Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Normális nyugati fizetésnél ez annyi, mint nekünk 25.000 Ft. De ha az egyéb boltokban kapható GPS-eket nézzük (amik feleennyibe kerülnek), az annyi lehet nekik, mint nekünk kb. 15.000 Ft.
Lehet, hogy madárnak néznek, de nem vagyok az / vagyunk azok. Tudatos vásárló vagyok. A motorozás hobbinak drága, de közlekedési eszköznek méltányos. (biztos sok olyan motoros van, aki beslattyog az üzletbe, rábökdös mindenből a legdrágábbra, osztjónapot. Nekik készülnek az olyan termékek)
hát igen az a baj ezzel hogy ez kinti fizetésnél is csak 80.000 az meg hát nem nagy pénz külföldön, de ami késik nem múlik
Mindenkit, aki motoros. Úgy vannak vele, hogy a motorozás egy drága hobbi, innentől fogva aki műveli, annak sok pénze van és úgyis megfizeti. Sok esetben nem is tévednek a dologgal.
Röhej...a "motoros" GPS készülék (oké, adnak hozzá egy tartót) még mindig kb. 80.000 Ft-ba kerül, amikor 30.000-ért megkapod nem motoros boltban (full Európa térképpel). Kit néznek madárnak?
Üdv! Ez a másik is jó lehet, csak úgy néz ki, mint egy kukásdzseki. Persze, nem divatbemutató ez, lényeg, hogy a célnak megfeleljen - nekem pl. arra, hogy ha elered az eső, szárazon haza/menedékbe evickéljek.
jah vettem én is, van ugye nekem ez a Louis-os a 12.000-s , ami még csak stabilan sem áll, de ez a Lidlis nekem jónak tűnik abszolút stabilan áll és hihetünk ezeknek a szabványoknak sokkal rosszabb nem lehet a védelme sem a Louis-os nál, annyi talán negatívumként hogy nincs kipárnázva a hát felőli oldal, és a varrások sem épp 1. osztályúak, de ár/ érték arányba sztem ott van, nem úgy mint pl a kesztyűjük
vettem lidlis aksi töltőt http://www.lidl.hu/cps/rde/xch...

kérdésem lenne hogy mikor felrakom az aksit tölteni ami persze nem gondozás mentes, kell -e vele valamit előtte csinálnom? a 6 cellából 3 nál már a Low szinten van, szal elvileg az még jó majd azzal is lesz valami de az egy másik történet
Megy ez ! :))
Upsszzz....ez nem sikerült...
Halihóóó Pupákok!

Van egy ilyen!
Csatlakozom Blue-hoz!

GS500
3év
32000 km

Léghűtés?Soha Semmi baja nem volt még!
Fiamnak vettem Lidlis hátprotektort. A protektor része elég keménynek tűnik. Védi a kulccsontot is elvileg. Szerintem jó választás az árához képest! Személyesen érdemes megvenni, mert derék részen nem túl nagy az állítási lehetőség. Vagy tudd a derékbőséget! Az rajta van acsomagoláson.
Mellesleg költözés:

http://youtu.be/9jK-NcRmVcw "kismutató" halad...[/L]

Tudod... egy jó kávéért akár Bécsig is...

Gondolj bele, ha feljebb lennék... meg is unnátok a "mocskos pofám"!


Blue!
ez olyan.....
Te Maci!

Költözzél már feljebb - hisz úgy is mindig erre vagy megtalálható:-)))


Én még egyszer sem tudtam eljutni a híres pizzázóba - pedig kb. 50km. De sebaj:-) Majd hétfőn talán lesz rá pár perc, hiszen úgy is megyünk a dokinénihez.
Lejegyeztem, az első kettő kicsukva!
a Lidllis gerinc protiról vélemény? ugye keresgettem nem rég mindenhol gerincvédőt utasomnak, de a legolcsobb a Louis-os volt 12 ért, de mivel az van nekem is az nagyon gagyi így ez a Lidlis cucc nem is tűnik rossznak 9 ért! valaki valami vélemény?
A Lidl-ös elég jól bírja. Füzesabony-Letenye távon nem ázott be...
Hello

Én is megnéztem, és nem is rossz.
Viszont erre is kiváncsi lenné:
Másik esőruha
Nyuszi! Mit szólsz ehhez?
Esőoverál a Lidl-ben: esőoverál
megnézem, és lehet, hogy beszerzek egyet.
Az egészben az volt a tutti, hogy mindenki kapott meglepit.