Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eladó! Gyári bontatlan új Suzuki olajszűrő!
Típusokra:
-DR-Z400 E S SM
-LT-Z400
-LT-R450
2ezer....
Üdv!
Felnicsík eladó! A kicsi kínai színvak így fluor sárga helyett fényvisszaverő arany színűt küldött. Van belőle 3 garnitúra és egy régebbről megmaradt sötétkék. Akit érdekel 1500 Ft/garnitúra.
Kawasaki gpz750 unitrak alkatrészek eladók. Érd:zoli_motor@freemail.hu
Köszi!Délben viszem szerelőhöz és beszámolok, hogy mi van a robogóval.
Köszi, hogy írtál!
Előre leszögezem nem vagyok szaki. De sanszos hogy a szép lassan elindul magától előre probléma azért van mert melegen kellően magas az alapjára ahhoz hogy kioldjon a röpsúly így lassan elindul előre. Lehet hogy hátul meg kell nézned a rugókat vagy kicsit visszavenni az alapjáraton és megszűnik a probléma.
Az előre hátra tolás sanszos hogy valahol a fékeknél van valami kehe. De passzolom hogy mi lehet az . Álló helyzetben ha nem jár a blokk akkor a hajtás nem tarthatná vissza bár látott már mindenki csodákat. mondjuk ha el van törve az egyik rugó hátul a röpsúlyos kuplungban akkor előfordulhat hasonló jelenség, de ez csak vízió a részemről.

Szerintem vidd el szerelőhöz és nézesd meg vele a kuplungrugókat mert az elég sanszos hogy kifáradtak. (előre szólok hogy szerintem olcsó sem lesz főleg nem egy 180-as Runner-be)
Üdv!

Lenne hozzá első tárcsám, ha érdekel, hívj fel ezen a számon: 06209629446

Üdv!
Laci
HELP!

Gilera Runner VXR 180-as robogóm van.

Olyan problémám lenne, hogy a motor melegen lassan magátol elindul, ha nem húzom a fékat akkor megy.
Tegnap este amikor leállítottam akkor nem tudtam előre-hátre tolni a motort, mert olyan volt mintha fogna a fék, amikor beindítottam akkor előre nem nem "ragadt de hátrafelé nem lehetett tolni mert ment volna előre.

Mi lehet a baj?
lámpák eladók:10-15.000-06705993855
Eladó a képen látható 70ccm-es hengerszett Am3 Am4, Am5 és Am6 blokkos motorokhoz.
Henger átmérő 47mm
Szett tartalma:
-hengertest
-dugattyú
-gyűrűk
-csapszeg
-zeegerek
-tömítések

A szett ára Akciósan csupán: 11990ft
Keresek Honda cb 500-as vashoz első eredeti féktárcsát, használtat is, továbbá kormányvégsúly, a képen láthatót.
Tl 1000 R új sötét bubis plexi 7000 Ft!
GSXR 1000 K5-6 első féknyereg pár 15000 Ft
GSXR 1000 K5- benzin pumpa 15000 Ft

bali105gsxr@gmail.com
Eladó Yamaha TDM 850 féknyergek betétekkel és Fzr 1000 első fékmunkahenger
Komplettan 25e
Hali Mindenki,

Van egy eladó Cagiva Raptor 1000/ Suzuki Tl 1000 s komplett motorblokkom. egyben szeretném értékesíteni elsősorban!
Hátsó henger sérült egyébkét rendben van!
Akrapovic Leo vince, Arrow, Termignoni, Mivv, G.P.R, Giannelli, Martin, Marving, Megafon, Sport könyök, összekötő csövek, 3-4 csavaros átalakítók. 2t-4t motorokra egyaránt.
Kipufogó beszámítás lehetséges!
További infókért keress Emailben vagy Telefonon!
email: sportdob@gmail.com
Sziasztok! Lenne egy 1995-ös Kawasaki Balius 250 típusú japán belpiacos motorom. Nem tud hozzá esetleg valaki service manualt? Vagy a kormánycsapágy számát, illetve az első teleszkóp porvédőinek pontos méretét? Köszi előre is!
Üdv.eladó MAGURA vastagfalú 28 cross kormány-jó állapotú-nincs hajolva-ár:10.000 ft:06302093728
Üdv mindenkinek. 2004-es kawasaki z750-hez keresek összekötő csövet. Ha valaki tud szóljon.
Esetleg aki gyárt összekötőcsövet motorokra az is érdekel,Fejér megyében.
Köszi
1990-es /3LE/ Fzr 1000, 98 R1, alkatrészek eladók! Postai után vétellel is! 70 320 16 67 vagy takacs.erik85@gmail.com
KAWASAKI KARBURÁTOROK ELADÓK ZXR 750 1990-1994.. ZX9R 1996 IG. ZX9R 1998 -2004 IG
Keresek Suzuki RV 125 (2013)-höz ilyen kuplung és fékkart párban. (NEM GYÁRIT KERESEK)
EBAY-s vagy Kínai rendelés is jó. Aki tud valami infót kérem segítsen.
Sziasztok!

Eladtam a motorom és megmaradt egy megrendelt akkumulátorom.

15.600 Ft-ért vásároltam 1 év garanciával. Az ára alkuképes és akár szállítással megoldott.

Ha érdekel valakit várom a megkeresést (safrankabalint@gmail.com)

Az akksi márkája és típusa: MotoBatt, YTZ10S, 2015.11.23-án vásárolt.

Üdv.

Safranka Bálint
Sziasztok
Keresek Kawasaki kdx 200 gumi szívócsonkot a karburátorhoz ,lehet új, használt teljesen mindegy ,bármilyen megoldás érdekel !
Köszönöm szépen !
Hi,
Nem jó a mail címed kiírva...
Sziasztok! Yamaha Fjr 1300 hoz keresek gyàri hàtsó dobozrartó konzolt . 2002 es èvj 06704245771
hello
91-es zxr250 hez van keihin karburátor gumimembránod?