Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

aloha niga! jááááj te....hát így ceretlek e! te édi te!jo föltartottalak he mi?!
Mire ?
Van egy pár
De jó ez Tacsi van még ilyen? Nyomhatnál fel én elnézegetném akár reggelig....
Olyan kép nincs, ahol füstöt láthatnék?
Na az érdekelne
ez volt a tiszta hülye aki nem normális burn out sorozat

Hátha...esetleg...érdekel... valakit
te válaszójjá már!
Ki köll vágni a bringából hogy alacsonyabb legyen!
Szerintem mind1 neki. Még válaszra sem méltat bennünket ez a zalai bakfitty.
Kérlek szépen,az úgy lehet,hogy az 1000RR nek a gyári lábtartóból majdnem 10 centis "kopó"csavar lóg ki.Persze kicsit túlzok,nem 10 centi,de jóval hosszabb mint más mocin.Ha azt akarod hogy ne érjen le akkor a megszokott testhelyzettől jóval jobban ki kell ülnöd,lógnod és az már nem "egészséges"
Tehát,vagy vedd ki a csavart,vagy cseréld le a lábtartót.Én utóbbit javaslom.
Nem ülsz ki rendesen (?)
Svéd,

még szerencse, hogy maradt szabályos csapat aki dobogóra tuott állni...

LX
elnézést, ez Gokart endurance verseny volt 40 fös rajtráccsal
Igen izgalmasra sikerült a mai verseny
Annyira ott volt mindenki hogy nem is fért fel mindenki a rajtrácsra
Vágülis demokratikus szavazással dölt el hogy forditott rajtráccsal inditjuk a versenyt
Az idömérön Gtommi a Svéd Teamböl mente a leggyorsabb kört, Atomék második helyen.
Tehát a rajtrácson utolso helyre kvalifikáltuk magunkat! A rajt nekünk sikerült a legjobban, asszem harmadik helyen voltunk az elsö cserénél.
Atoméknál egyenletessebbek voltak a köridök, elég hamar átvették a vezetést. Megprobáltunk átalakitani csapaton belül a sorrendet és lehet hogy ekkor elszámoltunk valamit.
az utolso percekben már biztos másodikak voltunk a Tompi Team elött, nem reménykedtünk az elsö helyben, de Gtomminak sikerült az utolso elötti körben megelöznie Atomékat és elsönek hozta be a Svéd Teamet.
Ezekután nagy volt az öröm, jött a csereszámolás.
Akárhányszor számoltuk át, a Svéd Teamnek hiányzott egy cseréje, nem nagyon tudtam felfogni de nem tudtam semmit tenni, diszkvalifikáltam a csapatunkat. Atoméknak megvolt a 11 csere de náluk meg rejtélyesen eltünk egy megpördülés, de ez ugye nehezen bizonyithato, igy ök nyertek
a második helyre hajazo Tompi Teamnél szintén hiány mutatkozott a cserék számában igy ök is diszkvalifikálva lettek.
Igy a dobogo igy nézett ki
Atomék
Roll Team
Nem jut eszembe Team (a nagy csalodásomban nem hoztam el a papirokat)
Az biztos hogy legközelebb nem utolag számolom a cseréket hanem lesz rá külön asszisztens
Gratulálok a nyerteseknek
Lehet dublőr vót..
TALMA MOTOROZÁS!a mai nap egy hatalmas nagy átbaszás volt!azokat az embereket basszák(baszták) át akik még a szerény fizetésükből is adakoztak volna talma motorjának esetleges megvásárlásához!ez a mai nap bebizonyította ujra h a magyarok még mindig az átverésben ,és a hazugságban hááát....bizony bizony élenjárok!gratulálok!kiszophat az összes elfogult talma fan aki elégedett volt a mai bemutatóval.ez ....egy....nagy...NULLA ...volt!
talán állítsd be rendesen a lábtartót h ne érjen le!
Van egy ilyenem...
Na jóvanakkornnnnnna.