Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mellesleg ez nem vicc....

A legtöbb mobilház 3x9-es....
Simán elhúzható egy nagyobb autóval.

Pár ember összeáll, vesz egy 100-as telket valahol - oszt odatelepülnek.

Voállá..... rendes lakóház fillérekért....
Csupán egy gázpalack kell, meg némi hosszabbító:-))

Régen agyaltam rajta, hogy csinálok egyet, hiszen csak egy lerobbant tréleres utánfutó kell (alapnak) arra meg már lehet építkezni.
Az messze van a Tescótól....hova járok kenyérért?

naná, hogy a tescó parkolóba "költöznék":-)))
És telepitenéd egy MOL kutra
Ilyet veszek majd - és a gond megoldva:-))
Savanyu a szöllő ottis vennének ingatlant, csak nem tudnak.
Tény hogy nagy baj, hogy nem vagyunk mobilisak a lakástulajdon miatt.
Ez így nem teljesen igaz.Kint megfizethetőbb a bérlés mint itthon.És míg fiatal esze ágában nincs egy életre lekötni magát egy helyre.Inkább bérel és ha kedve tartja vagy talál egy jobb/érdekesebb állást az ország másik végén már költözik is.
Itthon az a nagy baj hogy évekig gürizik valki egy lakásért és utána ha bezár/megszünik a munkahely meg van lőve hiába adnak melót mondjuk győrben ha szabolcsban a kutya nem veszi meg a lakást és így nem tud menni.
Olcsó hitel nem is lesz, talán soha többé. A válság egyik oka éppen ez volt. Sajnos egy fiatal soha sehol (pláne nem nyugaton) nem tudott kezdő fizetésből és ma se tud ingatlant, venni.
Nem véletlen, hogy nyugaton a lakoság többsége bérleménybe lakik, ami mellett nehéz sporolni egy lakásra.
Nem is.....


egyszerűen nincs az embereknek meg a kezdő 25%

Ez mint írtam nálam 1,7 millió....és 6,5 a ház......
300nöl telek, 80-as kécó......az AKMT 80% volt már itt.

Akkor mit csináljon egy Budapesti emberke a 9-20 millás kécókkal?
Asszonykám árulja a sajátját......jelenleg 13,5 millióért.
Kiváncsi leszek mikor lesz rá vevő - pedig a környék, a lakás PENGE
http://ingatlan.slando.hu/buda...

No most erre a kécóra most ugye 3.375.000ft önerő kell.....
Meg az apró......hiszen ügyvéd, földhivatal, illeték.....stb.



Szóval áll minden, hiszen nincs kess az embereknél - és honnan szerezzenek?
A legtöbb nézelődőnek 2-300.000ft is akkora tétel, hogy lemond a vételről - mert már nem tudja összeszedni (bár azt nem értem, hogy akkor a várható 3-500.000ftos illetéket miből akarná kifizetni)
Hja, köszi, az megvan. Most látom az oldalon. Csak eddig elkerülte a figyelmemet. Sajnos ápr. 2. nem jó nekem, egész hétvége full.
Ha megnézted, írd már meg légyszi, ott mennyibe kerül az olaj! Kíváncsi vagyok!
A fosás jönne rá szegényre!Meg az idomárt a tökénél fogva kötném a medve orrára,akkor egyenlőek lennének az esélyek!
Motorozz.hu.
Teddy figyelmébe
motorozik a medve
Hat meg nem egeszen de kesz lesz aprilisban festes olaj filter csere lerendelem a telokat meg a kipufogo rendszert aztan oszerakja valaki remelem,ha mas nem en ugrok neki,van mit butykolni rajta de csini lesz mint regen ,koszonom mindenkinek a segitseget holnap megnezem mi mennyi nalunk.minden jot neketek
Helló! Erről van bővebb infó? Honlap, email?
Köszi
Az biztos!
Elég hamar ment szexárdon!
Helló
Egyben van ismét a GS?
Örülök,hogy meggyógyult.

Jó olaj a Motul, én most a második évben raktam bele.Első évben Castrol 20W-50 volt benn, de az kicsit rotyogósabban váltott a 4-5ezer km környékén!Arra gondoltam, hogy a tavaszt Castrol 10W-40-nel várom tavaly ,de a egy Pécsi szerpentinezgetéskor már nem akart váltani sem,ezért vettem a Motult!
Ezzel nincs semmi gondom!
Szerintem jó választás a 20W-50 olaj, de a többiek még a 15W-50-et is dicsérik!Szerintem a pénztárca nagyságához válassz és vedd figyelembe az olajat csipegeti-e a motorod!Ha igen,akkor egy OLCSÓBB olajat keress,mert a Motul elég drága!
Most néztem a télen 2490.-/l,most meg 3090.-/l!
Az 5100 15w50 szerintem jobb bele.
Helló mindenkinek!
Mikor lesz citadella fiuk-lányok? tudtok valamit?


Jövő hét végén lesz közös gurulás,a váci utról indul a buli... Budapest, IV.ker.Váci út 13.Andretti pizzéria. 9.30 kor. Egy közös gurulás a városban..
ahogy Pósalaki úr mondta volt:
" UGORGYUNK !"
azaz szerintem lapozzunk tovább !
Üdv Jozsika !
bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok,
/szerintem arra is kapsz gyors választ !/
szóval tegnap tegnap MIATTAD kellett kapaszkodni
a kormányba az erős oldalszélben !
-ezt a poént nem hagyhattam ki -
A haza a mi szintünkön olyanoktól van szarban, mint akikről alább írtunk.
Hello.bocs nem a temahoz kapcsolodik,fontos kerdesem lenne hozzad hogy mukodik a motul 20w 50 es olaj?Nekem is kellesz cserelni azert kerdem,koszi elore is valaszod.Ha van meg mas fajta amit ajanlotok azt is megkoszonem mindenkinek.SZeles utat:)