Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha érdekel valakit ducati 1199 gyári alkartészcsomag itt a link, és mellé cnc ssr ducati corse tuningokkal van téves rendelésből maradt bontatlan is garantált futás 2000km pont érdeklődni itt privátba elküldöm a számom
https://auto.jofogas.hu/fejer/Ducati_1199Tuning_alkatreszek_117803611.htm
https://auto.jofogas.hu/fejer/Ducati_1199_Gyari_alkatreszek_2000_km_futottak_karcmentesek_dobozban_117807651.htm
Sziasztok Ózd felé mikor jöttök majd, szoktatok járni erre?
Valakinek nem kellene a fesszabályzóm?
Sziasztok, Kawasaki KFX 700 féknyerget és alkatrészeit keresek, legfőképpen a nyeregtartó konzol kellene!

Sehol nem találok van esteleg 5 let hol keressem még?
szia, van - bár gondolom már megoldódott
Sziasztok!
93-as évjárítú Aprilia Rx 125-höz keresnék néhány alkatrészt.Jobb oldali első teleszkóp vagy pár.Hibás is érdekel,az alsó tengely befogó legyen ép.Más tipusokat is szereltek ezzel a fordított teleszkóppal. Keresek még első fém szövetes fékcsövet,valamint alsó láncvezetőt,amiben fut a lánc (fehér színű).Köszönöm!
Sziasztok Honda mtx 125 japán típushoz jó állapotú szívó csonkot keresek ha valakinek van kérem jelezze !
Sziasztok! Barátomnak kellene CF308A relé. Ha esetleg van valakinek akkor megköszönnénk ha jelezné.
Sziasztok!Keresek husqvarna wxe 50-hez 17"sm kerék szettet,ha valaki tud segíteni bátran szóljon,előre is köszönöm!;)
Sziasztok, Bont valaki Zephyr 750-et?
Szia! Érdekelne az ajánlatod erre a sínre,ha még elérhető. Egy kérdésem lenne,hogy 190-es széles hátsó gumi felmegy rá?
Nagyon szépen köszönöm,ha válaszolsz.

Szia,Zoli,Pécsről.
Szia!Köszi!Hivni fog az illetékes!Mégegyszer köszönöm!
Sziasztok!
Valakit érdekelne ez a motorszállító sín
170 cm hosszú, 16"-os első kerékhez való a befogató tartó. Aki Szekszárdon átvenné, annak ingyen odaadom, én csak kerülgetem.
Ha ennyire sietsz túrázni ( ) még a kétszer használt Givi V35-öt is eladom hozzá...
Gyere itthon vagyok. Privátban irok számot. Nagyságrendileg mikor jönnél?
Csak Tiszaújba jönne a cucc, de ha neked jó, akkor akár ma délelőtt át tudom venni, mert van Gyöngyösön dolgom. :D
Szia, hova kellene? Tolem.johetsz erte legfeljebb hatrebb allok amig nezegeted.
Hali!
Engem érdekelne a cucc! Személyes átvétel játszik? Vagy csak postát vállalsz ezekben a vészterhes időkben?
Honda NC 750-hez (16-20-as évjárat) eladó Givi PLX1146 oldaldoboz tartó ( Givi V35; V37 és Kappa K33 dobozokhoz. Ezek az ivelt belsejű dobozok és monokey rendszerűek.

Talán 2-3-szor volt használva. Az alján tárolásból adódó, minimális (5 Ft-osnál kisebb) festék leverődés van, de ez a motoron nem látható.

Az ár a bolti ár fele, 23.000 Ft.
Helló!
Gumikat és olajszűrőt keresek Kawasaki ZX-10R típushoz.
Előre is köszönöm!
Eladó kormányvég tükrök.

https://auto.jofogas.hu/bacs_kiskun/Shin_Yo_Ferrara_nemet_kormanyveg_tukor__visszapillanto_tukrok__112565990.htm

A többi motoralkatrész hirdetésemet is nézd meg.
Szia tudok adni hívj fel 30-324-3486
KTM 690 Duke, SM alkatrészek:
Láncvédő 5e
Szép állapotú fekete tank 25e
Lengővilla,himbával 25e
Segédváz 10e
Légszűrőház légszűrővel 10e
Első teleszkóp párban 60e
Befogó kompletten 25e
Kipuff alsó idom 5e
Kerékszett jó tárcsákkal, lánckerékkel, menesztővel, távtartókkal 150e
Első tengely 10e
Jeladó 5e