Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amugy ebben azt nem tudom, hogy ha ez így van, akkor hogy méreteződik be.......vagy ha méretarányos a kép akkor a többit már talán tudja az ipse?
Szerintem ez lesz az......


A poén?
Egy Bandit oldalon
egy Kawás
egy Hondásnak segít:-)

Erre cuppanj rá még akkor:-) (kép)
A CAD filet, amivel ezt razoltad küld el nekem mailben ha tudod....ha nem akkor beszéljük meg hogy hova tudnád feltölteni... (blue kukac akmt pont hu)
Én ezt továbbitom az ipsének...és ha ez kell neki akkor mehet a gyártás.......
Hé! Nem szúrta be Talán most
Ilyen lett
Itt állok most. Kérdés, kérés, észrevétel?
Csak ötletként írom, hogy egy szórófejes ablaktisztító biztos van otthon, azt feltöltöd langyos vízzel, és a teljes flakonnal lenyomatod vele max. 20 perc alatt az aljáról a dzsuvát (a semminél biztosan jobb).
Hidd el én is nagyon sajnálom szegényt, de sötétben, hidegben, fáradtan? Inkább egy száraz hétvégében bízom!
Megnéztem a videót, szerintem egy sima folytonos vonalakból álló képet kell készíteni. Ezt megtudom csinálni, de csak jövő hét csütörtöktől érek rá rendesen, addig tanulok mint az ökör , és nem nagyolni szeretnék. Esetleg egyet megcsinálok referenciának , illetve hogy meglehessen nézni, megfelel-e a vízsugaras-vágós embernek.
Sziasztok!
Eladnám!
és utána Nagybandit vennék.
Segítsetek!
Köszi
Ok! Csak a saját tapasztalatomat írtam le és ami miatt ilyen időben inkább 2-3 perc alatt tiszta vízzel leöblögetem.
Az enyém specc ilyen lesz

már fel is "tettem a gépre"
Persze....de egy felírat nem a világ közepe, hiszen a neveket vagy helyben szerkeszti be a csóka, vagy azt is "mi"......hiszen mindenkinek más a neve.....

Mikor minden ki van vágva akkor lesz meghajlítva (hajlitógépe is van)


Most a lényeges, hogy valaki betudja lőni ezt CAD-be.....mert onnantól akár pár nap múlva a kezébe/kezünkbe lehet...
Hát ilyen időben nem fogom mosogatni minden nap! Mire hazaérek, ált. öreg este van, és a kerti csap is elvan már zárva.Erre nincs energiám, pedig az Én gépem mindíg tipp-topp!
Két éves koráig, ha kell mindent kicseréltetek rajta, amit megfog az idŐ!
Egy kis támpont


http://www.szelesut.hu/uploads...

8:10-
11:40-ig csinálnak egy felnit.....
Szerintem ugyan ez a szerkesztés kell, csak ugye itt víz-homok együttessel vágnak, mi meg majd lézerrel...
HA nézitek a monitort, akkor talán rájöttök mi az a progi amivel ez van.....
Az oldalát is szerkeszteni kell nem?
A Hornet és a Bandit feliratot.
De mondjuk én úgy tudom elképzelni hogy kiterítve kell az egészet megszerkeszteni,mert szerintem előbb kivágják az egészet és utána hajlítsák.
Amugy gondolom a fő hangsúly a méreteken van ilyenkor......

Tudtommal a CNC maróba is Autocad file kell....legalábbis mintha ezt láttam volna az OCC filmekben, vagy a Széles úton magazinba - mikor felnit vágattak mintára a chopperre...
Az ipség vitték lemezen a CAD filet, azt betették a maróba, a felnit be a gépbe, azt go........
Ja ja....

Vagyis ebben az esetben - ha igazak az edigi infók akkor az kerek 4000ft lenne, hiszen 1800 a lap, és 2200 a vágás
Én mint laikus - és aki soha nem láttod még CAD-et müködés közben úgy agyalok, hogy be lehet tenni gondolom egy képet, és ahogy mondod, max bent átrajzolni, hogy az egyenes, az egyenes, a kör az kör legyen....
fogalmam sincs hogy hogyan megy ez......

A lényeg hogy valami CAD file kell.......
Elég csalós a dolog.Én megméregettem és a darázs esetében kb.11 méter vágás van.
DE még így is nagyon megéri.

eBay-en 50 euró.
Légzsákos bukó!
Ez durva:
http://www.youtube.com/watch?v...
Ha API SG(minimum), JASO MA rá van írva, és olcsóbb, mint 1900ft/ liter, akkor nyugodtan.
Már halottam erről a típusu olajról de ennyi amit eltudok mondani rola, talán USA-gyártmány de ez sem tuti.
Ha nincs bizalmad hozzá, amit elhiszek így szinte teljesen ismeretlenként, akkor miért kísérletezel vele. Annyi ismert jó és már bizonyított olaj márkát lehet kapni külömböző árfekvésben is, hogy nyugodtan válogathatsz az ismertekből és sokkal nyugodtabb leszel (szerintem)
Pontosan mit értesz a beszerkesztés alatt? Ilyent még nem csináltam, de ha csak be kell illeszteni, és utána a kontúrokat kihúzni, akkor lehet meg tudnám csinálni
Tudna nekem valaki mondani a BEL-RAY olajról valamit?
Nagy Banditba bele merjem-e rakni?
(A boltos nagyon ajálgatja, de ebben az a legszebb neki minden eladó!)