Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én is magamnak vettem...Amúgy bocs tényleg nem ahoz kellett volna,de ne s51-re gondolj,hanem mongyuk 70-es 4F-re(4felömlő) azok már mennek úgy.
Volt régen egy 80as Dt-m is meg Mtx-em is, mind a 2őt otthagyta egy haverom 50es Rx-e. Utána váltottam Dt 125re azt meg a 125ös Rx hagyta ott. Tény ami tény Dt-k gyengék a kategoriájukban viszont nagy előnye hogy az apriliát 4szer annyit kell szerelni meg drágább is fenntartani
Hellótok! Cső csiszi!
Hagyaad már, nem csodálom, h kikelt magából a csávó, hisz mindenki idejön azt állandóan oltja őket, és tényleg nem értem, h mire fel! Véleményem szerint eggyáltalán nem rosz motor! És simán felveszi a versenyt a többi endúróval! Sztem semmivel sem rosszab mint a tiéd vagy a crm, csak max azok egy két lóerővel izmosabbak, de csak 1-2vel. És azért Kali DT-jére nem mondtad volna, h szar! Félre ne értsd nem akarok veled összevszni! Csak kiálok a dt-sek mellett! Jah és tegyük hozzá, h 80 ccm-be még mindig sztem ő viszi a pálmát, és nem nagyon tudok (a dt mellet az mtx 80-on kívül) mást ilyen nagyszámban elérhető gépet!
mindegy, télleg fiatal vagyok csak én ezé a 80ccm-é sokat dolgoztam nem anyuciék vették..... és kicsit idegesítő hogy simsonhoz hasonlítgatod.
Azért kulturálhatnád magad. Én sem idegből írtam.Látszik valami tizenéves srác lehetsz akit most én is lebaszhatnák de mindek. Amúgy meg nem nézek le semmit nekem is jó lenne egy 450WR,de ez van. Főleg nem azért nézek le valamit mert csak 80ccm ez alapon a 3000ccm alatti autókat is lekéne néznem mert nem mennek...Azért amúgy érdekes amit írtál,bár ki tudja kategórián belül is vannak sz*r motorok. Én nem egy 125DT-vel mentem átlagolva írtam róluk...Vélemény volt,te is leírhattad volna szépen(Figyelj szerintem nem mondasz helytállót mert nekem is 80-as van és legyorsultam vele egy 70-es Rx-et). Még az is lehet,h igazad van,bár én mondom elvagyok szokva kis ccm-ektől és ha valami erősebb után gyengébbre ülsz át valóbban nem érzed annak teljesítményét. Holott jól tudom régen simsontuning haveronál vagy 8,10éve mindig állítottak rajtuk egy picit és mondtál ó most jobban megy pedig jó ha 1%-al ment jobban,de érezték...
nemtud senki? ---------- [7166]
bocsi de sztem az se lenne egy okos dolog hogy ha bemennék az aprilia topicba és szidnám az apriliat mindenki annak örüljün amilye van
És még valami ne olyan oldalakon böngészges ahol a KTM EXC 200 egyik évjáratban enduró a másikban meg cross!
mennyivel hagytad ott? 1 MM?
ki volt nyitva a benzincsap az RX en?
azé vegyél vissza magadból srác, nem 1 "fikázz le te büdös csicska 14 éves" fórumba vagy....ő leírta a vélemyényét vki ossza vki nem, írd le teis, ennyi
a jó büdös kurva anyádba szidjad a 80as DT-t most hagytam ott egy 70-es RX-et?
szval még mindig veri az 50es RX a 80as DT-t?
faszkalap ha meg a motorokhoz nem értessz takarodjá a roller fórumodba vagy ahova akarsz gyökér
tud vki olyan oldalt ahol vannak kipuffok DT-re?
Én voltam aki először szólt [7105] de én nem emléxem hogy ebben a hozzászólásomban lett volna szó az RX-ekről. "Egyébként úgy indult az egész,h valaki kérdezte Dt vagy Rx én meg írtam h RX,mert jobban megy meg minden,erre valaki vitatkozott,h ugyan úgy megy stb....DE nem!" Márcsak hogy mindenki tisztába legyen vele. Elmondtam hogy miért 16lóvasok az újjak, hogy szerintem nem gyorsul jobban a tuareg mint a dt, hogy szerintem a súly/lóerő aránban hasonlóak. Ugyhogy én sosem mondtam ilyet hogy az RX nem megy jobban. DT / RX Enduró/ Versenyenduró!
Vazzeg te egy 83 motorrol beszélsz szemtem tuareg meg rx nem is volt még akkor!
Látom itt a sok okosságot!
És akinek Aprilia-ja van vagy Hondája!
Az menjen a Honda topicba ,és Aprilia-ba!
És ott okoskodjon!
Nekem is 80as van!
Megnéznék egy két simot azért mikor megy ugy!
Igen csak fos gépekkel mehettél!
És nem kell itt kelteni fölöslegesen a feszültséget!
Főleg fikázni nem kell!
A motorosoknak össze kéne tartani!
És nem szeretem aki lenézi ,h másnak csak ez van!
Menő lett mostanság a Dt fikázás!
az előbbi nemjó asszem..talán ez
link
lehet h vkit érdekel...egész szép festések vagy matricák nemnagyon néztem de faszák
csak német
http://www.dualsport-fx.com/ge..." target="_blank">link
ja hát igen az egyiken ugy nézki mint 1 törött motor hát az eleje az is
a másikon meg át megyek 1 buckán de megigérem lesz komoly kép
a hétvégi mocizás
mien 2 kép?
jah lehet hogy át kellet volna jelentkeznem
7070. HSZ
ott van 2 kép!
teljesen igazad van
azt énis aláírom h az RX jobban megy mint a DT...csak sztem ezt 1 aprilia témában kéne mondogatnod, nem itt ahol a téma motorját szidod
nekem ez a véleményem...