Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia! Ez egy marketing, semmit nem ér. Van egy főtengely szöghelyzet, amikor a felső holtpont előtt megtörténik a gyújtás, és ha a a tüzelőanyag ennek a szuper gyertyának köszönhetően gyorsabban égne el, akkor az időzítésnek lőttek, és már vesztettél teljesítményt. Amúgy a kis fogyasztás, nagy teljesítmény, alacsony káros anyag kibocsájtás nem igazán férnek el 1 mondatba hihetően! :)
Köszi a gyors választ!
Én is így gondoltam!
ROFL. Lehet, hogy működik, de hogy csökkenti a fogyasztást, azt kizártnak tartom. Sok szakmaiatlan és túlzó állítás van a leírásában.
Üdv mindenkinek! Valaki használt hasonlót!?http://auto-motor.vatera.hu/sz...!%20fogyasztas%20csokkento%
20plazma%20gyujtogyertya%20-15%
Köszönöm !
próbáld meg valamelyik bontóból megszerezni a méreteket, talán az lenne a legegyszerűbb szerintem.
Igen, könnyen meglehet! Én valami HD softailra tippeltem, de a marauderen és a dragstaron is hasonló van. Ebayt nézegettem, találtam is egészen jó árban Harleyról valót, de sajnos az Usa-ban. Kb.15 ft lett volna lámpával indexel együtt. Meg rendelni nem mertem mert sajnos nem vagyok benne biztos hogy passzolna rá, és külföldiül pedig elég rosszul beszélek ahhoz hogy a nem metrikus méreteket leinformáljam...
Szerintem ez Kawasaki EN sárvédő, legalábbis annak látszik.
A német ebay-on nézelődj , ott szoktam látni ilyeneket.
Üdv! Még mindig nagyon bejön a hátsó sárvédőd! Én pedig még mindig nem adtam fel hogy én is beszerzek egy ilyet! Nem vagyok benne biztos, de egyszer már mintha kérdeztem volna hogy miről származhat.... Nem sikerült kiderítened? Meg egy kérésem is lenne, ha lesz úgy időd megmérnéd a sárvédő szélességét? Arra vagyok kiváncs milyen széles gumi fér bele. Amúgy nincs valakinek egy bobtail sárvédője pluszban?
Lesz neki másik ha elviszik, vagy ki jön vonattal.
Minden bizonnyal ott is jelen leszek. Fabesz is jönne oda,mint helyi erő. Mi lesz ha addig elviszik a vasát? Gondolom szeretné is, meg nem is! Komoly dilemmák vannak az életben a fene egye meg!
Igen Hajdunánáson is szokott lenni találkozó és én még egyszer sem voltam, szégyen. Mindig azon a hétvégén volt valami fontosabb.
Na látom a foglalkozás elérte célját.IIIIIIIIGGGGGGEEEEEENNNNN!
Sziasztok! Virago-m még nincs, de hamarosan biztos lesz egy 125-ös. Van valakinek tapasztalata/véleménye 125-ös motor lecseréléséről 250-es motorra? Egészséges dolog (sebváltó, lánc,stb)? Műszaki vizsga? Kösz
Mind kompatibilis.
Kinézésről szó nincs, ez is Virago. :)
Köszi fred29 és 5.50! Ez az "ugrás" már régóta érett,(mindig is vonzottak a chopperek) de az alkalom hozta most ezt így. Még csak barátkoztam az új motorral, vele valóban furcsa a "szöcske" után, de élvezem nagyon! S hogy még a kerületben is van márkatárs ezt nem gondoltam volna! És én is remélem, hogy minél több tapasztalt "rókával" tudok majd találkozni!
Ha jól látom már nem a Devils fogja szervezi. Nekem jobban bejött Sirok. De már inkább túrázni járunk mint találkozókra. Ill. helyesbítek, mert határon túli magyar találkozókra el-el megyünk.
A Felvidéki farkasokhoz minden májusban, augusztusban meg a székelyudvarhelyiekhez. Nagy szerelmem Erdély, inkább nem is lovalom magam bele.
Most lesz megint. Pont akkor amikor Barcson. Sosem szerettem a homoktenger meg a devils dollár miatt.
Na, a Hajdúnánásra én is beszállnék Brumi földieként.
Nem tudnánk kinézni egy olyan találkozót ami kb középen van? Az Újszilvás az ilyen volt csak sajna beadták a Devilses srácok a törölközőt. Pedig jó bulik voltak azok is...
Jó lenne személyeskedni kicsit. Gondolom a rendezők nem változtatnak a bevált dolgokon. Tavaly az itthoni viszonyokhoz képest kiemelkedő minőségű volt az enni innivaló. Nekem ez is fontos,eléggé haspárti vagyok. Az árak is nagyon mérsékeltek voltak ahhoz képest amihez szokva vagyok a hazai fesztiválokon. Célszerű lenne Sibrának veled jönni. Közben telefonálok is,az Intruderes cimborámmal aki azt mondta,hogy július tizenvalahanyadika környékén Hajdúnánáson is lesz valami összejövetel. Az meg a te körzeted lenne. Jól nekiálltam a tervezgetésnek. Csak összejöjjön!
A jófogás.hu oldalon hirdetnek eredeti japán alkatrészeket / gyertya pipa , bovdenek, fékbetétek, kapcsolók stb. / 1994 évjáratú xv 750 -hez originál csomagolásban.Meg sem kísérlem bemásolni, a keresőbe írjátok be yamaha virago alkatrészek . Kompatibilisek az xv 1100 -el ? Árulnak továbbá virago fesszabályzót egy másik hirdetésben, ugyancsak ezen az oldalon. Kép alapján el lehet dönteni, melyik típushoz jó ?
Hát az én fekvőrendőröm, éppen fekszik, és vár rám!
No ne várjon túl sokáig!

A Trollal kapcsolatban egyet értek. Csak még azt is meg kéne állnunk, hogy egyáltalán utaljunk rá. S előbb utóbb, megunja, hogy hasztalanul próbálkozik.

Az új fórum társakat üdvözlöm. Örülök, hogy bővül a csapatunk. S remélem hamarosan találkozzunk velük is egy közös hétvégi guruláson!
Mi a gyász az a toroll? Ja troll! Így már értem.