Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jah én nem akarok venni csak kiváncsi lennék mennyiaz uj ára a 2db.nek!
vegye már meg valaki az enyémeket... XD 22 000 piz a fix ár a 2ért:P
Mennyi ujjonan a 2db?
Nekem is ilyen gummáim vannakelöl - hátul egész jók csak már (kezdenek kopni föleg a hátsó!)
Sziasztok!
A mocim nem ad gyujtást(csak egyet inditáskor, már korábban irtam)megnéztem a fekete dobozt, trafot, jeladot, vagyis kicseréltem működőképesre(haweromnak ua. a mocija van), de semmi változás. Szakadást nem észleltem. Van vmi ötlet mi lehet a kinja? Esetleg a gyujtótekercs lehet a hunyó?
Sztem válaszd a mitas e08-as az sm en jól néz ki!sztem.
nekem is ilyen van az első kép az a hátso gumi a második kép az első gumi
2005-os a motor ugyhogy ilyen .... digitálos óra van rajta.
Nem lehet, hogy csak a spirál tört el?
Sziasztok!

Tönkrement a DT-mben a km/h jeladója, 0-ál végig de amúgy minden műszer működik.
Akinek van bontott jeladója vagy tudja honnan lehetne beszerezni pls írjon vagy hívjon:

gergo@vignet.hu
06-30-456-34-55
öö felhivom mobilon h van e ilyen és ilyen aztán lemegyünk mert ott akarom áttetetni meg szétszedni meg minden lehet láncekreket is veszek elöre...
Én is endurőó gumikat akarok csak hát az enyém supermoto. Lehet esőgumik lesznek belőle, nemtom hogy nézne ki edúrokal
Neten rendeled a cuccokat? ?
csak figyelj hogy mennyit tesz rá még az árra, mert az nagyker áron tolja kb és itt is van egy viszontelado de egy 7 000 Ftos kesztyüt 12ért árult multkor is... (cska azért mentem be megprobálni h jot rendeljek netröl, tudomcigányságXD)
Most nézem vannak viszonteladóik!
Akkor ha tőlük rendelek akkor is ugyanúgy meghozzák elvileg?
Mert itt van egy srác akit ismerek szabolcson és ott a neve!
jah és az ottani stzervizeket is ajánlom, nekünk egy örwegebb foszer kb 200 Ft-bol cserélte ki rajta a belsővel együtt...
Jó cuccok vannak itt !
Akkor lessz egy túrám ha elkell majd mennem gummáért!
Sotlvadkert, MO-FA-KER hivatalos forgalmazó :) 8-9 között van én is most veszek rá elöre hátra :D mofaker
A motorom nem rég vitttem át a szerelöhöz (szomszéd) elvileg 7végére készen lessz !
De akkor nincs megállás!
Jo kis gumma! Jól tapad az aszfalton és terepen is faszányos!
Lassan előre is kell majd egy!
Am hol vetted és nem tod mennyibe fáj egy 21"-es előre?
vagy esetleg valami motorbontót ahol esetleg találnák ilyet,?
sziasztok!tibi vok
ebben a pillanatban regisztráltam 10v-s dthez keresek gyujtótekercset v egész állórészt,nemtudna nekem vala ki segiteni?
nmekem ismerös ment le meg is kerülték félig egy '93-as 80-as DT-vel én meg fostam a rendöröktöl meg nem is voltam itthon asszem... :P
ha 125ös etz bírt ennyit akkor csak bírja a dt is.........
hajdanán avval jártunk balatonra 160-180km egy út
1-2 megállással
de haver simson starral is letekert párszor
de azt mindig lehagytuk
hát baja cask nem lesz...
amugy mekkorák a gyári gumi méretek azt tudja valaki? asszem hátul 110/80 elöl viszont nemtom... amugy hátulra most 120-80-as enduropapucsot szeretnék, ahhozk ellene választani egy fasza 21"-es gummát előre, amugy Heidenau K60-ast szeretnék, nekem bevált, Slim neked tetszik? :D
Hy! Szerintetek egy 2005ös dt125-öt érdemes-e hoszab távú kétszemélyes motorozásra használni közúton. Monyuk folyamatos 150-200 kilómétereket meni vele két személyel? Persze csak az a nyugodt 80as tempóval.