Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így már világos.
Szia!
A kereső épp a Te hozzászólásod dobta ki a témában, így találtam ide, egyébként nincs Banditom, a sajátomra nem találtam konzolt az Imet kínálatában.
A dobozaim még használhatók, de mindkét platnit cserélnem kellene. Lehet kapni külön is, de nem érzem arányosnak az árát ahhoz képest, hogy akción kívül 20 a dobozzal együtt.
szeva! A dobozaidat fel lehet tenni oldalra is, csak venni kell shad oldalkonzolt (www.imet.hu), és akkor nem kell azt a randa platnit feltenni. Csak gondoltam szólok-...
Szívesen.
Koszi!
Telefonon vetem fel az illetővel a kapcsolatot akit itt el tudsz érni és utánvétellel küldi is ha van még belőle. Expressz.hu
Nekem tettszik ez a Tronic. Hol vetted? A CTEK 20-ert azert sok
8500 forint utánvétellel összesen egy tízes, de a piacon hasonlót ebben az árfekvésben nem találtam a CTEK XS 3600-as akkumlátor töltőt néztem ki magamnak de az ára miatt nem emelet döntöttem. CTEK XS 3600
Üdv!
Jóval korábban (5500 körül) volt szó a Moto-Detail 42 literes dobozokról. Érdeklődnék
1. van-e valakinek feleslegessé vált platnija (Shad) hozzá vagy
2. kell-e valakinek 2 ilyen doboz hibás platnikkal (=csak topcase-ként használható)
mennyibe fajt?
Akkumulátor töltő kérdésével kapcsolatosan én most rendeltem hozzá motorkerékpár és személygépkocsi töltésre és csepptöltésre is alkalmas töltőt typ: TRONIC KH 3157 T4X névre hallgat, többet nem mondanék róla nézd meg a használati utasítását amit pdf. formájában le tudsz tölteni innen. TRONIC T4X Használati utasítás
Kicsit bajban voltam, hogy honnan vegyem a bázispontot. Ez gondolom ki is derül az ákom-bákomból. Remélem értelmezhető. Talán az oldallemezek szélességét kellene 36-ról emelni, zalán 38-ig...

A peremezést felül szeretném összehegeszteni, tehát minden szempontból 90 fokos vágások és hajlítások kellenek.

A két rögzítő fül hajlítási iránya ellentétes az oldalfalakéval (Bár ez gondolom világos) És csak a félreértések elkerülése végett: A felirat a külső oldalról olvasható

Köszönöm
Üdv Blue!

Szóval a méretek: Csatolok egy fotót a kézi sniccemről, mert épkézláb tervet programmal nem tudtam összehozni. Azt írtad, hogy 1,5mm-es a lemez, tehát rátartottam a méretekre miundenhol egy picit. Inkább laza legyen alapon. A hűtő külső méretei: 305x166x33. Ezek a minimum befoglalóméretei a rácsnak. Ezekre mindenhol minimum 2LV-t számoltam (bár lehet, hogy többet kellene, mert ez csak totál pontos hajlításnál érvényesek. Mi a véleményed? Tartsunk még rá a biztonság kedvéért?)

Itt a kép. Rem olvasható:
udv mindenkinek!

nem vagyok uj, de mar regen jartam erre. lenne egy kerdesem.
elraktam mar a mocit telire. kivettem az akksit stb. azt olvastam, hogy ha meleg is a hely, ahol az akkut tarolom, akkor is kell legalabb havonta tolteni egy kicsit, mert ezzel sokat menthetunk az elettartamabol. kerdesem az lenne hogy mivel toltsem a zseles akksimat? kulon zselesakksi tolto kell, vagy jo a sima savas akku tolto is, ami az autokhoz van? vagy nincs kulon motor akksi tolto?

szeles, lefagyasoktol mentes utat! mar aki gurul meg.

ui.: ti is betomitek a kipufogojat a mocitoknak, ha elteszitek telire?
Hello Suzuki Bandit 250-re 1992-es évjárathoz kellene tank,ha valakinek van szóljon.
"five stars verkleidung"-ra szűrtem a gugliban, ez volt a második link.
Ha jól emlékszem, tömlővéget meg te találtál nekem 2 paerc alatt, amit én 1 hónapig kerestem.
Mindig tanul újat az ember. Ha nem a könyvekből, akkor másoktól. Nagyon igaz lehet amit írtál, hogy az autós töltőnek nagyobb lehet a töltőárama, utánna is kérdezek a szakinál, aki csinálta a töltőt. Mindenkinek köszönöm a hozzászólását, hasznos volt.
A fejidom nem stimmel, a lámpa viszont igen. Ilyen lámpaüveg kéne!

Hogy a túróba találsz Te meg mindent?!?

3 órája túrom a netet. Találtam egy komplett körlámpát (felfogatással, indexel) ami 20kHuf-ból megjönne. Nagyon gondolkodóba estem...
néz csak Nem ennek a felső része van a tiéden?
Keresem-keresem, de eddig semmi. Mély depressziómból lassan a kiúttalansággal terhes kétségbeesébe esem. Majd vissza...
Az egy five stars fejidom szerintem. A neten keress rá. Addig meg etz lámpa, vagy traktor, vagy bármi...
Lemértem a hűtőt is. Már csak valami program kéne, amivel tudok rajzolni. De lehet, hogy a kézi skiccemet kell lefotóznom és felraknom...
No assz'em "N"-est csináltam a gépből...

Elszabadult a projektor a lámpafejben. Sebaj, mondom én, majd visszateszem. Az üveg viszont be volt ragasztva valami trutymóval a házba. Mire ezt konstatáltam volna a második próbálkozásnál ripityomra robbant a egész lámpaüveg. Mivel ez valami utángyártott cucc, tippem sincs honnan lehetne hozzá fényszóró üveget venni...

Nincs valakinek eladó körlámpája konzollal együtt?

Majd teszek fel képet erről a lámőatestről, hátha valakinek beugrik valami hasonló.
Én nem tenném, csak ártasz vele a gépnek. Vagy menjél vele, vagy hagyjad.
Hi!
Érdekességképpen az akku meleg helyen hamarabb lemerül mint hidegben, viszont a kapacitása meg ekkor gyengül jobban.