Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez komoly? ezt azért nemgondoltam volna
Ilyen már velünk is volt, csak 190-nél még rolling burnout-ot nyomott vagy 3kilométeren, amíg el nem fogyott a gumija...
a multkor kocsival mentem autópályán eree egy dt villog mögöttem a belsősávba aztán 190 nél el kelett engednem de a faszja nem felkapta még kerékre
hát ez van biztos tul gyorsan huzta rá a gázt...
hát jó, nemvolt fer ... neked rx-ed volt....
Igazad van egyébként! Engem már alázott le egy DT... nem vagyok rá büszke, mert meleg volt a motor is, nem tehettem semmit ellene! 100 méteren rámvert fél fél kilométert végig egykeréken...
kiskaldi
szúúúszááááá
te már halottál ien esetről? én még nem
hát igen a dt viszi a pálmát
nedumájj !
BAsszátok meg!
Ennyi aszkalapost még nem láttam 1 rakáson!
Fikázni kurva könnyű a másikét!
Mindenkinek csak a szája jár!
utánna ha meg oda veri 1 "szaros DT" akkor jön, hogy "még hideg volt a motor meg szemembe sütött a nap meg a szembe szél "meg mittom még mi!
Mindenki azt becsülje meg amije van! És ne mutogasson amásikra, hogy az enyém jobb mint a tied!
Komolya mint az ovisok a homokozóban akik a homokvárépítéssel versenyeznek!
Na jóccakát!
lehet egyforma erösek a gépek ki tudja de a minöség is fontos megnézheted a vasam kinézetét (nem azért mert fikázni akarom a tiéd NEHOGY ÉLRE ÉRTSD
vega hazudik , mindenkit átbasz.. Mitvártál egy RX től .. az NEM DÉTÉ
egy silány rx nem DÉTÉ
mivan már itt? ugyhallom megy az alázás, dt POWAAA
Láttam kerestél sm szettet, lehet tudok egyet! msn-az adatlapomon ha érdekel!
Mivan vega? Most alkalmilag ez lett a viccek topic..
DE MÉGY HOGY APUKÁÁÁM
emeli
Barmok vagytok
emeli az !
hehe....grat hozzá xD
azt nem vállalom
esetleg egy "hülye" vagy egy "balfasz" jelző nem kell máég valakinek? Ingyen elvihető...
Mondjuk már megvannak a tulajok.. csak nem akarják átvenni
ezt most magamra veszem, ha nem baj
szép vagy
és akkor az már régen rossz, az a motor már haldoklik, 3asban kell emelnie az elejét 200nál alapjáraton....
joccakát:D