Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Trace TX1-es csizma ELADÓ! 42-es méret!
15.000Ft!
E-mail: llacus@totalcar.hu
MSN: l.lacus@hotmail.com
szia!
nekem van egy ilyen ruha amit keresel az asszonyé volt, ha érdekel.
sérülésmentes, ujszerű állapotban. méretben jó lenne rá.
tel: 06 20 294-6405
Eladó LS2 Delta bukó S-es méretben . 1 Szezont használt , pár használatból eredendő karcal , sötétített plexivel , beépített napszemüveg , szellőzőnyílások , kivehető , mosógépben is mosható bélés stb. Motorosvagyok.hu-n találtok róla bővebb leírást . Ára 23 pénz
Hali Gabe7!
Keresek 60kg,és 170cm magas hölgyre börruhát.Úgy rémlik,mintha Te régebben hirdettél volna ilyet.
Előre is köszönöm.
Üdv.:Zsolt
Agv bukósisak szép állapotban, enyhén karcos plexivel eladó, vagy más hasznos, számodra felesleges dologra cserélhető!
Ár 15.000 pénz
köszi, de inkább újat vennék
Hello ! BBusa ! Használtam egy szezont a térdkoptato az kpott amugy jo állapotu... 80 ra gondoltam kevesebb mint az uj árának a fele..
hello ktmsxs450f

mennyit kérsz a ruháért?teljesen új?

üdv
Végre találok is egyet ami árban is jó lenne , akcióban van , 30Ft-ról 13Ft.-ra van leértékelve , erre az M-es méret a legnagyobb méret
Áraikról miket kéne tudni? minőségben hol állnak?
üdv.: Krisz
Szevasz

hát a spyke.... Tapasztalataim szerint jó minőségű cuccokat gíárt és a kinézetük sem rosszak! Nekem volt egy cordura gatyám full protektoros. Nekem nagyon bejött ! Csak ajánlani tudom!

üdv.:Krisz
Van valakinek 56 os motoros gatyája eladó? Érdekelne még valami fasza kesztyű is....Sportmocihoz...

köszi
Köszönöm , de nem szeretnék zárt sisakot venni . 180cm3 es Madisonom lesz , és ahhoz valami felnyithatót szeretnék . Robogózni tökéletes lesz.
Méretben jobbak.Minőségre ugyanaz vagy még jobb.Most van valami 99e-res akciójuk 2 részesre.
Euromotor.hu
Na hali én meg ma voltam a superzoneban full örültem hogy mennyi jo ruha van meg olcso is viszonylag,erre felprobálok egy 58 asat és kicsi volt mondom a srácnak kéne egy 60 as és sajna az is az volt.62 es méret meg nincs.

pedig nem is vagyok nagy darab.

elnéztem a lehel utca 17 be ott is volt egy motoros bolt és végül ott kaptam spyke ot az is jo áron volt és ott volt nagy méret is
ugy hogy boldog vagyok

spyke különben milyenek?

gerincvédőm is megvan
Még mindíg megnézhető egy fasza zárt marushin 15e ért nálam Gödöllőn.
Szia!
Nekem ilyen FU2 típusú sisakom van, nem mondom hogy nem ajánlom, mert én már estem benne, és csúnya vége lett volna ha nincs rajtam!
Viszont az állnál a nyitószerkezet nem valami bizalomgerjesztő , én mindíg attól félek hogy arccal előre esek és felnyílik.... szval én csak végső elkeseredésemben vennék még1x ilyet (a következő sisakom 100% hogy zárt lesz )
Ha nem csaptak volna be , most hordhatnám az LS2 Deltát . ( Többet nem vásárolok látatlanban , tanultam belőle ) Még szerencse , hogy el tudom adni , holnap jönnek megnézni
Persze használt áron csak a mihez tartás végett irtam az uj árait. De a aruha használt és a kesztü is
Sziasztok! SUOMY egyrészes overál elado 54-es méretben fehér-fekete-piros/narancs/ szinben az uj ára 179900ft volt tavaly.Van hozzá egy xl-es carbon kesztyü aminek 24500ft volt az ára. Méretprobléma miatt eladnám ha valakit érdekel...
Hali!
nekem van egy eladó ha érdekel. IXS-HX-355, L/60 méret, felnyitható állú, kivehető mosható béléssel, bogárhálóval, orrvédővel. utánnanézhetsz, nem gagyi.
Az apróban van ennyiért tuti használt, legalább egy Caberget vegyél, ha ennyi a keret.

http://www.kepesmotor.hu/felny...
A ruhákat átlagos emberekre szabják ! Alapfeltétel, hogy próbálni kell. Vagy vidd bőröshöz, és rád szabja. Itt Tapolcán van egy szűcs !
Hello, látom nagyon szenvedsz a sisak témában. Ha elfogadsz egy tanácsot ne ezen spórolj! többet ér a fejed épsége 10-20 ezer forintnál szerintem. Ha mégsem, semmiképpen ne vegyél ilyesmi sisakot mint a linken, kínai vacak. Ha jól körülnézel találsz használt, jobb minőségű sisakokat kb ennyiért, habár az igazi egy új lenne, több szempontból is. Én is végig jártam ezt a témát nemrég...

pl egy alternatíva (nem én árulom, most találtam a hirdetések között)