Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akrapovic, Bódis, Leo vince, Shark, Danmoto Termignoni, G.P.R, Rombo, Silmoto, Giannelli, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
ELADÓ a képeken látható, ÚJ állapotú, OXTAR márkájú, protektoros sport - túra csizma EUR41 méretben!
ELADÓ a képeken látható, ÚJSZERŰ állapotú,felső kategóriás, prémium minőségű, ALPINESTARS márkájú, LIMITÁLT KIADÁSÚ - MAX BIAGGI REPLICA motoros csizma EUR40 méretben!!!
ELADÓ a képeken látható, SZÉP állapotú RAPTOR SPORTDOB összekötővel, bilinccsel!

HONDA CBR 600 F4 (2002) MOTORRÓL!!!

Ha tudtok valakit, akit érdekelhet esetleg....

Köszi szépen!
Egyforma a CBR 600 F-el?Nekem ilyen van!
Sziasztok! Eladó Hátsó gátló. http://www.kepesmotor.hu/teles...
Sziasztok !
Eladó a képeken látható új Athena márkájú teleszkóp porvédő szimering.
Suzuki GSF 650 Bandit / S és GSX 650F típusokhoz biztos, hogy jó. Egyébként a méret a dobozon lévő címkéről könnyen leolvasható.
Személyes átvétel, illetve utánvéttel is megoldható.
Eredeti ár, mint ahogy a dobozon is olvasható 7830Ft / pár (számla is megvan róla), de 5000 forintért vihető.
Érdeklődni az adatlapomon lévő elérhetőségen lehet.
Sziasztok!

Eladó!25 ezer Ft!

Merevítő van benne,így üres állapotában is tartja a formáját!Egy cipzár segítségével bővíthető(lásd az egyik képen) ! Szép állapotban van,cipzárok jól működnek szakadás nincs rajta!

Gyárilag 2 pánt segítségével az ülésen át lehetett rögzíteni,ez egy kis módosításon esett át,most már csak tartókonzolhoz lehet csatlakoztatni,ezek a pántok eltávolításra kerültek!A képeken látható az egyik táskán!

2db ilyen fül van mindkét táskához,szóval összesen 4 db,a táskákon a gyári rögzítő karikák megvannak,amelyek segítségével a konzolhoz lehet kötni a táskákat!A táska súlyát a felcsavarozható fülek tartják a konzolhoz kapcsolódva!A fülek pozícióját változtathatod,konzolodhoz kis barkácsmunkával ,2db lyuk fúrásával!

Szépsége a gyárihoz képest,hogy nem kell az ülést leszedni és átvinni a pántot alatta,a 2 táska nem függ egymástól,külön külön is fel vagy leszerelhetőek!

Postázni tudom,bármilyen kérdésed van szívesen válaszolok,próba és személyes átvétel csak Székesfehérváron lehetséges!Komolyan érdekel,megegyezünk,keress bátran!

czako20@freemail.hu vagy 0670 5761477
Sziasztok!
Szögletes vázas Sv 650-hez keresek szerszámtartó fedelet.
Köszi
Sziasztok!
1989-es Yamaha DT 125 R-es motoromra vennék nem összevagdosott rezonátort illetve dobot.
Sziasztok.
Kategóriaváltás miatt eladó sorba került CBR1000RR motorom. Hibátlan állapot, szezonra készen. Áron alul: 1.2 m :)
Sziasztok. Eladó hátsó gátló . http://www.kepesmotor.hu/teles...
ZX-6R 636 03-06 alsó villahíd, hibátlan 2006-os. 15.000,-Ft

ZX6-R 636 05-06 gyújtáskapcsoló, hibátlan 2006-os. 15.000,-Ft

core1493@gmail.com
Akrapovic, Bódis, Leo vince, Shark, Danmoto Termignoni, G.P.R, Rombo, Silmoto, Giannelli, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben, vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Hi! Dobtam püt!
Szija engem érdekelne 4 db
Sziasztok!
Keresek első lábtartót CBF 600S-hez 2004 -es gyártású motoromhoz. A weboldalak fotóit nem tudom pontosan beazonositani,ezért talán tud valaki segiteni. A fotózás miatt megragasztottam,hogy a lábtartó felfogatási pontja látható legyen.
Sziasztok! Van pár darab belőle... 900 huf a postát állom!
sziasztok töb tipusu motorok bontása..érdeklődni telefonon...06304053450
Eladó hűtő ventilátor.
Tesztelt, jó teljesítményű hűtő ventilátor. Gyárilag Derbi, Gilera, de bármire felszerelhető.
Méretei: magasság 160mm
szélesség 150mm
vastagság, mélység 90mm
Személyesen Vámospércs, illetve Debrecen. Posta OK
telefon: 06/30-600 1753 , email:kispeter10@indamail.hu
Eladó Honda X11 másik motor vásárlás miatt

http://www.kepesmotor.hu/honda...
Piaggio ciao 63ccm-es dr.evo hengerszett,teljes üzemanyagrenszer takarítás,új főtengelyszimering.napi használatra teljessen alkalmas erős motorral eladó.Ár:50e ft fix csere nem.Érd:30-323-8861
Latom megérkezett! Szebb lett az új!? :)
Eladó egy Peugeot Buxy robogó ...Új főtengely csapágyak ,új henger-dugó,gyűrűk...kis törődést még igényel....
Irányár: 60.000.-
06706155160

illetve van még itt egy haspad 5000-ért , ami csak a helyet foglalja ...
Sziasztok ! Eladó lett ez a kis 4 sebességes moped....mindene gyári...Irányár : 100.000.-
06706155160