Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hali

Szerintetek ez nagyon gyenge minőségű kesztyű? Van egy B-Star kevlar protos kesztyűm . Gondoltam veszek még 1 et . Köszi a segítséget .

http://auto-motor.vatera.hu/al...
Ja, és nekem nem sürgős, nem is hirdetem sehol, ha egyszer Pesten jársz, rápróbálhatjuk a sitykádra, hogy hogy áll, most úgysincs még motoros idő...
Szia 8mins! Nekem van egy vadiúj bontatlan fekete plexim AGV-re, ha érdekel, elboltolhatjuk. Tavaly a Ti-Techemre vettem, de sok más típusra is jó. (mivel eddig ki se bontottam, nem hiszem, hogy eztán fogom használni... ) Az e-maillem az adatlapon van.
Köszi a gyors választ!
Én is csak náluk találtam, de BP-Debrecen nagy távolság. :)
Emlékszem, hogy régen volt a Shox webshopban is, akkor majd megpróbálom náluk. Csak az a baj, hogy szeretném élőben látni, hogy hogyan mutat a sisakomon, de remélem lesz nekik 1-2 darab polcon.
Szia!
A Yamaha Máthénál vettem 13600Ft.A pesti Shoxban is tudnak rendelni.
Megkérdezhetem, hogy hol vetted a sötét plexit? Épp most tervezem egynek a beszerzését. :)
Köszi!
Köszi. Ment válasz . Hétfőn rendelem meg, 1 másfél héten belül itt van.
Pohi!
Dobtam 1 levelet.
sajnos Igen De köszi.... Ha talalálsz véletlenül 50 es méretben érdekel
KUSHITANI SJL-4 motoros bőrdzseki - 59.000 Ft
Csere esetleg érdekel, de csak bőr protektoros dzsekire, vagy gsx-r 750 k1 alkatrészekre.

http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Valakinek Alpinestars GP pro? Készülök rendelni, most még le lehet adni a kívánt méretet és színt a héten. E-mailban küldjétek el. 20.000 Ft.
Motoros csizma: Forma revenge dry piros 41-es. ÚJ!

Eladó a képen látható Motoros csizma: Forma revenge dry piros 41-es
ÚJ!
Jóval ár alatt...

Ára: 24 000,- Ft
4 x Használt fekete, zárt bukósisak S-es NEXO

Eladó a képeken látható bukósisak.
Németországban vásárolt, Nexo márkájú, zárt sisak. S-es 56-os, fekete.
1390g + - 50 g
4 x volt használva, tiszta!
Annyi baja van, hogy a nővérem leejtette. Két helyen le van pattogva a festék, de ezen kívül semmi baja. (a sisak legtetején, illetve a sisak plexis részének az alsó részén jobb oldalt)

Ára: 23 000,- Ft
Eladó AGV K3 Top Ghotika Black Rosi Replika egy szezont használt hibátlan S-es bukósisak viztiszta + sötét plexivel.Új ára 56000+ sötét plexi 13600!
Ár:40000Ft
06303210309
bali105@t-email.hu
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
36-os Női túra csizma 3X volt használva.
Ár:15000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
Mefiszto, ez nagy lenne rád?
link
heló! Shark alig használt sisak (csak maszkba) iridium szürke plexivel (csak a plexi 80 euró volt)+a gyári plexi. karc mentes állapotban, stílusváltás miatt eladó.Shark axium rsf2i méret :S ára:35000Ft
Kapsz számlát így vissza tudok igényelni ha megoldod valahogy, vagy magyarázd meg a főnöködnek hogy munkaruha
Köszi már kültem mailt
hello!
nézd meg ezt! ha jól tudom 50 vagy 52es! Nyíregyházán van.
kék fehér bőrruha
A PICSÁBA ! VALAKINEK NINCS 1 KÉK_FEHÉR 50 es RUHÁJA vagy legaláb 1 ijen szinü nadrag? Szabolcs_Szatmár ÖSZES Motoros Boltyát végig jartam DE sehol nincs ijen szin. Most már be fogok . AKINEK van ijen nadrag IRJON MÁR!
Használt Nolan bukósisak

Eladó a képen látható Nolan bukósisak. HASZNÁLT! De jó állapotú.
sztereo- fülhallgató és mikrofon van benne, pmr-nek elkészítve midland g7-es volt vele használva

M-es méret.

Ára: 25 000,- Ft
Cordura motoros kabát, használt! Kb L-es

Eladó a képen látható használt, de nagyon jó és szép állapotban lévő nitro márkájú, cordura motoros kabát.
Kivehető belső béléssel.
Márkája: Nitro.

Ára: 15 500,- Ft
Motoros, cordura kabát, használt, L-es méret

Eladó a képen látható HASZNÁLT, cordura dzseki, L-es méret.
színe: kék - fehér - fekete

CE könyök, váll protektorral rendelkezik. Hátprotektornak, természetesen meg van a helye, de nincs benne hát protektor.
Frissen tisztítva.
Egyedi megjelenés.
Racing sport, PRO SPORTS, Hein Gericke márka! Német minőség.

Ára: 19 990,- Ft
Nolan bukósisak XS-es n101-es ezüst színű. ÚJ!

Eladó a képen látható ÚJ Nolan bukósisak n101-es XS-es méretben, ezüst színű.
Teljesen új, felhajtható állú, méretprobléma miatt eladó... Jóval áron alul.
Eredeti ára 50 000,- Ft

Én most 35 000,- Ft
(XS-es... de szerintem, inkább S-es, ezért is lett rám nagy...)