Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Valamint YZF-R125 -re is fogok tudni Bódis rendszert!
Van eladó AKRA rendszer full titán YZF-R1-re 07-08!
Az AKRA sohasem occó, tény nagyon jó, annyival nem tud többet mint amennyivel többe kerül a többi neves gyártónál.

Rendszert csekolom hogy az ár áll e még. - Reklám után visszajövünk
Ejha, az tényleg kicsit drága, csak azért gondoltam mert kinézetre is meg hangra is az a legdurvább
Two brothersből neten csak olyat találtam ehhez a modellhez ami dupla dobos, pedig 07-08-as modellhez van egy kurvajó ovál Yosi rs5 rendszerre még áll a 180k?
Titán Akrapovic carbonfiber végkarikával dobozban 149.900.- Ft
Yoshimura RS-5 közcsővel dobozban carbonfiber kivitel 129.900.- Ft

A Two Bross-t meg kell néznem hogy van e most ehhez az évjárathoz...
Biztos hogy ragaszkodsz ay AKRAPOVIC-hoz? Mert lényegesen drágább mint a Yoshimura vagy a Two Brothers.
- Ettől függetlenül ha érdekel megnézem azt is... 636-ra Two Brothers-t hoztam legutoljára. - Brutális...
Jah és Üdvözlet mindenkinek!
Alexcbr: 05-06 Kawasaki ZX6R -hez (636-os segge alatti kidörrentővel) mennyiért tudnál hozzni Akrapovic slip on-t?
Sziasztok!

KTM EXC 250R...2006os moccra szeretnék kipuff rendszert venni.
Tudnátok javasolni pár típust ami rámegy...és esetleg helyet is ahol beszerezhető!

Köszi!
Lakiteleki versenyhez gratulálok.
menni akartam,de inkább ithon feküdtem lázasan
Hello! Valaki ha tud RS 50-re (gömbölyű típus) sportkiput.... az írjon
Szevasztok!
ELADÓ: Yamaha FZR 600R(1994-es) komplett rendszer(leömlő és dob), REMUS sportdob(jó: Yamaha FZR 600-R, Thundercat, Suzuki GS 500...meg még amire rámegy ) és egy CBR 919RR gyári dob!
háta megegyezünk ki tudja:)
reeeman@freemail.hu küggy már képet róla meg hát egy korrewkt árat....
E- mail cimed?
üdv mennyibe adnád?
Nékem lenne egy MIG 2001-esé de szerintem jó a 99-esre is!
Üdv mindenkinek !
Csak annyit szeretnék hozzá szólni a dobokhoz , hogy nekem a PEGAZUS fajta dob van most fent a gépen (450 verseny quad) és a régin is az volt , valami bődületes hogy mekkora a külömbség, és gyárt a "bácsi " minden fajta gépre és autókra is egész kedvezö áron.
Cegléd , körte utca !
Teljes rendszerem van rá 80-ért. Yoshimura trioval.
keresek 99 es R1 re kipufogót lehet sport vagy stock is irjatok válaszba üdv
Sziasztok YAMAHA TZR 50CM mocira keresek kipuffogot amitöl megszünik a jellegzetes cicergő kétütemű hang köszi
hello
nem tudjátok honnan tudok coyote trs tri-oval dobot rendelni?
Sajnos nem.