Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vegyél inkább kesztyűt úgyis az ér le először :)
Én nem találtam ilyet sehol. Hívd fel őket, én valami horror 150.000 körüli árra számolnék, de minimum 100.000.

És nem éri meg, mert ha egyszer nem kawád lesz akkor enm faxa felvenni, vagy ha eladod valamiért a gépet és el akarod adni akkor nehezebb mint egy sima semleges színű ruhát.
Valakinek 50 es méretü Kék_fehér 2 részes Ruha elado Jó Áalapotban és NORMALIS Áron? akinek van ne tarcsa magába
Speed sisak valakinek? : http://www.kepesmotor.hu/zart_...
Sziasztok!
Moto Gp felsők rendelhetőkM. L.XL méretben 15000Ft/db áron.Vannak kabátok is!
bali105@t-email.hu 06303210309
Eladó a képen látható ÚJ Nolan bukósisak n101-es XS-es méretben, ezüst színű. (inkább S-es méret)
Teljesen új, felhajtható állú, méretprobléma miatt eladó... Jóval áron alul.
Eredeti ára 50 000,- Ft
Én most 35 000,- Ft ért odaadom!
Eladó a képen látható használt, de nagyon újszerű állapotban lévő kesztyű. Szintén 4-szer volt használva.
Fekete/fehér színösszeállítás, Bőr és cordura vegyesen.
Nagyon kényelmes viselet. XS-es méret van beleírva, de én inkább S-es méretre ajánlom.

Tiszta új, nincs rajta semmilyen sérülés!

Ára: 7 500,- Ft
Eladó a képen látható ÚJ! Bőr, protektoros Arlen Ness G-2126 motoros versenykesztyű.
Mérete: S
Eredeti ára: 29 900,- Ft
Én itt most akár 19 500,- Ft-ért eladom.
Eredeti, ÚJ!
Sziasztok!

Használtok ti valamilyen bőrápoló/impregnáló cuccot a kesztyűtökre? Érdemes ilyenekkel kezelni?
Hello Pohi! Te tudod milyen árban lehet ezt a kawa kabátot meg a kesztyűt beszerezni? árat nem nagyon merik kirakni

Kabát
Eladó Forma fél magas szárú motoros cipő 39-es méretben:

http://www.kepesmotor.hu/utcai...
Eladó Spidi penta keszyű "M"-es 8-as méretben 25000 Ft-ért 59100 Ft helyett:

http://www.motorline.hu/index....

Alkudni kicsit lehet.....
Sziasztok
eladó,protektor l-es méret.új.11000ft.postázom.
Sziasztok

eladó egy nitró mx-410 es bukó,megy egy progrip gyerek páncél.mind a kettő használt.postázom ha kell valakinek.15000ft.
Hello!
Nekem van egy spool L-es. Annyi hibája van, hogy a sliccén nem jó a cipzár. Igazából használható így is mert van előtte egy tépőzáras takaró rész. Egy gyenge szezont használtam, sajnos kinőttem. Szinte új.
Nincs valakinek eladó textil nadrágja L-es méretben ? Nem nagy márkára gondolok .Shox . Spool pl . olyan 7000-8000 Ft értékben . A méreteim :
Teljeshossz: 105cm
Derékbőség: 92cm
Csípő: 100cm
Belső szárhossz: 70cm
ja jó... fáradt vagyok már bocsi
szval 50e Km hátakkor nekem sokáig fog tényleg tartani

Köszönöm a válaszokat, ennyire voltam kíváncsi, megyek pihenek
Sziaszok Széles utat, és gumifákat
ez volt az amelyikről az első hozzászólásomnál írtam.. 3 év és majdnem 50ezer km

Jah, a berik az új.. abban még csak olyan 2ezer km van. Szeretem
értem, és te meddig használtad ezt a "csizmát"?
A beriket azt meg gondolom most használod... szép darab
Nekem ott ment tönkre ahol hajlik a lábfejnél.. ha ott jó állapotban van akkor valószínűleg sokáig jó lesz még
Kösz szépen a gyors választ :)

Am azért kérdeztem mert most veszek -vettem- egy SETUP VISION (eredeti ára 32e Ft) csizmát, és már 4 szezont használta az előző tulaj, de a képek alapján amiket küldött jó állapotban van...

Az igazság az hogy elég nagy lábam van (46) és nehéz rá használt csizmát találni, most pedig találtam, és kaptam az alkalmon...

Névnapomra megkapom! (anyáméktól! és dolgozok eleget érte mielőtt valaki kötözködne!) Ha az alapján amit írtál, nekem kifog tartani egy jó darabig , nagy túrákat nem fogok vele menni, mivel 50-es a gépem....
Szekrényben meg határ a csillagos ég.
Sok! Én 3 éven és majdnem 50ezer kilométeren keresztül nyúztam egy drágának nem mondható falco csízmát, mire lecseréltem, mert tönkrement. Ha motorral mentem valahova 90 százalékban az volt rajtam..suliban dizsiben városnézés közben stb

Keveset használva sztem 5+ évet is kibírt volna
Sziasztok!

mennyit bír ki egy csizma, ha nincs agyonhajszolva? (időtartamra gondoltam! Pl. hány szezon?)
Nem egy márkás gondoltam, hanem egy kb. 30-40e Ft-os alap csizmára!

Ricsi
valakinek van e tapasztalata arany iridium plexivel?