Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért mert a nyárigumi nyáron jól tapad, a téli viszont jó puha és télen is tapad mondjuk 20%-al jobban és az épp elég hogy hamarabb megállj. Vizsont a téligumi pillanatok alatt elkopna nyáron. De szerintem ezt te is tudtad
Most Te komolyan veszekedni akarsz az ördöggel?

Van a nyári és a téli gumi.....
teljesen más anyagösszeállítás, mintázat........
De tudod mit.....hagyd fent a nyári gumit egész télre:-)

Vagy a télit egész nyárra........
Ja.....

De tény.... nem szabad rendelgetni.....csak ha már volt olyanod.

PL....
Nekem van egy Streetfigheter bukeszom.....M-es........
Nyugodt szívvel rendeltem mégegyet, hiszen ugyan az a méret.........
de volt hogy a Grexből XL-esem volt.........az azért 2 mérettel nagyobb!


ruha
A nadrágom 2XL.....a 3XL nagy......
A mocis nadrágom 3XL és szűk....a kabátom 3Xl és Bő......
az 5XL-es esőruha meg pont jó........(beöltözve természetesen)

Szóval a mai méretezések már nem a múlt.....minden más és más.
Attól még tapadt...
Azért cserélgetik, hogy ne kopjon, meg ne zajongjon egész évben
Na...............

akkor mi a rákért cserélgetuik az emberek 7 fokban a gumit?

A kézmeleg az nem meleg...........
Bocs, tényleg pongyola volt: Azt akartam mondani, hogy túra, sport, túrasport, tökmindegy. Persze bizonyos sebességig.
Zöldi, mi álltalában egyet szoktunk érteni szinte mindenben de azért ez így nem igaz,hogy a gumi nem számít csak az ember! .
Ha új vagy jó gumi van a motoromon sokkal stabilabbnak érzem és sokkal nagyobbat merek dönteni, ahogy kopik érzem, hogy csúszkál és nem stabil. Pedig a sofőr maradt ugyan az, mondjuk öregebb lettem fél évvel. Lehet, hogy beszaribb lettem?
Szóval azért számít a gumi is SOKAT
Már miért csúszna meg, mert hideg van? Szombaton mentem egyet, én marha jól éreztem magam. Kirpóbáltam, a gumi kézmeleg lesz simán városi menetben is. Szóval ez kb olyan, mint a DOT szám mánia. Van valami alapja, de a gyakorlatban nem érezhető.
A road attackról még egy sztori. Rendőrképzésen, 15 fokban esőben álltunk fél órát, míg az oktató magyarázott. Aztán felült a bmw-re(RA volt rajta, aznap reggel tetette rá), és letesztelte a pályát: 5m gurulás után stabil lábtartókarcolás mellett körbekerülte a bólyákat, aztán elment a szlalompálya végére, majd úgy nyomta a szlalomot, hogy az utolsó 4 bólyánál már nem csak a lábtar csattogott, hanem a hasidom is. Mindezt úgy 50-nel.
Na, azóta nekem mondthat bárki bármit, a gumi rohadtul nem számít, csak az ember.
Köszi. Tavasszal lesz aktuális majd kereslek ha tudsz jó árat mondani.Üdv: Szabi
Nekem az árban volt a teljes papírozás, a komplett doboz tartó rendszer, a hátsó doboz, színre fújva.
Plusz fizettem a két oldaldobozt a betétekkel..
A túraplexire pályázom tavaszra!
na azt nem...még...
teljes csomagtarto szet...oldaldoboz...hátsó doboz...oldalidom...szinrefujt betétek...
ez 314000....2 milla a moci....67 a forgalombehelyezés...és ebből 300000at elengedtek....
ebayről rendeltem....
csizmám volt vertigo...az a 43-as volt jó...kicsit nagy volt...de fasza volt...ez most az uj 2009es verzio...nagy lett
elég lenne a kicsi is...

a sisakot is felpróbáltam előtte....de nem emlékeztem mert a S1 ből jó a 56/57es mert több benne az anyag...az R1 ből kissebb kell.....de összekevertem oszt igy jártam...ha nem viszik el ugyis jó...majd ha legközelebb németbe megyek kicserélem....csak postán visszaküldeni huzos....
Akkor hogy vetted?

rendelted?
Vazzz


Buko, csimmmmma, stb CSAK SZEMÉLYESEN!

Utána ha ugyan az a márka akkor szabad csak rendelni.
GT felszereltség....
Túraplexit is rendeltél hozzá?
Kinek van K8ason gyári túraplexi? Tapasztalatok (testmagassággal)?
Hornettre itt egy ütős rajzom:-)


Most lett kész:-)
Köszi...
Remélem sokáig meglesz
Jól hangzik!
Használd egésszéggel!
hollósnál fizettem elő ....hitelük is jó és elég sokat tudtam alkudni is
egy alap motor árán meglesz a GT felszerelés bruhahahahahahaaaaa öröm a bódottááág
Gratulálok Ferkepappa, jó választás volt!
De hol lehet rá "előfizetni"? A posta kézbesíti?
B-2 olyan 160-165 euro körül lenne a Vertigo meg kb 190-195
Itthon nemtom most melyik mennyibe kerül....
Ez is egy jó csizmi de nem vagyok versenyző és sétálgatni is szoktam motoros cuccban , ebben pedig nem egyszerű és még drága is .Marad az occsóóóóó
Minnyá megnézem a b-2 meg a vertigo mennyi lenne most....külfűdrű
Most ezeket vettem magamnak de kicsit nagy lett mindkettő...szóval eladóak.
Schuberth R1 Dark Ice 56/57es ....szerintem 58/59 fejre is jó....fel kell próbálni 95.000.-
Sidi Vortice 2009 fekete/fehér 43-as 82.000.-
Mindkettő zsír új...papírokkal matricákkal...dobozban....
Gratula az új motorhoz. Nagyon szép a színe én is ezt választanám.Biztosan lesz egy két átgondolkodós éjszakád, legalábbis én ilyen agyalos fajta vagyok, amíg megnem kapom kattognak a kerekek a fejemben éjszakánként.Végül is az ABS-s verz mellett döntöttél vagy sem? Még egy kérdés te szoktál jó árakon ajánlani ezt azt, egyenlőre érdeklődés szintjén érdekelne Sidi B-2-es, vagy Vertigó. Ha tudsz írhatnál árakat ezekre. Mégegyszer grat. az új motorhoz.
Üdv: Szabi
Valaki nem agyalt még azon, hogy levegye az oldalidom negatívját, és Ő maga, vagy ismerősse csináltasson idomokat?


Tudtommal kb 114.000ft az idom........
na most ugye tudja mindenki, hogy ezt nem ennyiből állítják elő...........


Én specc lehet hogy vevő lennék........és szerintem sokan..........



?
vélemény?