Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Csao! Szerintetek mi a méretem ? 175-6 körüli magas vagyok és 80-85kg között mozgok. Na most vettem egy 54es suomy ruhát de az segben nagy de ha kiegyenesedek akkor meg majd szét pattan elöl. Az 52es az kg-ban kb milyen emberre jo?,
Sziasztok , lehet most sokat kérek , de ki tudja ! Állból felnyitható sisakot keresek , L-es méretben , lehetőleg valami márkája is legyen + a bélése legyen kivehető ! Ez a legfontosabb . 15-20 e. forint értékben Köszönöm
Ha nem jön össze semmi marad ez
http://gps.unas.hu/spd/MS70494...
A Suomy bukóhoz! Nekem is az van zsír új volt a bukóm lerepült a takaróidom a pleximechanikáról! a hozzá való 18e a fekete 8e az átlátszó meg 9e ha jól emlékszem!Azt mondom passzold el és vegyél egy másikat.
Sziasztok van egy felesleges Sony PSP-m 25e értékben!
Cserélném komolyabb speed kesztyűre, gerincprotektorra!
Hy all! Írnátok pár olyan szöveget, ami nem túl hosszú és egy külsős(nem jártas a motorok körében) ember is tudja belőle, hogy oda meg vissza vagyok és imádom a motorokat. Nem tudok mit kitalálni, hogy rányomjam a dzsekimre
még mindig keresek S-es méretben hosszúszárú alpinestar, berik, dainese stb kesztyűt akinek lenne valamilyen elfogadható áron lehetőleg fekete vagy piros feketében irjon és képet tegyen fel.
THX
Jó estét!

Bár ezek nem a motoros ruházat szerves részei,de ha valakit érdekel ilyen vagy ehhez hasonló ékszer,írjon bátran:

ezusturge kukac gmail pont com

Üdv,Ürge.
Köszi.
győrbe tudok
a yamahába lehet rendelni a shoxbol hozzák pestről
vagy a yamaha németh-nél is tudsz rendelni ők meg a louisbol hozzák
Sziasztok.Tud valaki olyan boltot Paks,Győr,Székesfehérvár környékén ahol Roleff ruházatot forgalmaznak?
Wintex 56os, 2részes bőrruha szép állapotban (szakadás, bojhosodás mentes), 2 szezont használtan eladó.
Ár meg1ezés szerint.
Újszerű bőrruha olcsón eladó:
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...
Hali! Hívd fel a "Parillát"(www.parilla.hu)ők foglalkoznak a Suomy forgalmazásával!Üdv
Sziasztok.

Egy kis segítség kéne. Kaptam egy kissé leharcolt Suomy bukót. Nem tudom beazonosítani, hogy mi a pontos típusa, pedig kellene hozzá alkatrész. Az érdekelne, hogy ki, hol javít, árul alkatrészt Suomyhoz? Illetve megadnám a sisakon fellelhető információkat, és ez alapján valaki hátha ne tudja azonosítani. Nekem a képek alapján Explorernek tűnik.

A plexin NL6 cikkszám van, alatta 097601 cikkszám. A sisak hátulján Bargy design felirat. A dupla D gyűrűs csatton 0558868/P cikkszám ,mellette 115087 cikkszám.

Ennyi, további információ nincs a sisakon. Amire szükségem lenne hozzá:
A sisak tetején lévő 2 db, 3 állású szellőző állítást segítő V alakú beömlő. Plexi, mindkét oldali racsni a plexihez, és az ehhez tartozó takaró. Valamint a plexi alatt található beömlő takaró.

Ha valaki tudna esetleg szervízt hozzá, az is jó lenne.

Köszi
Dusán
Sziasztok!
Eladó Auner márkájú, XL-es cordura fekete kabát ,hibátlan állapotban!
15.000 pénz.
Eladó Dainese T3 52-es 2részes bőrruha(könyékrészen kicsit hibás) 65.000 pénz
Megválnék 2 idényt használt Shox sport kesztyűmtől!
Sziasztok!
Moto Gp felsők rendelhetőkM. L.XL méretben 15000Ft/db áron.Vannak kabátok is!
Monster Energy kapucnis pulcsik minden méretben 10000Ft/db.
bali105@t-email.hu 06303210309
Sziasztok!
Eladó egy utasként egy szezont használt S-es Akira sisak!Nagyon szép állapotban van szinte új.
Ár:12000Ft postával
36-os Női túra csizma 3X volt használva.
Ár:15000Ft postával
06303210309
bali105@t-email.hu
Eladó új Büse motoros Női bőrruha...
(Részleten a nevemnél hirdetésben )
ok cegledicskukacgmail.com
Szia!

43-as van valamelyikből? Állapot?

Köszi
http://www.kepesmotor.hu/bor_k...

Még mindig eladó 54-es Berik .
Ha érdekel hívj! A többit telefonon megbeszéljük.
Eladó!
Prexport Pro Race
méret: XS - S
ár: 6.500 Ft
H.Limo!
Bukósisak.lap.hu/Web áruházak:motoRR.hu/