Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát ez igen pontos meghatározás volt.
Azért mert csak !
Én egyébként csak azt nem értem, hogy ez, ha nem terepmotor, akkor miért van a hátsó keréknek akkora rugóútja??
Ez a motor miért ilyen ronda?
Kawasaki versys650 2008-as évj,valós km,2020-ig érvényes vizsga,eredeti kinti okmányok.Ár:700e ft.Érd:zolimotor@gmail.com
Ja,ezert is irtam hogy a hp nel 5-6 lehet.
bar lehidaltam mikor bemondtak az 50 rugot a ket tartokarert a blaze oldaltaskskhoz.
De ez szabott ar,mindenhol ennyi hogy szakadna rajuk az eg.Par darab munyag vacak es fém cso.
+10 juro posta. Hp motornal tuti olcsobban megkapja

@Peter: dobj nekik egy mailt, munkanapom gyorsan valaszolnak.
Alapbol egyformak mert a taska dokkolo adsptere mindnek ugyanaz,a csavarok helye es szama a tsnbetoltotol fugg.
A Kawára is ilyesmi kelletett.
Hacminden suzuki tank ugyanolyan akkor ez jo oehet.

https://www.ebay.com/itm/SUZUK...
Én a Kelo motortól rendeltem, ők is valahonnan kintről hozatták.
Csak szolok,ebay-en nemetbol postaval cirka 8000 az ion tankring.
Ha szerencsed van es jo az arpolitika a HPmotor a hivatalos magyar importor.Talan 5-6000 ert merik saccra.Meg megkapod azonnal.
Ki lehet fogni ebayen hasznaltban is de ritka es nrm sokkal olcsobb.
Sajnos az sem jó de köszönöm...
Hondáról nekem is van, CB 500-ról maradt. Nem tudom az milyen méretű.
Hát igen,az nem lesz jó. Nekem 115-ös kellene , de azért köszönöm szépen ... :-)
Ha valaki szeretne ilyen fenevadat, akkor keressen nyugodtan ...lett 5
CB1000r-en volt korabban. Sw motech oldalan talalhato info szerint mas a suzuki cikkszama.
Szia. Az attól függ milyen méretű és hány csavaros a gyűrű. Sok modelnek egy a tanksapka mérete...
Nekem van egy, de az hondahoz valo, igy gondolom nem erdekel,
Sziasztok. Keresek tanktáskához SW MOTECH tankgyűrűt . A táska meg van csak a tanksapkára szerelhető gyors zár nincs. Ha valakinek van szóljatok.... :-)
Koszonom szepen. Ha osszefutunk valahol a vendegem vagy. Mar szoltak is.
üdv..GTR1000-hez keresek karbisort..vagy nem tudom melyik jó még rá? CV(K) 32,vagy 36,a gpz1000rx ?
Ok.
A 2006. Evi motorkatalogus erdekel. A tobbit privatban, unnepek utan.
Valakit esetleg érdekel motorkatalógus 90- 91-92-93 valamint 2006 évfolyam?
Ugyanitt autokatalogus 90-91-92-93-94?
Motorrevü teljes évfolyam 2017 ig (de akár 2018), de hogy honnan az meg kell nézni, mert anno már elvitték az addig tartót. De vagy 3-4 év biztos van.