Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Suzuki Gsx 750F-hez keresek a fotón látható DNA sport légszűrőhöz gyári szűkítőt, vagy érdeklődőn annak méretei iránt.
Sziasztok. Keresek jó állapotú Xr 600 - 400 at, ttr 600 at eladót!
Hi!

Az első sárvédő 2005-ös R6-ra jó szerinted? Így képről nekem stimmel, ha igen akkor érdekelne.
Eladó egypár használt diablo supercorsa 120/70/17 180/55/17! /Közepe 4mm széle 3mm/tel:06705645571 ár:16eft
Suzuki GSX 750F-hez keresek a fotón látható DNA sport légszűrő gyári szűkítőt, vagy érdeklődőn annak méretei iránt.
Yamaha yzf750r-hez rendeltem, de persze nem olyan kart kaptam, így most eladó 5000ft-èrt
Leovince gp style evo 2 dB killer n°32B

35 000 Posta ingyen!
Yamaha YZF 750-et bontott valaki? Kellene néhány apróság: szivatókar, tükrök, első irányjelzők.
Eladó a képeken látható Suzuki Gsx 600/750 FDNA sport szűrő hibátlan állapotban..

A légszűrő házba, a gyári szűrő helyére szerelhető, semmilyen átalakítást nem igényel.
Ha elkoszolódott tisztító sprayvel befújást követően langyos vízzel ki kell mosni és hagyni, hogy magától megszáradjon. Forró levegővel, kompresszorral nem szabad szárítani.
Szárítás után légszűrő olaj sparyvel kívül belül be kell fújni és beszerelhető.

9.000,- Ft
Posta megoldható.
Shark Rsf3 smokie xl méret eladó ! Értelmes csere is lehet !Ujjan vettem de nem jó lett!
Yamaha Bws Booster 100- hoz keresek műszerfalat és fejidomot, aki tud jelezzen.
Méretprobléma miatt eladó:
https://auto.jofogas.hu/baranya/Barna_szinu__protektoros_motoros_bordzseki___borkabat_elado_75305416.htm

új, egyszer sem használt
Elado egy uj sw motech drybag 600 hengertaska. Ar: 20e Ft (boltban 27). Posta megoldhato.
Bontásra került egy gyönyörű állapotban lévő 2006-os Suzuki GSX1300R Hayabusa !! Minden alkatrésze vihető csak külön-külön, egyben nem eladó a motor!!

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.
Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Eladóak az alábbi szerszámok műhely felszámolás miatt:

Makita fél colos akkus ütvecsavarozó (kvázi elektromos légkulcs, nem csavarbehajtó). 2 jó akku, számla, doboz, töltő. 50,000Ft (új ára 100,000Ft fölött).
Makita 125mm-es sarokcsiszoló (flex). Új forgórésszel, új csapágyakkal, még érvényes garanciával 12,000Ft. Doboz, számla, pótalkatrész, stb.
Hyunadi 125mm-es sarokcsiszoló (flex) szabályozható fordulatú 5000Ft
Hyunadi 230mm-es sarokcsiszoló (flex) kétszer használt, dobozában számlával15000Ft
Bosch 12 voltos akkus csavarbehajtó jó motorral, rossz akkuval, emiatt inkább alkatrésznek 3000Ft.
Bosch ütvefúrógép 6000Ft
185 amperes inverteres co (mig/mag) hegesztőgép vastagabb hosszabb kábelekkel, nagyobb csipesszel, palack nélkül eladó. Huzalt adok hozzá.Kipróbálható Budapesten.75,000Ft
Gedore minőségi fél colos légkulcs 600nm 20,000Ft(új ára 80,000Ft)
Nagy légszállítású ipari kompresszor 80,000Ft
2,2kw-os 1440-es fordulatú új állapotú villanymotor 20,000Ft
Levegős menetfúrógép 5000Ft
Oszlopos fúrógép 15,000Ft
Makita ütvefúró 25,000Ft. Kofferben, tartozékokkal (új ára 70,000Ft)
Festo fém házas ipari körfűrész 20,000Ft
Villás metrikus és colos kulcsok is eladók.
Több tétel vásárlásakor tudok engedni az árakból.
70/6248808
Kawasaki 636 került bontásra.
2006os évjárat. Idomszett elkelt róla egyben, azon kívül mindene megvan!
Plusz Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.
Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Sziasztok eladó eZredesem Kawasaki Z1000 2003/12. Sok extra új gyertyák új lánc szett miegymás infók a link alatt. https://new.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/z_1000/kawasaki_z_1000-12255840
épp ma utaltak egy szép kerek 130 ezeres összeget, ebből 6-7 ezer a gépjármű amortizációs juttatás
ennyiből még sírni se tudok mert a könnyekre se tellik, meg aztán röhögni olcsóbb és jobb is
Tehát ott melózol? Akkor tényleg vegyél valamit, szét keresed az agyad.
Az nem baj, ha 4 óránál tovább tart vámmal együtt akkor óránként 3 rugót számlázok ha meg ott ragadok akkor dupla fuvardíj plusz a túlóra, konténerezek, ott ilyenek a szabályok, ezért sem ülnék rá ponyvásra, azok akár napokig is ingyen szopnak.
én is, de nem vagyok már ott hátul nyáron voltam ott pár hónapig
ha szerencséd van akkor még sötétedés előtt el tudsz indulni
voltam ott múltkor segítségbe aztán aki 8 ra jött 4 felé kezdtük pakolni, némi zökkenők után befejeztük 5 kor, de félre lett állítva mert még egy gépet akkor festettek, olyan este 7re meg is lett a dolog
akkor a rakodók kb 21 órakkor mentek haza a 14 óra helyett........
Azon már túlléptünk, vegyél valami mást, délelőtt a protokonnál leszek.
ha 7" lett volna a kütyü jóáron hozhattad volna
idén még külföldiába is kell menni a gyerekkel fesztiválozni jó lett volna filmet nézni
Igen. ...Amúgy épp holnap megyek felétek, jó lenne ha vennél valamit amit el is vinnék, ugyan jelenleg nem árulok semmit, de bármit eladok Neked.