Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki Gsr 600 2006-hoz gyári kipufogó eladó. 20.e
70/3398955
SHOWA rugóstag eladó! 32 hosszú,csavartáv 29 cm.Csak rugóelőfeszítés 7 fokozatban.CBR500F- ben volt.
sziasztok!Keresek 240-es 6 pontos féktárcsát.Akinek van kérem privátban jelezze!
Elado Cagiva wmx 125 alkatreszek ! Van minden ! Erd:06302462096
Akrapovic, Yoshimura, Leo vince, Arrow, Termignoni, Bódis, G.P.R, Giannelli, Martin, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Akrapovic, Yoshimura, Leo vince, Arrow, Termignoni, Bódis, G.P.R, Giannelli, Martin, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Kép
Eladó háttámlás túradoboz, 30e újszerű állapotban. Platnival. Egy sisak és egy kabát befér, tálca sör is!
6.000,- Ft
Eladó a fotókon látható 4 db használt, újra vezetékelt, kifejezetten jó állapotú irányjelző.
Gyárilag Yamaha, de bármilyen más motorra felszerelhető.
Adok hozzá négy darab rövid, átmenő furatos csavart és egy speciális csőkulcsot, amivel a gyári hosszú szárak nélkül is felszerelhető.
(Nekem ezzel a megoldással szolgált Pannonia P12-őn és Honda CBR900RR-en.)
Természetesen működik és nincs eltörve.
Posta megoldható
Szia!
A csizmáról tudnál küldeni árat? Illetve mik a hibák?
Prexport bőrruha mérete 50.
Sziasztok eladó pár holmi. Hyperpro Gátló gsxr 600.750 k4-k5 gsxr 1000 k5 . Perxport bőrruha javított állapotban. És Sidi csizma kisebb hibákkal 41 méret,de szép állapotban. Árak emailben ! Vagy 06204606391
Eladó megmaradt új shoei x spirit 2 arcpárna 10.000 huf
shoei pinlock - 5000 huf
x spirit2/ xr1100/ qwest viztiszta plexi 10.000huf pinlockal 12.000huf. posta megoldható, kérésre küldök képeket. Egyben olcsóbb.
Hello! Eladó Forcefield protektor nadrág. ha valakit érdekel írjon az atikovacs2kukacgmail.com-ra. Ára: 30 000 ft, de beszélhetünk róla.
Hali Mindenki,
Eladó! Gyakorlatilag újak 500km van bennük Aprilia SXV 4.5-5.5 gyári felnik. 3.5.5.5 szélesek
Érd üzi v adatlap..
Yamaha fzr600 genesis teljessen gyári,sérülés és javításmentes állapotban friss olajcserével,külföldi okmányokkal eladó.ÁR:320e ft.érd:30-323-8861
Hello, Keresek 2004-2005ös ZX10R-re Bódis dobot összekötővel, vagy yoshimura-t, cserére ajánlok egy makulátlan two brothers carbon a hozzávaló összekötő csővel.
kösz
Közel 100 ezer km-t futott rendőrmotorból lett felújítva (szó szerint) az utolsó csavarig négy év alatt. Ebből 2,5 év lóvé meg alkatrész gyűjtés, másfél év érdemi munka. Saját ízlésemnek megfelelő "extrákkal" egészítettem ki. Ezt cseréltem a CBR900-ra, de előtte vissza alakítottam gyári állapotra.
További fotók itt tekinthetők meg:
http://www.torocsikfoto.hu/fen...
OFF, de nagyon szép az a Pannónia!
Keresek Honda CBR900RR SC28 (1994) felső-oldalsó idomhoz csatlakoztatható állapotú (nem törött, nem repedt) belső takarólemezt.

A lemez kinézete a fotókon látható.
A rajta olvasható gyári szám:
Jobbos: 64325MAE000
Balos: 64375MAE000

Ár max 10 ezer forint + posta.
Eladó a fotókon látható 4 db használt, újra vezetékelt, kifejezetten jó állapotú irányjelző.
Gyárilag Yamaha, de bármilyen más motorra felszerelhető.
Adok hozzá négy darab rövid, átmenő furatos csavart és egy speciális csőkulcsot, amivel a gyári hosszú szárak nélkül is felszerelhető.
(Nekem ezzel a megoldással szolgált Pannonia P12-őn és Honda CBR900RR-en.)
Természetesen működik és nincs eltörve.
Ár: 8.000,- Ft a 4 db
Posta megoldható.
Piaggio sfera 50ccm-es robogó új hengerszett,új karbi,új szimering.Kuplung nyomórugó gyenge így a kigyorsításkor és a hegyeknél alattam gyenge egyébb ként lapon 50-60-at megy én 110kg vagyok.Csere beszámítás nem érdekel az ár fix 30e ft.Érd:30-323-8861
Eladóvá vált nagyon jó állapotú, megkímélt, karcmentes, gyorsasági
bukósisakom. A sisak még garanciális. (5 év) L-es méretű (59-60) de az én 58-as fejemre tökéletes!!

- karc- és páramentes plexi

- több elemből álló ütödés elnyelő réteg

- tökéletes szellőzés

- kivehető és mosható antiallergén belső bélés

- állvédővel ellátott

A sisak zsákja megvan, valamint adok hozzá sötétített plexit is, valamint egyéb kiegészítőt.

A sisak megtekinthető, megpróbálható Balatonfüreden és környékén valamint Budapesten és környékén.

ára: 30.000 Ft

Az Ár IRÁNYÁR, de hívj nyugodtan biztos meg tudunk egyezni.

Telefonon egész nap elérsz, e-mailre mihelyt tudok válaszolok.
e-mail: Tavaszig@yahoo.com
tel.: 20/5202577