Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://youtu.be/nd-2AS2WjCY

Tesla Plaid vs új Busa vs ZZR 1400
Sziasztok! Gen1-re tankbőr nem lapul valakinél eladósorban?
Mivel emelted fel az alapjáratot?
Sziasztok.
Eladó Gen3 ra :40.000 Ft
Új ára volt: 87000 Ft
Az én korlátozott ismereteim szerint csak a dealer mode csatlakozó van rajta, illetve van még egy, ún. Yoshimura csatlakozó, amin keresztül lehet az üzemanyagot ide-oda állítani, de ez sem egy túl finom valami. Diagnosztikai csatlakozóról én még nem hallottam, nem annyira intelligens ez még, hogy ilyen gépekkel tudjon kommunikálni. Ha valami gond van, akkor a dealer csatlakozó érintkezőit rövidre zárva a műszerfal lcd kijelzőjén keresztül mondja, meg, hogy mi a baja.
Sziasztok. Beleszaladtam egy kis fejtörőbe. 2007-es utolsó 1 gen busán létezik olyan, hogy nincs diagnosztik csatlakozó? Az egész motort szétbombáztuk... Semmi, csak a dealer módos 2 szálas.
Köszi a válaszokat előre is.
Kipufogók elkeltek.mára nem aktuális
Eladó Gen3-ra
Érd privátban
Eladó gen3 Hayabusa Akra.
Ára miatt érd privátban
https://totalbike.hu/hirek/2023/07/10/kemeny-dontest-kell-meghozniuk-a-jubileumi-hayabusa-tulajoknak/
szerintem is a legszebb. elképzelhető, hogy a japán gyártó ezzel a színnel egy picit meg akarja pezsdíteni a piacot. nekem pl. elég egysíkú a szürke, fekete meg a fehér három éven keresztül. valószínűleg még sokan gondolják így. na most ez nem azt jelenti, hogy nem örülnék bármelyik színnek is a garázsomban, de a narancs az 1.számú.
Ez igen!A kedvenc színem!Nagyon tetszik! 👍️ 🙂
Igen, végre egy igazi HAYABUSA!!! 😉 a LEGSZEBB.
Európában is úgy tudom.
25 éves jubileum kiadás 2024 re
szia. ez most mi? visszatértek a kolbászzsírral? USA? gyönyörű.
Akkor vagy horgászol,vagy melózol,ha jól sejtem. 🙂
Szia! Nem vettem. Ezt sem használom... 2év alatt 1000km mentem vele... Pályázgatok, de arra sincs időm... Idén 2x voltam ott is...
Ja a kép még régi időpontos.
Július 1 most szombat
:):) van tali
Ha valakinek van kedve csatlakozni reggel 09:00 gyülekező Cegléd melletti M4 MOL kút Szolnok felé vezető oldalon.
(persze jó idő esetén)
Szia!Vettél egy újabbat helyette?
Sziasztok! Eladó sorba kerűlt a busám.. Ha esetleg valakit érdekel.