?
hello Zoli94jan11 elküldtem az emailt.
Üdv.Megnézte a szerelő el volt dugulva a víz rendszer.Amikor észre vettem hogy túl meleg a víz akkor meg álltam a motorral.Megvártam amíg lehűl és utána haza mentem vele.Ugyan olyan erő volt utána mint elötte.A henger nem dolgozik bele a víz rendszerbe!
Üdv.Megnézte a szerelő el volt dugulva a víz rendszer.Amikor észre vettem hogy túl meleg a víz akkor meg álltam a motorral.Megvártam amíg lehűl és utána haza mentem vele.Ugyan olyan erő volt utána mint elötte.
Szia! Nem kaptam emailt. :(

bzoltan94@indamail.hu
Küldtem e-mail-t. Megkaptad?
meg ha tudnál adni egy telefonszámot az email címemre akkor felhívlak és megdumálunk mindent!
Hello pont ezt szeretném megvenni de a vaterára nem akartam belépni.szerinted a japán bele megy az olaszba?
Szia! Ezt tudom felajánlani, de ez Japánból van. http://www.vatera.hu/honda_mtx...

Üdv
hello engem érdekelne hátsó rúgóstag.
sziasztok engem érdekelne honda mtx 125-r (olasz) hátsó rúgóstag ha valaki tud ilyet légyszi írjon peter333333@citromail.hu
Szia engem érdekelne a hátsó rúgóstag mennyi lenne ha még meglenne.
Sziasztok
semmi lefőzés nem történt csak kiderült hogy nem volt benne annyi benzin hogy a benzincsap kinyítva legyen
Tartalékra vettük és megy mint a golyó
Szia! Milyen MTX-ed van? Csak a fejidomot szeretnéd, vagy a lámpát és a tartót is? Nekem vmilyen van. Ha érdekel írj bzoltan94vindamail.hu Képeket küldök email-ben! Üdv Zoli
Hello!
Nincs valakinek MTX fejidom eladó. Csak kockalámpás érdekel.
Kérlek keress mg e-mailban, ott midnent elmondok! megértésedet köszönöm

palacsinta@citromail.hu
helo!MT8-hoz végdobot mennyiér csinálsz? kösz!