Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tegnap Én is nézegettem.....
Háááááát.....


majd az idő megmondja:-)
A tanktáska tetszett, de azért meg 8999-at nem adok ki.
Akkor jó!

Csak saját tapasztalat, hogy nem szabad magasnak lenni, mert a súlypont oda kerül, és szitálás lesz a vége.

Nekem magassan volt! Ezért mondom, mert tudom milyen meglepő fordulatokat tartogat.
A Banditnál már ezért került jóóóóóval lejebb
nem tudjátok Aldiba lesz -e valami motoros cucc?
Ma megvettem a Lidl-féle esőruhát, az utolsó, L-es darab volt. Még pár pasas válogatott ott rajtam kívül, gondolom szintén zenészek.
Teszt után (bár remélem, nem gyakran ered el az eső, amikor motorozom) beszámolok róla, hogy teljesített.
Ha csak arra kell az esőruha h. ne ázz meg és mindegy hogyan néz ki akkor a horgászboltban vagy munkaruházati boltban tudsz legolcsóbban vízhatlan ruhát venni 3 v- 4 ezer ft-ért... Nekem ilyen van és egy ismerősöm a 600RR-en is ilyet hord habár neki futná 20ezres esőruhára is, de az is ugyanarra jó és előbb utóbb a nyakadnál úgyis megtalálja a víz az utat ha nemcsak a menedékig mész mert időhöz vagy kötve egy túrán és el kell érned a szállást estig..
Kb olyan magas mint a tiétek volt a többi GS-en a képeken, csak talán egy picit magasabb. Úgy csináltam, hogy az utas mögé még elférjen a sátor és maradjon helye ülni. A képek csalókák én is néztem és nagyon távolinak tűnt pl a két oldaldoboz is ,de ha fenn az idom (majd a végszerelésnél) akkor csak a mutatóujjam fért el a tartóvas és az idom között. A felső platni meg a faridom teteje meg egy arasz kb..
De már pár dolgot máshogy csinálnék ha újrakezdeném.
-felül is monkey lenne olcsó használt ebayes 2 sisakos (az enyém másfél)
- a zártszelvény eggyel kissebb méret lenne és tényleg alacsonyabban ívelne hátrafelé, mert a két oldalsó távtartó úgyis sokat tart és ugyanúgy jó lenne, csak könnyebb.
-5 x 20 as laposvasat 3x20 assal csinálnám.
a 10 es gömbas fasza ,jól hajlik, de merev az maradna.

de még egyszer nem állnék neki..
http://www.akmt.hu/sufnituning...

lehet erre gondolsz, én pont ma olvastam, így keveredtem a gs500 topicba
Bocs, de nem kaptam meg eddig. Az e-mail címem ponttal van elválasztva, lehet az kimaradt... vagy másik címem esetleg: nandipster@gmail.com
mert mi a kisalföldön lakunk,ami ugyanolyan mint a nagy,csak kicsibe
Mé nem lökitek le magas helyről?
hú látom megy az opel téma,nekem is van pár cuccom A Corsából,ha kell ingyen és bérmentve odaadom

de hogy témánál maradjunk,azt hiszem itt láttam frankó gps felfogatást mostanság,ki lehetett az?

na meg hogy miért nem indul foregon gs-e sohasem,már komolyan mondom deltásra edzette minden izmomat
az akksi halott,az csak egy dolog,de attól még szivatóval 2-3.ba tolva miért kell 40 perc meg 4 tüdő hozzá?
Válaszoltam az adatlapodon szereplő mailcímre!
Hello Koko64!

Bocs az offért mindenkitől előre is. Olvastam az adatlapodon h. opel alkatrészekkel foglalkozol. Azt szeretném kérdezni, hogy nem érdekel-e egy gyári bontott G astra önindító egy kicsi hibával, vagy nem tudnád-e elpasszolni mert nálam csak a helyet foglalja és expressen nincs nagy érdeklődés rá.. Köszi előre is.
Hogy legyen egy kis On is, én GS 500-al szereztem a motoros jogsit és jobban fordult mint az ER5 (mert olyanon is tanuló vezettem) és a cb500-tól is könnyebben kormányozhatónak éreztem.
Olcsó benzint mindeninek!
Lehet, hogy tudok egyet szerezni.

Hívj fel egy óra múlva.
Halihóó Pupákok!

Valaki árult Bontott alkatrészt GS-hez. ( illetve komplett bomtani való gs-t )

KI VOLT AAAAZZZZZZZZZ

Hápika voltam :)

De ha tud valaki kölcsön egy lengő villát egy picikét az is jó lenne, bele akarom próbálni a vázba, mert úgy néz ki, hogy elcsavarodott.... :(
A felső doboz nem lesz túl magasan?
hát ilyen:
Ez a festés előtti összkép.
Ma elkészült a doboztartóm, megosztom veletek a képeket, talán segít, ad pár ötletet, ha ti is ilyesmiben gondolkoztok. Oldalt monokey felül monolock páros. Az AKMT-s oldal , shad-os veboldal, meg saját ötletek + google, után kinyögtem ezt a 'fémcsodát'. Remélem segítettem. Csak egy helyen kellett a füleket a motorhoz hegeszteni, látszik a képeken, itt 10-es furat de csak 8-as a csavar, hogy faszán be lehessen feszíteni a platnit. Minimális a rázkódása. Tesztelve jövő héten lesz.

Szevasztok Motorosok !
hát igen mindenből csak a legjobbat nekem egy hátsó gumi kb 45000 vagy egy kicsit több és elmegyek kb 10000kmert
Akkor Te jól el lehetsz eresztve, ha 21500Ft-ot tudsz adni ilyenért!
Ez egy hársó gumi ára Nekem, amivel elmegyek 20 ezret.
én ezt vettem ezt is ajánlom http://www.akkumulator.net/cte...
milyen?
Te Koko!

Milyen az a HÁTproti ami védi a kulcscsontot is?
Mert nekem is van LIDL-s hátproti (hernyó), de az max a lapockámat védi......(meg már melegít is, mert beletettem a fűtőszálat:-)))


Kulcscsonthoz protektoring kell.....