Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!

alvázszám kellene!
Szia! Érdeklődés képen, kawasaki zxr 250-eshez 93'-hoz szívótorg gumit nem tudsz? Az enyém repedezett, és félek gond lehet még vele....
Szia! Új alkatrészben tudok segiteni!

www steelhorsemotor hu
Sziasztok,

'81-es Kawa Z250A -hoz (2 hengeres) keresek motoralkatrészt (elsősorban hengerfej érdekelne). Ha esetleg valaki tud egy jó bontót ajánlani azt is köszönettel venném.

Üdv,
cressida77
Heló.
Nekem van egy FZ400R-motrom.
Blokk kellene hozzá, mert ami volt benne eltört, és nem tudtam megcsináltatni . Meg kellene hozzá pár dolog még.
Megköszönném előre is, ha tudnál segíteni.
Erre az e-mail címre írhatnál esetleg. bende.ziki@freemail.hu
hello a fejidom érdekelhet,esetleg a kormány is de azt nem mondom biztosra.tudsz képet mutatni?
megpróbálom... ha sikerül akk jelentkezek!
egomban lakom.képet dobj fel kb holnap ilyenkor?
Rendben akkor maradjunk annyiban h készítek pár képet abból mégicsak jobban látni vlamit!

De ha nem vagy annyira messze akk le is ugorhatsz nekem mind1!
szevasztok lenne egy sztreetfighter fekete fejidom meg egy aranyszinü sztreet kormány kormány magasitóval 10000ft ha vkit érd szoljon!
hidd el ,nekem is ez az első darab!itthon még nem találkoztam ilyen különolajzásos etz blokkal.
Lehet hogy csak én nemtudom de én nem halottam még ilyen blokkról :D na mind1

mindkét oldali deknim is van, de ha lejösz akk összeszedek mindent aztán ami kell viheted :D
etz 250 es különolajzásos blokk kellene!kintről lett behozva csak hiányos.
Nemértelek, h-h különolajzásos? :D

Am zala megye
kossz!különölajzasos blokk van,helyileg hol laksz?elmennek érte.
Hali

megnéztem van minden! blokk több darabban, karbik, főtengely stb stb!
Semmi gond! Ha kell szólj! A ZX-9 topikban tuti megtalálsz!
Akkor 7végén lemérem!
Ha megegyezik a ZZR600-al, akkor van egyébként sajnos nincs ilyenem
íbéj?
Ha neked jó akkor április körül kellene!Mert most másra kell a zséé,de addigra meglesz rá!
Szia Kutya!
Általában Te minden tudsz Véletlenül zxr750-hez karbi szívócsonkot nem lenne a tarsolyodban?
mél ment
Kersek Aprillia Leonardo 250-es 2000-évihez Hátsotelot meg hátso fékbetétet lehetőleg ujat. E-mail. fidibussz@gmail.com elöre is köszi
Helló keresek yamaha fazer1000 tank kormány hűtőt esetleg enyhéns érült is érdekel