Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Határ István:
2009 Dec.-ben volt Pirelli párban házhoz szállítva 40.000.-
Michelin 42.000.-,de nekem egyedileg hozatott,ezért drágábban ment a műsor,mert karácsonyra kellett.Ha szezonban lett volna,akkor valamivel olcsóbban.
JAJA,külföldön lehet!De a kékhold is olcsóbb lett a tavalyi áraihoz képest!Tavaly 53.000.-+ posta volt a Michelin, most meg 40....-akármennyi!Biztosan meg fog felelni nektek.
Nem tudom,hogy hova való, de amikor nem elérhető, akkor külföldön van gumiért!Nem kell beszarni,hanem próba később!
Nekem is a lent említett Kékhold szerelte a motor gumijait, cserélt csapágyat. Korrektek voltak, normális áron.
Az adalékhoz nem tudok hozzászólni.

E85: szerintem GS500-on ne próbáld ki. Sok kellemetlenségtől megkíméled magad, illetve ilyen kis fogyasztású motornál nincs is értelme. Karburátoros autómban próbáltam 1:1 arányig benzinnel. A kb. 30%-ot meleg időben még elviseli, de voltak vele problémáim (számítottam is rá). Benzinszűrőt cseréltem, alapjárat elment, 130 km/ó fölött berázott.
Szerintem akkor lenne értelme, ha nagyobb lenne az árkülönbség az E85 és a benzin között, mivel etanolból kb. 15-25%-kal többet fogyaszt. Ebben az esetben nagyobb fúvóka kell a karburátorba, ill. több előgyújtás. Arról is olvastam, hogy mostanában változó az etanol minősége (lehet, hogy vizezik?), ezt nem tudom megerősíteni, sem cáfolni.
Elvileg az injektoros motorok többsége (pl. a DL is) elboldogul 10%-os etanoltartalommal. Külföldön több helyen kapható ilyen üzemanyag. A magyar kutakon kapható benzinben is van valamennyi etanol (talán 4%?).
Összegezve: szerintem maradj a benzinnél, ha a GS-t tankolod.
Nézz át a banditos topicba, van ott erről egy link.
Köszönöm a segítséget, holnap őket is felhívom, bár az eladási ár 24,5 körül van (de hátha kifogok valami akciót...)
Kedves GS-tudorok!

Van-e valakinek tapasztalata karburátortisztító adalékkal? (STP és társai)

A következőt már meg sem merem kérdezni, mert szentségtörés : E85-öt tankolt-e már valaki hőn szeretett paripájába? A neten olvastam pár kísérleti cikket, de engem nem győzött meg. Egyrészt annyival nem olcsóbb az etanol, hogy megérje vele szívni; másrészt a korrozív hatása miatt sem szívesen tölteném a GS tankjába.
Ugye az üzemanyag neve még mindig benzin?! Főleg a motoroknál

Üdv: j.
És tényleg!
Ma megvolt az első ezres szervizem a DL-en. Akinek még garanciális a gépe: az akciós Motul literes vagy 4 literes kiszerelésben van, így nem igazán van összhangban a hirdetésben szereplő árral.

A bicskei Interathoz vittem, nagyon rugalmasan és gyorsan dolgoznak. A 4 l 5100-as, a szűrő és a munkadíj együtt 17.000 Ft volt. Haza már nagyobb lendülettel jöttem, de Fehérvár előtt már kicsit elkapott az eső.
az előző hsz. Viktor bp - nek ment
http://www.kekhold.hu/
nekem ők cseréltek tappancsokat .
teljes körű szolgáltatás , korrekt volt.
de mindent meg tudsz velük előre tárgyalni
Viktor!
töltenél adatlapot?
mármint ki.
itt.
Sziasztok!

Az olcsó gumis sajnos "nem elérhető, próbálja később" állapotban van.
Ha valaki tud esetleg Bp közelben akkor szóljon plz

üdv,

viktor
Szia!

Érdeklődnék, hogy a gumisod hova való?mert én is Pesten vagyok...és a hétvégén én is elővettem a gépet,- egyből indult :) - és lassan cserések lesznek a gumijaim nekem is.
kösz,
üdv


Téged aurisztikusan.
Engem?
Talált!
szerintem Peruban jártatok.
http://youtu.be/aQomQ4xYytM valaki, vajon milyen motor típussal követték el ezt a "merénylethalmazt"?[/L]
most látom: Ani őrzi az oroszlánt!
Macyyyy!

istenkirály vagy!

és drága AKMT-s tündérvirágszálhalmaim!

fokozhatatlan örömmé varázsoltátok az uccsó /by Erik/ napomat!

ismét volt hatalmas meglepi/m!

ugye tudjátok:
Köszönöm, megkérdezem
Nem lehet, hogy a fojtás miatt evett többet? Kisebb teljesítmény, így jobban kell húzni, hogy menjen.
Az az olajfogyás elég furcsa... Ennyit még a Castrolból se evett meg az enyém, pedig azt csipegette!
És az utolsó nap...