Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát igen pontosan ahogy mondod!
levágtad ? :O akkor talán el tudok aludni már
Honda imádó: a civicet nem szeretem de az integra csini :D jah nekem sincs velük bajom jo kis márka az biztos, nagyon megbizhato és jo minöségüek, ráadásul az áraik sem elérhetetlenek!
Oks majd vmikor letolom az arcom! Még egyeztetünk! Szólj rám!
Jó a kérdés!
Na hát azt tudni kell, h nekem van egy enyhén picit nagy piros beütésem! Ez egy indok amiért szeretem! Aztán nagyon tetszenek a motorjai, a márkajelét is imádom a szárnyakat, sztem ez egy jó jelkép is, h élvezetes mocizásban lehet részed! Valamint autóban is nagyon szeretem! Gondolom nem kell emlegetnem, h mit jelent az, h Honda civic vti, vagy Honda Integra! de persze ha kell kirészletezem! És motorban is inkább a régebbi mocikra gondolok, nem az új crf-ekre hanem 90 körüli cr-ekre meg hasonlók! Vagy pl CR500, ezenkívül tudtommal már csak a kawa gyárt(ott) 500 2ütemet, de sztem ebből a is a Honda inkább elterjedt! Most nem tudom, h még gyártanak-e, de láttam 2005ös modelt! Hát röviden ennyi!
ha már nincs akkor minek akarod levágni?!
fariplay.uw.hu
én pénteken lenézek szerintem szombaton motoroznom kéne vasárnap meg család látogatás
elmegyek hozzátok és levágom amig alszol
a kipuff végén azt a csufságot
én rohadt messze :D Dunaföldvár
Oks skyro majd lenézek? De mikor? hétközben vagy 7végén?
Amúgy te merre laksz?
A fogaskerék még jó, a lánc egy esés során elszakadt, a méretekről fogalmam nincs, szóval a kérdésem továbbra is fennáll.
minek karcoljon a dobba?
menj el Skyrohoz azt vágjad le a kipufogoja végét
akkor mindent cseréljél ne csak láncot!
hello amugy te miért imádod a hondát, már rég meg akartam beszélni :DD
hali!
A héten pálya karbantartás van
jösz le valamikor?
Másik áttétellel kipróbálhatod a moccomat esetleg...se
lol pásztoi vagy?:D ott volt multkori osztálykirándulásunk, asszem koronának hivták azt a fasza helyet, juj de jo volt benn az uccso pár nap :DXD meg quadoztunk paintballoztunk meg ilyenek, csak sok afromagyar volt!
ha csak lánc kell sztem megkaphatod annyibol!
Minnél kisseb elől vagy minnél nagyobb hátul annál jobban harap és izmosabb lesz, fordítva meg gyengül, de végre többet megy!
Amúgy hellótok!
nem pont gyorsabb lesz csak gyöszösebb? én spec nagyobbat tennék rá eg 16-17-est és akkor faszábban huzna, ugyse tudsz vele oléyan hüdegyorsa zuzni...
Helósztok rég jártam már itt!
Valaki tudna segíteni, hogy 98-as yamaha dt 125-re milyen méretű, hány szemű lánc kell? 6-8 ezerből kijön? Gondolom nem kell erre o-ring-es meg ilyenek.
szerintetek ha a 80as DT-mre 15:49 helyett 14:49-et rakok mennyivel megy kevesebbet? most olyan 90 volt eddig a rekordom
és még annyi hogy vki megtodja mondani há hány amperes biztositék kell a dt 80-as hoz
Asszem kb 22.000ft a 2db.
nekem bevált
Itt 1-2 a hétvégi kis turárol:)
Az egyértelmű,hogy a blokk kivétele nélkül is le lehet venni.Csak le kell csavarozni a merevítőlemezt,ami a vázhoz rögzíti,meg persze minden mástól meg kell szabadítani és kész is.
sziasztok!
volna 1 kérdésem!
haver DTjéről le kéne venni a hengert olyan a DTje mint az enyém csak az övé 98-as DT 125R
na az lenne a kérdés, hogy mindenféleképp ki kell szedni a blokkot vagy le lehet venni ígyis a hengert?
előre is köszi