Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eredetileg DL-hez és Bandithoz, de gyakorlatilag bármely Naked bike-hoz passzoló kézvédőm keresi új gazdáját 7500Huf-ért távtól függően ingyenes házhozszállítással. Nekem sajnos a fejidomom miatt nem ment föl.
Új (1 próbautas) GIVI ST602 tanktáskám szintén új gazdát keres 30.000 Huf-ért, szintén ingyen házhozszállítással távtól függően. Nagy a belem, így nem tudom kényelmesen beállítani, más megoldást kell keressek ezért válok meg tőle.
Eladó régi motoros kártyákat kínálok! aláírásos nem magyar naptárkártyák és aláírás nélkülik és egyébb matricák. Az aláírással kapcsolatban nem tudok garantálni nem értek hozzá. Sok van belőle .
Megvettem előre, de nem kellett.....
Új, bontatlan. Típus specifikus kábellel.
20e

Aprilia RSV, Tuono
NAGYFATER64,egészségi állapotom miatt a motorozást el kell felejtenem,ezért eladásra meghírdetem kevés km-rel- 46374- a tulajdonomat képező 2005-ös évjáratú SUZUKI GSX 1400 típusú motorkerékpáromat kék-fehér színben megkímélt állapotban friss nagyszervízzel érvényes magyar műszaki vizsgával 1.399.999 FT irányáron-06 20 4385370-Köszönet NAGYFATER64
Eladó Új LS2 320 Stinger bukósisak - 18.000 Ft.
Eladó ez a nagyon szép, új bukósisak kihasználatlanság miatt.
Jellemzői:
Mérete: S
KPA héja kiemeli a kategóriatársak közül. A KPA rövidítés, az LS2 által kifejlesztett termoplaszt egy speciális keverék, ami könnyebb és rugalmasabb a korábbi héjaknál.
Szellőző rendszere a fejtetőn 4 csatornás, így elegendő hűtést biztosít a meleg napokon is. Az állrészen kialakított billenthető szellőzőnyílás könnyen kezelhető és közvetlenül a plexihez áramoltatja a levegőt, ezáltal csökkenti a párásodás kialakulásának lehetőségét.
Teljesen kivehető és mosható komfort bélés, a 3D-s arcpárnák biztosítják a maximális komfortot.
A légáteresztő anyagok a bőrrel érintkező területeken, és a komfort bélés kényelmes viseletet eredményeznek. A szemüvegeseknek jó hír, hogy a sisak bélésének kialakítása megengedi a szemüvegek szárának a sisakba való illesztését. Az állrészen elhelyezett bélés betét az alulról érkező légáramlatokat és a rovarokat is kívül tartja. BeÉpÍtett NapszemÜvege miatt nem szükséges a plexik cserélgetésével foglalkozni.

Átvehető: Budapest, XIII. kerület Victor Hugo utca. Csak személyes átvétel megoldható. Nem postázom! Tel: 0670/4289492
sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Ujszerü esöoveral ,,,találtam a garázsban,,nem is volt használva mióta megvan.Méret:S hossz:156 cm,,Váll:42 cm,,derék:40/50 cm/gumirozott.Karhossz:60/57 cm.70/373-4691
5000.-
Sziasztok. Vetem egy Suzuki King Quad 700 ast 2007 évi és keresnék hozá kmóracsoportot. Ha valaki tudna ilyet eladót használtat érdekelne engem. Vagy esetleg infót hol tudok ilyet venni megköszönném.
Eladó 1x használt gerincprotektor!
Ára 10.000 Ft
Erd.:06702840013
saran.mihaly@gmail.com
SUZUKI SV650
SUZUKI GSXF750
HONDA VFR800 VTECH

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Hi!
Gyermekem kinőtte néhány cuccát:
Kabát:női S-es méret,karcsúsított,könyök,váll és hátprotektorral.Shox-ban vettem két éve 25e-ért.Kb 30 szor volt használva kizárólag utasként.Alapvetően hibátlan,újszerű.
Ára:10e
Kesztyű:női S-es méret,teljes bőr,Fullgas-ban vettem Balatonbogláron két éve 21e-ért.Kb 30 szor volt használva,kizárólag utasként,enyhe horzsolás a protektoron,ami nem esésből származik,képen látszik.
Ára:10e
Érdekelne-e ez valakit? Nem használom, gondoltam eladnám, a kmóra spirálon kívül minden mükszik rajta :
eladó egy xbox 360 fat kábelekkel,konzollal egy 20-asért vihető....
Sziasztok :)
Eladó cuccok :)
Kawasaki túrakabát, 52-es méret, soha nem használt : 50.000 Ft
Suomy , 2 részes bőrruha, sérülésmentes, 52-es méret : 60.000 Ft
Info : balusk8@freemail.hu
ELKELT!
https://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/zx-9r_ninja/kawasaki_zx-9r_ninja-13844930
Ha egy megbízható szép Zx9R-t keresne valaki!
Azonnal motorozható,jó állapotban.
Hi!
Robogó oldalkitámasztó eladó 1e.
Hi!
Simson gyári szerszámkészlet eladó,3eft.
Srácok!

Ha valakit esetleg tudtok és érdekelné eladó lett a motorom, sajnos nem tudok megbirkózni vele, a sérvemmel és a műtött térdemmel egyszerűen nem bírok.
Azt hiszem be kell fejeznem, nehezen de be kell látnom hogy nem megy. :(((((

https://www.kepesmotor.hu/husq...
06 70 6155160
Olcsón eladó pár megmaradt alkatrészem...
Nekem csak útban vannak...
Érd:06 70 6155160
Honda Deauville 2001 Bontás!

Kawasaki, Suzuki, Honda, Yamaha 400 cm3 feletti sport- és túramotorok nagyon sok modelljéhez van alkatrészünk.

A teljesség igénye nélkül az alábbi egységek hada megtalálható bontónkban: főtengelyek, hűtők, váltók, kuplungok, komplett motorblokkok, vázak, segédvázak, első, hátsó teleszkópok, lámpák, féktárcsák, felnik, sárvédők, ülések, lábtartók, idomok, teljes idomszettek, műszerfalak, feszültségszabályzók, elektronikák stb....

Nagy raktárkészlettel rendelkezünk, pontos információkért, árakért és aktualitásokért hívj vagy írj bátran a lenti elérhetőségeken!

Postázunk is országszerte, akár másnapra!

sugomotor@t-online.hu
70/500-8881
Sziasztok kis segítség kellene. Ha valaki tudja minek a hengere ez kérem írjon. :)
Sziasztok!

Továbbra is keresek S3 T595-re (1997) hátsó sárvédőt, hasidomot, hűtőtakarót, a főváz 2 oldalára olyan izét meg fejidomot (ezeket ha lehet feketében de ha más nem baj!) Nyilván nem aranyozott kokain kell ezért árban ne haladjuk meg a Holdra szállásét! A válaszokat és ezzel a segítséget előre is köszönöm!
Kérlek Telefonon érdeklődj a blokk iránt.! 70/500-8881