Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

És akkor itt is kérdezném!


Van valaki aki ért az AUTOCAD-hez?
Mert ezeket a képeket kellene beszerkeszteni........

Na valaki?
Haveri alapon? MOndjuk egy sörért?
Nagy segítség lenne


egész pontosan 4 képet kellene szerkeszteni.....4 sörért:-)?
ezeket:

Pontos méreteket megadnám az emberünknek...
Erik uram!

Azért annyira nem egyszerüsődik:-)


Küldtem mailben is.... ezek közül kéretik szavazni...
esSO papinak is megcsináltam rendesen
Sziasztok! Ha érdekel valakit az alábbi plexi (12000 HUF), légyszi dobjon egy mailt: sipdav@gmail.com
2004-es nagybandithoz volt.
Idén nálunk 20-30cm-es hó volt de azért kimentem egy körre . Most is viszem valószinüleg a gépet futóval oda ahol szilveszterezünk.
Jóvan, akkor nem csak én vagyok ilyen gyaggyant, aki mindig motorozik január 1-én
Tanácsolom, hogy minden hazaérkezéskor legalább egy kis tiszta vízzel mosd át mert 2 éve úgy jártam, hogy jan. 1.-én egy haverral mentünk egy kört(babona ) és én nem mostam le lustaságból, de ő igen. 3 hét múlva jó idő és újra guri, mire azt látom mikor előtoltam a garázsból, hogy a sós dzsuva lemarta több helyen a blokkról a fényezést(SV1000). Szétvetett az ideg, még egy évig volt meg a gép és közben egyre nagyobb részen marta le a festéket az alákerült szenny. Tegnap és ma is motoroztam, de a laza mosást nem hagyom ki. Amikor előző héten fagyott mindenhol sóztak és ez nem tünt el az utakról maradéktalanul(szerintem).
Blue!
Akkor 5 méternyi vágás egy ezres!
Ez miatt nem szabad egyszerűsíteni!
Nekem ez így megfelel, és nem hiszem hogy átlépjük az 5 métert!
Na az első infó!


A hütővédő anyaga - a méretünkben - 1800ft
erre jön rá a vágás és hajlitás.....


Most azt csinálom, hogy készítek egy egyszerűbb formát, mert ugye 2ft/1cm a vágás, vagyis ha nagyon sokat vagdalunk külön-külön akkor nagyon gyorsan emelkedik az összeg.
Szegény mocim így néz ki a mostani mindennapos használattól!
Én 34-ért vettem,idei gumi,asszem a 2-esből nincs is még 3éves,de lehet kettő sem.Azóta az árfolyamok miatt kicsit több lett,de 40 alatt van még így is.Nekem bizony a z6 kigyorsításkor csúszott, kb 0 fokban lábtartóig döntve,a gyári gumma és a pilot road 2-es nem.A gyári viszont nálam 4500-at bírt csak ,igaz a Mátrában lakom...........
Nekem most egy 2002-es sportgumi van fent, 5 centis csík volt a szélén, amit sosem használtak. Most már nincs csak fél centi, de nem csúszott 5 fokban sem.
Ha megfelelően tárolják nem hiszem, hogy gond lenne. Én többször vettem sokéves új gumit tgk-ra is és ott súly is van még sem volt még gond azzal, hogy szétment volna. Nyilván aki jól pályázik annak fontos, de a többség rendeltetésszerüen használja a gépét.
Módosítok: 45ért máshonnan is lehet venni....
Igen, a pár. De nem tudom, élnek-e még ezek az árak, itt lehet megkérdezni: www.biker-world.hu
Mondjuk hozzáteszem, 45 körül lehet venni párt azért, csak azok újak, de 3 évesek. Általában a németektől hozzák, egy csomóan háklisak arra, hogy friss legyen- tapasztalataim szerint feleslegesen-, ezért olcsóbbak.
Nekem még ez is irreálisan drága, én alig használtakat veszek 25/pár áron, nekem az éri meg.
Csak nem egy pár kerül ennyibe , én darabját szoktam majdnem ennyiért venni
A pár?
A pilot sportra emlékszem 40-ért(arra meg kevés ember mondott szépeket), a road2 nála is 55 körül megy.
Ha nem titok, hol is van ez a bolt vagy ez a beszerzési hely? Ennyiért nagyon megéri.
A Pilot Road 2 -es Rudinál jóval 40 alatt van 180-as méretben,már meg is vettem,úgy néz ki a a Z6--ot sikerült eladnom.
Nem tudom pontosan az mennyi Ft-ban de ha kezdő vagy ahogy írtad bőveb elég Pirelli.
Ja, a Stradahoz 5200 Sk-ért, a Pilot Road 2-hoz kb. 6000-ért tudok hozzá jutni netes bolton keresztul. Nem tudom jobb-e ennyivel a PR2.
Probáltam tobbszor is felrakni képet, de valahogy sosem toltodik fel. Pedig van egy szép Jawa 250-esem 1959-bol, azt is fel akartam biggyeszteni, és nem megy. Nem ir hibát csak megáll a toltés.
Az jó ár, annyiért tényleg azt kell venni.
Azért már lehet párban 60000 körül is szerezni.