Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nah mondom a mai élményt:) igaz ez DT forum de egerbe kihívtam 1 KTM-es srácot csapatni (525 EXC) vitt egy kört és már volt halálfélelmem motoron de ennyire még nem.... iszonyat jó volt
ne akarj rá 100-as hengert ha nincs sok pized :) vagy felujitasz és nagygenerál lesz?
Sajnos az a vateras dolog nem jo, mert nekem lc2 van. Ahogy a leirasban neztem az meg mas. Oda kell az a bonyolult rugos csoda.
Nekem a monolink villa elejen van felul egy koptato, a lancvedo 'sarvedo' pedig megvezeti a lancot felul. Ezen kivul pedig van egy gorgo elol felul,meg alul. Na az also nincs mar meg.
Amugy nekem sima gyari 80 as hengerrel kb 4 -4,5 -ot eszik varosban.
Fugaskereket, lancot en most vettem a motoroazisban. Egesz jo. Nem ropog mint eddig es gurul mint allat. :)
Amugy hol lehet olyan 100 as hengert szedni? Az ugye nem a nicasil -os? Kell ra nagyobb karbi is, meg sport rezo is?
Sport rezo: Robogokra minden sarkon lehet kapni rezot, de ezekre (lc2) nem igazan talalok. Hol lehet megis ilyet kapni?

Udv.
köszi nekem elsőre nem adta ki most csak anynit adtam neki h dt és megmutatta :D thx a lot
enm sok, mivel nem sokkal kisebb mint egy 125ös ezért érthetö h olyan körül eszik!
HY!csak az a kérdésem akinek 95"-ös dt 80-as a van de 110 malosi henger van rajta hogy akinmek ilyen mocija annak mennyit eszik 100km en?
mert nekm átlag az 5,6l/100km.ez szerintem sok.de nem tom.
lci válaszoljatok4thx
amúgy a nagyvason motortipus szerinti keresésbe levan írva
80ashoz:
első 15
hátsó 49
lánc 428/126
első 16os hátsó 57
lánc: 428/134
HY!csak az a kérdésem akinek 95"-ös dt 80-as a van de 110 malosi henger van rajta hogy akinmek ilyen mocija annak mennyit eszik 100km en?
mert nekm átlag az 5,6l/100km.ez szerintem sok.de nem tom.
lci válaszoljatok4thx
Az enyém is ilyen öreg vas, de azon volt láncvezető, egészen az első mély árokig, az "leszerelte" az alját, én meg otthon egy kalapács segítségével a maradékát...
Csak én a 93-as dt80 ét szeretném tudni!
Ezt én is szeretném tudni!..
nah srácok pontos adatokat szeretnék csak guglival sehogy se találtam, szoval 2003-as DT-hez szeretném megtudni a gyári lánc és lánckerekek pontos méretét, segitesetek ha tudtok légyszi
Szia! Ez neked nem jó? http://www.vatera.hu/yamaha_dt... :), remélem segítetem...

Ádám

Amúgy az én felvetett problémámra még mindig nem tud senki se valami gyógírt?
Köszi!
amikor vettem a gépem nekem sem volt az alsó görgő rajta
sőt még a tengely is el volt kopva elég rendesen, majdnem félig
ráhúztam egy kór csövet (belső 12mm külső15mm)
majd erre egy műanyag csövet (mint a benzincső)
elég sokat kibír, pótolható kicsi pénzért a műanyagcső
Hali!
Meg elégeltem, hogy a DT-émen nincsen lánc vezető és emiatt sűrűn le is dobódik a láncom. Szval csináltam eggyet magamnak mert tudtommal erre a tipusra nincsen gyáilag sem. :) Sufni tuning de jól mükszik.
Hi,

Tippeket kernek szepen, hogy hol tudnam bezserezni Dt 80 Lc2 -hoz az also lancvezeto gorgot. Esetleg milyen masik motore jo ra. pl dt 125.

Udv!
Van vkinek eladó jeladója? (a gyujtához kell az állórészben van a tekercsek mellett)
Sziasztok
kutatgattam a neten, és találtam néhány dolgot olcsón, gondoltam belinkelem
http://www.teszvesz.hu/item341...
http://www.tes
zvesz.hu/item345...
jah én is mert nekem az idomok vannak lehasználva kicsit, meg van vele pár esztétikai aproság... de mindegy, nekem a lényeg h jol tudjak vele zuzni mindenhol:D majd aztán rátérek az esztétikár ha amugy megfelel majd nekem teljesen, mert még akarok rajta igazitani pár dolgot :D
nem vagy msn............
amúgy nagyon jól néz ki a géped!én is ilyenre akarom megcsinálni csak én felmatricázom majd az újfajta matricával
ezt úgy akarom megcsinálni, hogy a végét majd 1szerűen ki lehessen szedni és ha túl hangos vagy halk akkro üveggyapottal lehessen hangolni xd
höhh kemény:D amugy nézd meg a képen nekem milyen kis kuki van, de hátt, nagyon jol szol sztem :P