Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felébredtem! A karácsonyfa rám dőlt, én kábultan feküdtem alatta, valaki időközben megitta a felbontott borom, és lelépett az asszonnyal együtt .
Sebaj, a motorom meg van , de még nem múlt el az ünnep, így Mindenkinek Boldog Karácsonyt Kívánok.
A jó bejáratás nagyban befolyásolja a motor hátralévő élettartamát kondícióját úgyhogy nagyon fontos a spéci bejáratás. Azt ajánlom hogy az első 1000 kiló-méteren 6000-es fordulat főlé ne forgasd, és ami még fontos változó fordulatszámon való közlekedés. Tartós fordulatszám hosszabb túra nem igazán jó a bejáratáshoz mert ez tükrösödéshez vezet egyenlő hőeloszlás miatt.
Sziasztok,

Nemsokára csatlakozom a Banditosok táborához (várhatóan Február 21 után)!Egy új 650 N-t előlegeztem le fekete színben. Az átvételt jövő évre tettem több okból kifolyólag de főként hogy a forgalmiban 2009 szerepeljen. Régebben már sokat motoroztam (FZR600) de egy jó ideje már csak robogóztam ezért "újrakezdőként" szívesen vennék Tőletek tanácsokat az új gép bejártásához kezeléséhez.

Köszi Üdv.:
Egy Karácsonyi köszöntő motorosoknak.

Túra motor túra gumi, csinos lányon tanga bugyi. Menet közben szemed résen így mentél te két keréken. Féket húztad, mint az állat, elfigyeltél késő bánat. Közel bokor közel árok motorod így totál káros. Csinos lány ezt, mit sem bánja, motorodat tönkre vágtad. Lényeg az, hogy semmi bajod a túra motort pótolhatod. Ezt neked most nem kívánom, hiszen ez egy téli álom. Több rímet ide már nem vágok, Boldog Karácsonyt kívánok!
Kraven


pár minta.......
Ha van akkor adj egyéb tippeket ha ez is jó, akkor meg válaszd ki melyik kell
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket, és Boldog Új Évet kívánok az őszes motorosnak a világon!
Kellemes Karácsonyt kívánok minden kedves motoros társamnak.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket És Békés Boldog Új Évet Mindenkinek.
Nagyon boldog karácsonyt kívánok minden mindenkinek !
Kellemetes Karacsonyt es Boldog Uj Evet minden motorostarsamnak!
koszonom a valaszokat.

BoKa mindenkinek!
Boldog Karácsonyt minden Motorosnak és minden fórumozónak!
Boldog Karácsonyt!
Boldog Karácsonyt Minden Banditának!
Csupa nagybetŰvel akartam!
BÉkÉs,boldog karÁcsonyt nektek!
Nem...csak nekem nyilt ki gyorsan a szemem:-)
Úgy fest lassan gépelek!
Üdv Diablo!

Leírtam már: 305*166*33

Mi nem érthető a rajzon?
Értelmztem

ezek a méretek tökéletesek lesznek!
Vagy most a konzol a hiba?

Bocs most ébredezem:-))))


Konzolt meg lehet csinálni is:-))))

akármire, akármilyet

http://akmtmedia.extra.hu/sufn...
ez a konzol kb 2000ft
Pontosan......
platnit lehet venni az IMETnél vagy a bázismotornál.....mivel ezekhez a dobozokhoz nem mindenhol adják a platnit......


Pl louis:
http://www.louis.de/_207b53af8...

25€
ha ezt a bázismotornál rendeled meg akkor kb 7-7500ft/db-ra fog kijöni
add meg a hütő pontos méretét.....a többit majd rászabom..
hali skacok!kellems ünnepeket mindenkinek!egy kis unicum mindenkinek.