Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia fred29.
Örömmel látom, hogy egy nap alatt három motorral is szaporodott a mi tipusunk. Talán a köv. viragos talin már nem leszek egyedül. Jók a képek, aszt hiszem tavasszal nekem is kell felrakni frissebet ahogy néztem elég fütyi kép van most fenn.
Szép estét.
Littlerock,Zsoccca. Fekvőrendőr,fekvőrendőr,fekvőrendőr. Nem az asszonyodra gondoltam Zsoccca. Maradjunk annál amit javasoltatok! Torolletetés miegymás....
Zocca.Már megint próbálsz ködösíteni.Akkor megint leírom.Én csak kritikával éltem közbe közbe.Mindíg ti kezdtétek a személyeskedést én csak folytattam.Tisztán olvasható.Javaslom mindenkinek,hogy az elejétől kezdje olvasni,hogy mikre válaszoltam kikényszerített személyeskedő hangnemben.
Most már örülök,hogy nem adtam meg ugyanis elszállt a bizalom.
Nem tudom, hogy az említett fórumozónak az összes hozzászólását olvastad-e.
De nem a műszaki jellegű hozzá szólásaival vívta ki, hogy figyelmen kívül hagyjuk. Hanem a személyeskedő, arogáns, sértő hozzászólásai mit.
Ha bármely normális témában, fog hozzá szólni, akkor azt hiszem fogunk neki válaszolni. De addig amíg a többiek, motorját, jelenlegi állapotát, kinézetét, tudja csak "fikázni", addig szerintem jogos, hogy levegőnek nézzük.
Pontosan a fórum, minőségének, és hangulatának védelmében.
Sziasztok ! Nem kívántam beleszólni raider67 kontra yamaha virago fórum vitába, úgy gondolom, egy közösség passzívan is sikeresen kiveti magából azokat a tagokat, akik a többség értékrendjét nem tudják elfogadni. Nagyon jó kis fórum volt ez eddig, kár hogy egy ember miatt minden második vagy harmadik hozzászólás személyeskedésben merül ki. Szerintem ez a fórum a motorok mellett még a barátságról és az egymás iránti tiszteletről is kell / kellene/ hogy szóljon. Aki ezt nem tudja elfogadni, árt a közösségnek ... Az én nevem, e-mail címem és telefonszámom szerepelt már a korábbi hozzászólásokban. A tiéd is raider67 ?
Tisztelt aprityu
Figyelemreméltó a az az ugrás, amivel minálunk kötöttél ki.
Egy olyan fürge, könnyű szöcskéről erre a vaskos paripára.
De azért remélem jól fogod magad érezni, mint mi is, ha rendes belevaló srác erősíti a csapatot.
Mivel egy kerületben lakunk, (meg ha jól emlékszem tormy is idevalósi), előbb utóbb lesz szerencsénk személyesen is találkozni.
Kellemes délutánt a fórumozoknak!
Kedves dedreczi 71 és aprityu szépek a motorjaitok gratula.
Én szintén egy 81-es kiadásúval koptatom az aszfaltot / zöld /.
A barátom egy 82-est hajt. / bordó /. Mindketten megvagyunk elégedve velük, nagyon szeretjük ezt a tipust.
Ja komám .Talán nem kéne mindig beleszólni mások vitájába és újra felgerjeszteni.Egyszer már írtad,hogy befogod mert nem szeretsz veszekedni.Aztán újra kezdted .Vajon miért.Most is pocskondiázol.Tehát a gondok nem kicsinyek.
Mindenkinek köszi a segítséget!
Melyik tükörre gondolsz? Van két fénykép is fent egy kerek tükörel és egy hagyományos Yamaha tükörrel?
Teljes erőből azon leszek,hogy ott legyek és egy kollegámat is elcsalom ha sikerűl.
Ennek a fórumnak alapvető értéke volt eddig, az egymás iránti tisztelet. Egymás tudását, tapasztalatait tartottuk tiszteletben mind megszólítással, mind a viselkedéssel...

Az, hogy valaki a hülyeséget, tudatlanságot palástolja nagy pofával, az nem az a szint, akivel én szóba állok...
ráadásul olyan képet igyekszik festeni rólam, amit határozottan visszautasítok.
Jaja, igen aránylag közel vagyok, ennek örülök, biztos lesznek még felmerülő kérdések. Majd, ha jobb idők lesznek összefuthatunk. Köszi még egyszer a tel.számot!
Köszi. Az enyém is 83-as. Igyekszem segíteni. Igen szoktam , az itteni szervezéseken is ott voltam az utolsó kivételével. Majd ütközhetünk valamikor ahogy nézem csak 2. kerületre vagyunk egymástól.
Húú... látom szép a motorod nagyon! Az enyém 83-as évjáratú. Későbbiekben majd érdekelne a tapasztalatod. Szoktál járni találkozókra vagy túrázni szeretsz?
En inkabb arra gondoltam az alapjarati fuvoka ellenorzesnel hogy gyozodjon meg hogy tenyleg az e a furat merete ami a fuvokan van feltuntetve. Az ido mulasaval oxid es egyeb lerakodasok miatt csokkenhet vagy ugyes szerelo miatt novekedhet a lyuk merete. Nekem erre van egy muszer es megbizonyosodok minden esetben hogy jo-e a fuvoka. Sajnos szemmel nem latod. Talan egy jo nagyitoval lathatod a furat falat hogy tiszta-e de akkor sem tudod mekkora a merete. Es ahogy irtad nagyon erzekeny a motor erre. Nemcsak az 535-os.
Köszi szépen a gyors választ! Felfogom hívni!
Helló. Naaa , Virago az is, az első széria nekem is az van.
Önindító ügyben esetleg beszélj Szabival (Motorváros) tel:061-2572233 én is hozzájuk járok. Üdv a klubban.
Sziasztok! Nem vagyok egy nagy fórumozó és igaz nekem nincs Viragom, csak egy XV750 SE-m, amit tavaly nyáron sikerült beszereznem, de remélem ezért nem néztek ki erről a fórumról. Olyan kérdésem lenne, hogy a 750-es Virago önindítója beszerelhető-e az én motoromba, mert erősen "raccsol" ami most benne van és szeretném előbb-utóbb megjavítani. Vagy ha estleg Valaki tudja, hogy melyik típus illene bele, illetve hol lehet ennek utána járni. Válaszotokat előre is köszi!
Íme az ember aki látja a fától az erdőt.Sajnos kevesen vagyunk mint a fehér holló.
Hát igen a pénztelenség mindenhol tetten érhető !
Nem, megvan még. Amit kinéztem, elvitték előlem, az enyémet meg röhej pénzekért akarták elvinni, vagy közepesen pofátlan alkuval, de szállítsam neki házhoz. Meg a tököm. Marad. :D
Hali Blackiex !
Mi újság ? Lecserélted a "csillagrombolót ?
Ami a személyeskedést, a fórumos kollégák egymáshoz viszonyulását illeti, valahol mindkét oldalnak van igazság a mondanivalójában.

Rayder nyers és arrogáns stílusa egyeseket zavarhat, engem spec nem, mert hozzá hasonló motorosok között mozgok és egyszerűen nem vesszük személyes támadásnak az ilyen hangnemű megnyilvánulásokat. Van néhány pont, amiben igazat kell adnom neki, mert objektív szempontok is léteznek. Az 535 és a 750, valamint az 1100 kontra 750 témában mindenképp vannak jó meglátásai, más kérdés, hogy többeteknek nem tetszik, mert úgy halljátok ki a szavaiból, mintha minden 750 köbcenti alattit "lefostalicskázna". Pedig ennél azért árnyaltabb a dolog. Nem kell mindent egyből mellre szívni.

Ami Littlerock-ot és a többieket illeti, műszaki/szakmai szempontból valóban támadható véleményekkel gazdagodtunk, de ez nem indok arra, hogy egymás torkának essünk. Ez mindkét oldalnak szól.

Ha magunkba nézünk, mindenki tud legalább 1-2 olyan embert mondani, akit valamiért nem hívna el sörözni egy ráérős szombat délutánon, mert nem szimpatikus.

De ettől még nem erről kell szóljon a fórum.