Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na basszus . Köszönöm szépen a segítséged!
Üdv

CRM 250 hibás henger és hengerfejet keresek 2db ot
Az enyémen amindekettő aranyszínű...
De így már értem a dolgot.
Utána nézek mi lehet jó...
Amilyen a te GSX-R-eden is az arany színű .
A teleszkópszár kéne nekem, köszi a fogalomzavar-elhárítást . Arany színű és ez az amibe belecsúszik a becsúszószár, aminek az alján van a csizma (mert fordított teló). .
Na kezdjük. Találd ki mi kell elsőnek. A csizma ami a telód alján van, arra van felfogatva a féknyereg. A becsúszószár az amire a csizma van szerelve. A teleszkópszár meg amibe belemegy a becsúszószár.
Szóval mi is kell?

Ez megint attól függ, h miről beszélünk...
Eladó vadi új Nitro N1700-VF sisakok 50% kedvezménnyel 49900 helyett 25000 Ft-ért!A sisakok számlával kerülnek átadásra!
A sisakok dupla D gyűrűs csattal rendelkeznek,kivehető-mosható bélés,sisakzsák,karc-pára mentes plexi,pin-lock rendszer,Forma-1-es letéphető fóliák,orrvédő,bogárháló!
Sharp törésteszten kiváló minősítést kapott!
Megtekinteni,kipróbálni Kecskeméten lehet!Postai utánvét költsége 1000 Ft.
Jelenleg készleten lévő méretek:
Matt ezüst XS:1 db
Ezüst XXS:1 db
Fekete XXS: 1 db
Ezüst M:1 db
Ezüst L:1 db

20/974-1680
Sziasztok!
Honda CBR 600-hoz keresek vázat papirjaival megvételre!
Ha valaki tud segitsen!
Üdv
Itt az msn-en címem egybe a email címem is:czene.robi@freemail.hu
Sziasztok!Valaki tudna szerezni suzuki gsx 1100 katana kuplungkosarat?vagy blokk is érdekel meg bármilyen alkatrész!Am 86-os évjárat
csak nem megegyezik ez a motorozz.hu-n hirdetettel?
am jó szórakozást hozzá..

Am Szicíliáról még nem tettem le...
(én majd valamikor később mennék messzire. Az a szerbiai 165euros büntetés nem éppen a legjobbkor jött..)
Na szevasz,

Egy ideje már nem beszéltünk.Korzika a célpont.Július 12-...20-án biztosan eljövünk a szigetről..aztán ahogy hazaérünk.
Nézd meg ezt:
www.ebay.co.uk és keress rá: gsxr renntec
Van pár hirdetés, ott vannak képek, h kb milyen a felfogatása.
vennél inkább valami túrásabb gépet .

csak tudnám mire készülsz
A jó hír,hogy a renntec-nek van...szal vhogy kivitelezhető...
Valamit pedig nagyon kéne csinálni... Még van egy kis idő,de július elejére készen kéne lennie.
MZ,és Etz Tuning:


Mz,Ts,Etz 125-150-250-300 Tuning, átalakítás:

-hengerfúrás: (3000Ft+dugó,gyűrű ára)

-125ccm 135ccm-ig

-150ccm 160ccm-ig

-250ccm 270ccm-ig

-300ccm 315ccm-ig

-Főtengely felújítás
gyári minőségben (12000Ft)

-5,és 6 felömlős henger készítés (7000Ft)

-szívómembrán vezérlésű 5,6,7 felömlős
sport henger készítés (10000Ft+membrán ára)



Tel:06705305174
Jah, de 600-asból el vannak csúszva... Én az 1000-rest ismerem jobban...
Jah, hogy neked volt. Akkor jobban nem tudok segíteni.
Itt nézelődj:
http://www.renntec.co.uk/

Amúgy a K4-K5 gixxer tök más. Most vagy K4(K3-K4) vagy K5(K5-K6)...
Segítsetek légyszi, mert itt a nyár, és sehol nem találok értelmes áron bal villaszárat a '05-ös 600 RR-re. Csak a külső részre lenne szükségem (hüvely, csizma, meg nem is tudom hány féle megnevezést hallottam már), de természetesen ha csak egyben van eladó jó áron, akkor is érdekel a dolog. Néhány bontót megkérdeztem, de horror árak vannak.
Köszönöm előre is, ha valaki tud segíteni.

Még 1 dolog! Esetleg melyik sportgép teleszkópja ugyanilyen? GSX-R? vagy az 1000RR-é esetleg? Segítsetek, mert megpusztulok:D köszi!
Szia köszönöm mindenféle kép hívom
Nézegettem a képeket amiket küldtél,de a felfogatás nem ugyan az.Neked a farok idomon kívül van valami felfogatásod,de nekem ott nincs semmi amihez hozzá lehetne erősíteni.
Na Cimbi, azt jól megszívtad.
Nekem az EXCVA-m ugyan ilyen ami a kipufogószelepet vezérli. Már 2szer cseréltem, mert ez a szériahiba a K1-K2-K3 évjáratoknál.
Jah, és ha használtat veszel belőle tudd meg, h mennyi km van benne, mert a műanyag fogaskereket szétkopnak benne, aztán nehogy megint rosszat rakjál bele.
Én csináltam, de K2-re. De elvileg ugyanaz a felfogatása.