Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello. keresek 17"-os aranyszínű did ráfot, 3 vagy 3,5 széles érdekelne, ha valakinek van elfekvőben akkor jim18@freemail.hu-ra dobjon egy e-mail-t. köszi
huhh ez gyors volt:)) köszi a válaxt
hali!Cagiva mito '94eshez henger és gyürük,ill.suzuki dr 600-hoz berugókar lenne?
Szia Gábor!
Ez természetesen lehetséges, elhozod a motort, fölrakod a vezetéket, kipróbálod és ha jó, akkor go
Üdv: Andi
1999 es cbr 900rr (sc33)hez keresek hibátlan kábel köteget.Garanciát vállaljon rá hogy ha beszerelem akkor működjön is.természetesen előleget adok a másik felét ha működik akkor azonnal ki fizetem
gyújtás kapcsoló és teljes zár szerkezet eladó.

gyújtás kapcsoló+tanksapka+hátsó zár zx6r(98-99)

10.000ft
Derbi sendához keresek 70-80as hengert!SÜRGŐS lenne!köszi a válasokat
bontottba tudok segiteni ha érdekel hivj 06203114528
sziasztok! segítségre lenne szükségem GSR600 alső lámpája + a burkoló műanyagok +felfogatás mennyibe kerülhet? köszi előre is
Mikuni 264es karbi 20mm-es torokátmérővel eladó.

ez igy van a mgszolitás fontos, mert ugy kalkulálodik az ár is
sziasztok Sokminden sok motorhoz! nézd meg!
http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Szép napot mindenkinek.Ha esetleg van valakinek Kawasaki ZX9r idomgarniturája (2001 gyárt.évű motorra-csak az elemek érdekelnének lámpa,plexi stb nem feltétlenül) akkor engem érdekelne.Nincs törve a motorom de ha zöld lenne valakinek akkor tartalékba elraknám az eredetit és nem fujatnám a sajátomat át,sohase lehet tudni.Előre is köszönöm szépen
Szia!
A Kedves Andi-t jobban szeretem, de már rajta vagyok az ügyön
Tisztelt Andi!

99 es (sc33) 900rr hez van hibátlan működő kábel kötegetek?Ha van akkor mennyibe kerül?

köszi
Szia! Ha kawához kell abban tudok segiteni 1300ft/db
Sziasztok!
Nincs valakinek 2000-es évjáratú honda cbr600f-hez benzincsöve? Próbáltam már 2-3 féle benzincsövet, és mind megtörik, szóval mindenképp a gyári a jó, mivel azt hajlítva gyártják le.
Valaki? Fontos lenne.....

Köszi előre is!
Üdv: Olivér
eladó cbr 600 rr , 2003-2004 eredeti, és gyári fényű idomszett hátsólábtartókkal, hátsóüléssel, és gyári dobbal és lemezével egyben 160 eft., u.itt: cbr 954rr komplett váltó 2-es ,és egyik léptető hibával , ár 15 eft., suzuki tl 1000 r gyári indexek és új hátsófékbetét ár 10-5 eft. yamaha r6 / 2000 műszerfal 20 eft. 0620/992-4528
sziasztok!Aki tud 99 es 900rr hez kizárólag hibátlan kábel köteget az legyen szíves szóljon.

köszi
Sziasztok!

Gumis anyát keresnék 6-os menettel.
Sziasztok!
CBF 600 2004-es óracsoport eladó, új. Az egyik csak Km-es, a másik mindkettő. Fel lehet tenni Hornet 600-ra és 900-ra is.
Üdv: Andi
Szia!
Ment mailen egy kérdés, de közben látom, hogy R-s
4 ezer forint.

Üdv: Andi
Sziasztok!Suzuki DR600-hoz keresek berugókart és visszahuzó rugót,ha vki tud segiteni ebben az jelezzen.Köszönöm
sziasztok!suzuki tl 1000 hez keresek kuplung kart!ha valaki tud írjon légyszi!köszönöm