Hozzászóláshoz be kell jelentkezned


köszönet a sportmotor.hu -nak a lehetőséget és a belépőt
este rakom fel a képeket amiket ma kontárkodtam !
kígyónak külön köszönet a szervízúton a fuvarért, meg is könnyeztem
vagy ha nem akkó ott a flex
Apám te egy egyszerű kérdést sem tudsz nyelvtanilag helyesen feltenni. De sebaj, mert így is értjük. A probléma valószinüleg az, hogy nem ülsz ki rendesen. De pl. én a ringen 2.10-es körben nem teszem le a térdem. Mások meg már 2.30-nál koptatják a térdkoptatót. Próbáld meg rendesen kitenni a valagad és akkor a térded még viszonylag lányos kanyar sebességnél is lent lesz.
Hivd fel őket, spcomposite Vagy Dúzs Petit...06209427240
LX,

Beharaptam egy 09' R6-ot nettoba....egy "Günter" kereskedőtől... száz ojrón vitatkoztunk.. b@szki ez mind ilyen kockafejüüüüüüüü
"csak" 4....

LX
Valószinüleg valami anatómiai probléma rövid a lábad...
Sziasztok mit kellene máskép tennem hogy a térdem nem tudom letenni az RR el de a lábtartó leér hogy lehet ez?
LX,

Már a hatodik kávén is túl van
Sziasztok!

Nem tudom, hogy Seszty felrakta-e ide, de hátha nem!
AUGUSZTUS 23-án (vasárnap) a "Vasárnap esti" motorozás keretein belül lenne csajos motorozás a ringen! CSAK CSAJOS...
"Legalább 30 fő leányzó kell, különben nem lesz belőle semmi.
Regisztrálni az info@csajokamotoron.hu-n lehet.

Az infók itt vannak:
http://www.csajokamotoron.hu/i... ... newsid=506
Jövő hét elején tudni kellene hány érdeklődő van, különben rendes vasárnap esti motorozás lesz.
Aki tudja tegye ki fórumokra, szóljon azoknak, akikről tudja, hogy várják ezt az alkalmat."
Jó lenne, ha össze lehetne hozni ezt a délutánt, tavaly 45 lány volt fent ilyenkor a ringen! Égjen a forró drót, adjátok tovább, hogy meglegyen a létszám!
KÖSZI
Szépjónapot mindenkinek!
2004-2006-os R1-re keresek pályaidomot.
Ha esetleg vakaki tud az jelezzen már/de ne kézfeltartással/
Köszi...
hhhmm... már a 2. kávén voltam túl...

LX
Ezzzzz igen apám.... 9:00-kor ahogy beértél..a sportmotoron az első dolgod egy post beirása volt.. Gondolom még a kávédat sem ittad meg
itthon van már régóta
0630-398-7609
Kitől tudok venni ilyent ha ez mellett döntenék? Mert ugye ez a Sayer csóka külföldériában tartózkodik általában.
délután 4ezer egész napra meg 6ezer
jah ez igaz
vagy egész nap vagy délután,,,,
GSR topikba most voltak ott, kérdezd őket.
hali!

tudna nekem valaki infoval szolgalni arrol, hogy tenyleg megszunt-e kakucson a delelott-delutani bontas a palyahasznalati dij szempontjabol?
ismeroseimtol hallom, hogy nincs mar olyan, hogy delelott 3, delutan 4ezer, hanem 6-ot kell kicsengetni, akarmennyit maradsz.
valakinek van friss es kezzelfoghato infoja errol?
A készülék maga így néz ki.
Vegyél Szayer Géza féle köridőmérőt, nem fogsz benne csalódni.
19ezer a köridőmérő, 6000-ért lehet venni jeladót hozzá.
Scan funkcióval leveszi a jelet bármilyen jeladóról összekódolás nélkül, mig pl a gpchrono csak a saját jeladójával tud működni..
Persze a szayerg-ét is lehet kódolni bármihez.
Hello,

köszi mindenkinek a pozitív visszajelzést.

LX
Vegyél gyorsan egy MicroTime (GPT)-t az Egedi Sanyitól. Nem egy "észlény" készülék, de kiválóan működik. A műszer 25e ha jól emlékszem.
Nincsen valakinek egy eladó használható köridő mérője? Mert a Dangertől vásárolt GpCrono-t folytatólagosan elkövetett visszaélése miatt úgy földhöz vágtam, hogy rögtön összetört az egész. Volt, hogy csak a negyedik körben vette le a jelet vagy egyáltalán nem. Aztán nem lehetett kikapcsolni, nem lehetett megnézni az időket. Mindent elkövetett azért, hogy így járjon. Megadtam neki amire vágyott.
jah..