Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó NOLAN N85 bukósisak dobozával, sisakzsákkal, papírjaival! M-es méretben, plusz S-es arcpárnával (sosem használt), kiváló állapotban!


Spidi dzseki 54-es méretben,váll és könyök protektorokkal,beépített vesevédővel normáll állapotban(csak tisztítani kell mert párszor beleizzadtam )eladó 10e ft-ért.Érd:zoli_motor@freemail.hu
Keresek felsőbb kategóriás bukósisakot Xs(53-54cm) mèretben.
Sziasztok!
Eladom Airoh pótsisakjaim, érdeklődni mailben (adatlapom) tudtok.
Méretek: S (55-56) piros, és XL (61-62) szürke.
L.
Ár: 25.000,- Ft
Eladóvá vált egy kifejezetten újszerű állapotban levő (ennél fogva szakadás, kopás és feslésmentes), Flm Polo márkájú motoros bőrnadrág, mivel a dzsekimmel azonos márkájú nadrágot sikerült beszereznem.

Minősített - kemény - térd és - lágy - csípő protektorokkal ellátva.
(CE tested protector EN 1621-1)
A nadrágon övtartó található.
Minden cippzár tökéletesen működik.

Mérete 54-es, ami tudomásom szerint XL-nek felel meg.
Posta megoldható.
Schuberth sisak (napszemüveg, bogárháló, új bélés) eladó 15.000,- Ft vagy csere.

Másik sisak vásárlása miatt eladó egy M-es méretű Schuberth Sprint R zárt bukósisak, most cserélt vadonatúj béléssel, kiváló állapotban. A plexi, a mechanika és a zár is rendben.
Beépített napszemüveg és bogárháló.
A sisak alja oldalra nyílik így egyszerűen le és felvehető.
Nem tesco gazdaságos kategória. 

Cserébe érdekel GIVI tanktáska, vagy motorra GPS navigáció.

Postázás megoldható.
Sziasztok.
Tudnátok véleményeket mondeni a shoei x spirit bukósisakról? vagy érdemesebb többet ráálodni az x spirit 2 re?
Sziasztok!

Alpinestars 8.000 ingyen postával!
Dainese 9.000 ingyen postával!

Csúszásmentes!
Sziasztok!

Alpinestars 8.000 ingyen postával!
Dainese 9.000 ingyen postával!

Csúszásmentes!
ejnye. Jobbuljál. Nem végeztél félmunkát, jól összekaristsoltad a bűrt.

Bokást, térdest, meg csontkovácsot tudok, ha kell(igaz Fváron).

Pár napja igen büszke apuka vagyok
Sziasztok!
Eladtam a jó kis HJC IS-17 sisakomat, mert nem tudtam megbarátkozni a színével :)
HJC FG-ST sisakról tudna esetleg valaki valamit mondani? Az IS-17-ről és az RPHA ST-ről találok tesztet bőven, de az FG-ST-ről nincs túl sok infó a neten :(
Shark Vision-R , pöpec egy bukó, én azt ajánlom ;)
Nekem a 16e zeus-ba is van szélzaj,meg abban a 180e ben is van ugyan úgy.
A drágább semmivel nem jobb mint ez.
Sziasztok,

Tudtok ajánlani normális fűtőtt kesztyűt? Ez az oxo amiről mondták,hogy jó, nem nagyon kapható itthon. Normális minőségben csak ez a Klan marad?
Eladó CABERG V2 407 HELLRACER II beépített napszemüveges bukósisak M-es méretben! A sisak alján található bőr rész megkopott, de szerintem ez semmit sem befolyásol! A SHARP töréstesztjén 5 csillagos eredményt ért el! Csak maszkkal használt!

Ár: 15.000

Motoros üdv. !
Eladó 1 részes púpos, koptatós, DAINESE bőrruha, 52-es méretben! Nem mai darab, de korához képest szerintem teljesen jó állapotban van! Pályázásra tökéletes!

Motoros üdv. !
Eladó 2 részes WINTEX bőrruha, kiváló állapotban, D-22-es méretben rossz méretválasztás miatt! Akire jó lehet: 165-170 cm és 55-65 kg!
Csere érdekel kisebb méretű női bőrruhára!

Motoros üdv. !
Eladó BERIK 2 részes bőrruha, 99 %-os állapotban, tartózsákjával együtt! A nadrág összesen egyszer volt használva a próbaúton! 54-es méretű, de nekem az 52-es bőrruháim is ugyanúgy passzolnak méretre, mint ez a ruha! 174 cm és 83 kg vagyok!

Motoros üdv. !
Hella Buksika!
Szarul, de vagyok....röviden ennyi. Hosszabban meg reggelig tudnám mondani. Már dolgozhatok egy ideje, de a bokám még mindig béna. Ez van!
Nálad? Kiccsalád?
Ez jó hír.
Mostmár csak be kéne jutnom.
8500 a sima víztiszta. 12990 a színezett, és 15.000Ft a pinlockkal együtt a víztiszta.
Ez igaz! De az érzés olyan lesz mint a 10deka :D A többi sisakhoz képest!
Ettől persze még az 1000gramm 1kg ez tény!