Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagy foggyál vagy hízzál
--mivel? AZ 54est ami log azt átszabatni?
átszabatod cölöppel.
Mi van akkor ha az 52es kicsi az 54es meg log hátul..? 53as méret nincs ugye?
Nem kétrészes egyrészesröl beszélek!
Csak a pontosság kedvéért: 2részes bőrruháról beszélünk, ugye?
Nem tudom mennyire egyeznek a méretek a különböző márkáknál, nekem 54-es Suomy-m volt. 186 cm, 75 kg, a dzseki jó volt, a nadrágot a koptatók húzták lefele rendesen. Egy velem kb egymagas, 80-85 kg-os srác vette meg, neki patent volt!
én mondanék. Aki még nem esett az vesz ilyet.
Üdv Mindenkinek!

Bár új modell, remélem van már innen valakinek tapasztalata a Caberg EGO fantázianevű sisakjával. A neten sajnos nem sok mindent találtam róla, nincs még teszt, vélemény (persze, gondolom, mert új), csak a száraz adatok, meg a reklámfilm, de ha innen valaki már beszerzett egyet, netán ki is próbálta már ebben a (még) nem túl kellemes időben, vagy ismer valakit, aki infóval szolgálhat, megköszönném, ha leírná pár sorban az első tapasztalatokat.

Előre is köszönöm!
Hello. kb kg-ba mennyi és milyen magasságú,emberre jo az 52es piros arlenness, és az 54-es akinek lenne ilyen irja már meg a paramétereket sürgös lenne köszi!
sok esetben a 40 ezresben sincs meg amiről én beszéltem...
akkor viszont azt tanácsolom azt vedd meg amelyik kényelmesebb...
Robogózáshoz kell nem fogok 40 ezerért csizmát venni
ez az?
inkább nem mondok erre semmit...
de...
mégis...
viseld egészséggel, és balesetmentes kilómétereket!
köszönöm a gyors választ , ez elég meggyőző volt számomra . Azóta keresgéltem egy kicsit , találtam egy olyat , hogy a srácon 1 x volt , méretproblémák miatt eladó , 30-ba volt a csizma , és 12ért odaadja . Számla is van róla +garancia is . Ezt fogom megvenni és pont .
szerintem a csizma legfontosabb dolga hogy ne csavarodjon ki benne a bokám ha ne adj isten....
sajnos már régen adta, azóta olyan csizmám van amiben csak le fel tudom mozgatni a lábfejem, de jobbra balra "szinte semmit" nem enged a "mechanika"
persze ez 1 dolog, mert a "túracsizmák",(biztos van 1-2 kivétel) nem tudják, ott sokkal fontosabb a kényelem, és a gore tex membrán meg a vízállóság meg a mittom én...
döntsd el te...
én azt mondom 10 ezerért ma egy márkás cipőt is csak nagyon leakciózva kapsz, nézd meg jól, mennyire tűnik jó minőségnek, és ha neked tetszik és megfelel akkor vedd meg...

hááát, most újraolvasva mit is írtál róla.... se sípcsontvédelem, se sarok védelem.... azt az orrkoptatót is hova csavarozták...
ha sportcipő helyett akarod használni első csizmának akkor te tudod, de ha rendes védelmet akarsz akkor sokkal jobban a zsebbe kell nyúlni... SOKKAL!
Sziasztok a segítségeteket kérném , adódott egy lehetőségem , hogy vegyek egy motoros csizmát elég olcsón 10e Ft. , és pont ez az amitől félek , hogy ilyen olcsó... A gond az , hogy új vagyok még ebben a motorozás témában , és nem ismerem a márkákat , hogy mi a jó és mi nem . Mellékeltem egy képet , erről a csizmáról lenne szó . A pontos leírása pedig ez : "Felső rész:Robosztus actionbőr víztaszító tex-membránnal szintetikus efekt anyagokkal kombinálva.A 3 m scothitle reflektorokkal nagyobb biztonságot nyújtanak,belső cipzárral és védő tépőzárral!Belső kialakítás:ízzadság felszívó.a hőmérsékletetszabályzó coolmax az invistától! Talp:robosztus gumi fútótalpazat,amely kialakításából adóaóan a pedálról való véletlen lecsúszást megakadályozza!"

Elég bíztató amiket írnak , de ez ugye nem jelent semmit . Segítsetek , mert ha nem javasoljátok , akkor holnap visszaadom a kereskedőnek , mert itt hagyta nálam , és holnap beugrik a csizmáért , vagy a lóvéért .

A képek a vateráról vannak , nem volt kedvem fényképezgetni
1 Szezont használt S méretű LS2 DELTA bukó eladó , pár használatból eredendő karccal , kivehető mosógépben is mosható béléssel , beépített napszemüveggel, szellőző nyílásokkal , sötétített plexivel , de adom a gyárit is . A sisak új ára 35-40 ezer Ft. között mozog + a sötétített plexi 8000Ft. , de mivel most meg vagyok szorulva egy kicsit , odaadom egy 20asért

teszt :
motorosvagyok.hu

06 70 / 214 24 83
Vivienn10@citromail.hu
winchesterbe vannak nagyon erős mágnesek
csak sok kell belőle mer kicsik de viszont nagyon erős és vékon 2-3mm
a cölöp az arra felé lakik, ha jóltudom cegléden
Üdv mindenkinek!
Tudtok valakit Fejér megye környékén,aki bőrruhák javításával foglakozik?
Minimális kopás és néhány varrást kellene javítani?
Előre is kössz!
Nincsmit!
Helló 43as kellett volna de azért köszi!
Eladó LS2 Delta bukó , 1 szezont használt , pár használatból eredendő karccal , kivehető mosógépben is mosható bélés , szellőző nyílások , beépített napszemüveg , sisak tartó , gyári + sötétített plexi .
Ára : 25.000 Ft.
teszt : http://www.motorosvagyok.hu/magazin/tesztek/235-ls-2-delta-felnyithato-
sisakteszt
06 70 / 214 24 83
Vivienn10@citromail.hu
Van egy börruhám van rajta csúszásnyomok fekete színű a ruha , nincs kiszakadva.nem tudjátok mivel lehetne eltüntetni a nyomokat?
Eladó AGV K3 Top Ghotika Black Rosi Replika egy szezont használt hibátlan S-es bukósisak viztiszta + sötét plexivel.Új ára 56000+ sötét plexi 13600!
Ár:40000Ft
06303210309
bali105@t-email.hu