Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Utolsó pár darab akcióban!
Race dzseki
Termék eredeti ára: 50 000 Ft
A termék kedvezményes ára: 29 990 Ft
Race dzseki AKCIÓ!

Esővédelem a beépített membránnak köszönhetően.
A hátsó rész hosszított ,így a derékrészt takarja, megakadályozva annak kihűlését.
Váll és hátrészen nyitható szellőzők.
A kabát több ponton testre szabható.
Kényelmi funkció még, az állítható nyakrész!
Minőségi protektorozás (Váll , könyök és gerinc )
A becipzározható thermo bélésnek köszönhetően ősszel , vagy a hűvös reggeleken is praktikus viselet.
A nyitható szellőzők által szabályozható a bejutó frissítő levegő mennyisége a melegebb napokon is!
Fényvisszaverő betétek a kabát több pontján, fokozva a biztonságot!

Akciós ár : 50.000Ft helyett: 29.990Ft

*Csak a készleten lévő darabok erejéig tart az akció!
Klikk a képekre!

Darázsgarázs motoros bolt
Budapest 13. kerület Váci út 170/A
darazsgarazs.hu
Suzuki RF600R gyári fényezés és matrica semmi átalakítás vagy barkács korához képest jó állapotban van,jó gumik és láncszett újjszerű yuasa aksi.Friss olajcsere szűrővel.A jobb telószimering cserés,egyébb javítanivaló nincsen.Ár:350000ft érd:zoli_motor@freemail.hu
Sziasztok! Az alábbi kesztyűk eladók! 19 000 INGYEN POSTÁVAL! Újak egy egy darab van belőlük!
ELADÓ
ÚJSZERŰ, HIBÁTLAN
ALPINESTARS CLASSIC
UTCAI/MOTOROS CIPŐ
EUR42 MÉRETBEN
BELSŐ TALPHOSSZA 26.5 CM

ÁR : 18.000
Sziasztok! Elado lenne egy Aprilia Pegaso 650 i.e. 2004es evjarat, 49loero, 25.000kilometerrel 3.000km futasu metzeler gumikkal, 2000es futasu lanc es lanckerekkel, 4000kmrel ezelott olaj,olajszuro csere, muszaki vizsga 2018.08ig ervenyes. Kepeket keresre tudok meg kuldeni Iranyar:560.000 forint.
Erdeklodni privatban, vagy telefonon lehet:06301968911
Elérhetőségem: 309474930 vagy az oldalon privátban.
Sziasztok!
Eladnám 2 db MIVV sportdobomat, mivel vettem helyettük másikat. A dobokról annyit kell tudni hogy 50mm-es belsőátmérőre szűkíttettem össze az összekötő felöli oldalát. Alapvetően szép állapotban vannak, 1-1 kisebb sérüléssel ( Az egyik a belső oldalon van egy pontszerű ütés nyom a másik pedig a dob felső részén egy nagyon enyhe vonal horpadás. Én így vettem őket új állapotban ) Gyári kivehető DB killerrel, E-számmal. Kérés esetén több képet is teszek fel.

Ár: 70.000 ft a 2 db.
Szervusztok!
A képen látható Bell Bullitt sisak eladó, 2 db plexivel; egy fóliás (a képen látható), egy sima. M-es méret, helyenként 1-2 karc de egyáltalán nem feltűnő.
3hónapja vettem, alig használt. Kivehető mosható belső, belül barna bőr, kiváló állapot. Érdeklődni e-mailben, további képekért is.
Dobozzal, zsákjával, számlával. 100.000 Ft.
kiskrisztian1989@gmail.com
Sziasztok! 97-es Triumph S3-re keresek hátsó ülést. Valakinek esetleg eladó?
Ha 42-es lenne, és nem lennék a templom egere adósa akkor még lehet érdekelne is!
Sziasztok!

Eladó egy szinte zsír új, csak felpróbált rövidszárú, 44-es motoros csizma. Rossz méret lett rendelve, ezért eladó. :(

70/500-8881
Sziasztok!
Ealdó egy zsír új Bridgestone BT016 F Pro 130/70 ZR16 61W motorgumi. Az ebay-ről vásároltam nem megfelelő méretet. 20 000 + posta.
Sziasztok,

Eladó egy új Difi Journey 2 bőr túracsizma, "lélegző" Aerotex klímamembránnal.

- Szél és vízálló, jól szellőző
- Gumi váltóerősítés
- Kemény hélyú bokaprotektor
- 3M Scotchlite fényvisszaverő csík a külső oldalán
- Méret :46

Érd, priviben
Sziasztok!

Eladnám kitűnő állapotú Suzuki GS 500 típusú motorkerékpárom. Sok extrával, kevés kilométerrel, patika állapotban.

Tel: +3630/675-49-23

A link: http://www.kepesmotor.hu/suzuk...
Honda plexi elkelt!
Elérhetőség

bekiss2@gmail.com
06-70-373-4137
Sziasztok garázs takarításból megmaradt néhány motoros cucc!

A Sixgear kesztyű 2xl szép állapotban legyen mondjuk 7.000Ft
36 gyerek vagy női csizma 8.000Ft
Suzuki DL650 ültető kutyacsont 6500Ft
Honda CBR 600 kuplung és fékkarok az újak 3000Ft darabja a használt fékkar 1500Ft
Honda CBR index kapcsoló 3000Ft
Honda CBR 600 F4 gyári plexi +csavarok 4000Ft
Női BHL Gattaca kabát 15.000Ft
S 8 méretű kék Shox bőrkesztyű 6.000Ft
S méretű térdvédő farmerra tépőzárazható 2000Ft
Rm 250 lemardt :)
Sziasztok, megmaradt alkatresz elado ahogy a kepen latod dugyattyu keszlet ART. 25000-+posta 2004 rm
Helló
magyar papírosok a motorok?
Eladó a képen látható kabát!

Hibátlan újszerű, első tulajtól összes papírjával, kiegészítőjével eladó! Kb 2ezer használt. Akit érdekel írjon üzenetet.
Eladó Forcefield protektor nadrág (aláöltöző).. kitünő állapotban. ára 20000 ft. érdeklődni atikovacs2kukacgmail.com
Sziasztok. Husqvarna SMR 510 egyben, vagy bontva eladó. Szombat estig vagyok Magyarban addig él az ajánlat.
Magyar papiros, törzskönyves. 2005.09.es évjárat. Egyedi dekorral, korának megfelelő állapotban. Elektronikai problémákkal küzdve... egy ideje nincs szikra. (Új jeladó, feszszabályzó, CDI, állórész, trafó, gyújtókábel, gyertya, akksi.) Minden cserélve lett a kondit kivéve, de én már belefáradtam, nem vagyok hajlandó költeni továbbra rá. Van mellette egy Triumph Speed Triple-m, úgyhogy lemondtam róla. Pályamotor, vagy egyéb motor csere érdekel, papirok nélküli is!
Irányár: 500.000 Ft
Német telefonszámom van: +49 173 5472482
Bőr motoros dzseki extra akcióban
Termék eredeti ára: 50 000 Ft
A termék kedvezményes ára: 29 990 Ft
A legütősebb akciók egyike a motoros piacon!
Eredeti marhabőrből készült motoros dzseki Olasz importból.
Ennyiért eredeti bőr motoros dzseki?
Biztos vagyok benne hogy sehol másutt nem jutsz hozzá jobb árban!

Az egész országban a legjobb árat mi kínáljuk a készlet erejéig!
*Kétféle színben

Darázsgarázs motoros bolt
Budapest XIII. Kerület Váci út 170/A
További akciókért keress minket a neten is!
darazsgarazs.hu

Klikk a képekre!