Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

köszönöm.

kérdeztem vagy 2 napja hogy a két meghajtó fogaskerék mennyi lenne.egyáltalán meg van még? sajna azt a hozzászólást az eladó RV 4 alkatrészekről még április 10-én irtad.gondolom nem nézted az előzményt hogy neked irtam azt a kérdést.
hello!
perselyes rotax 123 as hengert keresek!
Üdv !
Lassan eladó lesz a motorom.
-Tél végén lett felújítva a blokk, vadonat új gumik, fékbetétek, teleszkóp szimeringek .
- 2015 júl. ig műszaki, 11kW-os forgalmi.
- esztétikailag csúnya (én már nem akarom lefújatni)

Irányár: 190.000 Ft
képek adatlapomon
Sziasztok!
Aprilia AF-1 Sintesimhez (RV4 blokkos, Ducatti gyújtás) keresek gyújtáselektronikát, amiből 4 kábel jön ki!
Egyből jöhet az ára is! :)

Előre is köszönöm!

Vagy ha esetleg tudtok valami tanácsot adni, hogy miért nem indul a motorom, azt megköszönném!
A motorom úgy állt meg, hogy le lett szedve a gyertyapipám (haverok poénkodtak)... Utána 2-szer nagyon nehezen beindult és ment 200 métert... :/
Hallottam ilyet, hogy a CDI ezt nem szereti annyira... :/
Helló!
Nekem 80-as Sintesim van, ami RV4-es, azon van 15-ös elöl és 40-es hátul... (ahogy írtad... a legnagyobb áttétel)
Nekem bírja a nagy áttételt a motor.
A lényeg: ezzel az áttétellel 7000-nél pont 70-et megy a motorom...
14-es volt még fenn... Azzal ment 7000-nél 65-öt! :)

Remélem tudtam segíteni. :)
van egy RS50 tankom... azon is van ilyen közbetét... az 100%-hogy megvan, meg kell néznem h olyan-e.
hali.

2 két első fogaskerék mit kóstál?egyben vagy külön-külön.mennyire kopott?

köszi.
hello engem érdekelne ha jó állapotu :) plusz képeket küldenél meg egy árat :) itt az emailom : lliskla7@freemail.hu
Azért Köszönöm !
nincs sajnos
Mi az ára ?
Nekem van
Sziasztok!

Segítséget kérek. Rotax 123,af1 blokk összerakása után a kihajtás tengelye oldalirányba pár millimétert lötyög.Oldalirányt úgy értem h olyan mintha még egy alátét hiányozna,de már egy jó párszor átnéztem ,de nem. Ez normális?
ezmeg eladó! brembo balos nyereg (futurára?, project 108-ra) pm akinek van rá igénye
Elöre is köszönöm ! Várom a válaszod !
na megint itt vagyok.

a benzin keveréket felejtsétek el.megoldottam 1:33-ba.
viszont jó lenne ha valaki segitene hogy milyen lánckerék áttétel lenne megfelelő 50-es futurához(RV 4-es).most ha jól számoltam elől 13 hátul 43 fogas van.a motor megy,igaz alacsony fordulatszám tartományban ne igazán van erő de hát ez tipikus probléma.biztos beleforogna a 12 ezerbe de ez felesleges.most a sebessége alattam(80 kg)11 ezernél 4-be olyan 85 km/h.milyen áttétel lenne jó hogy modjuk 80-as utazó sebességet olyan 9-10 ezernél tudja produkálni?azt hiszem amit előre fel lehet tenni rá a legnagyobb 15-ös,hátulra a legkissebb talán 40-es.akinek van tapasztalata és szeretne segiteni,megköszönném.

további szép napot.
megnézem, szerintem akad 1, mert volt ilyen tankom amiből a borítás megmaradt és a tankot elvitték, de lehet nem adtam az összekötőt... de ez sem 100%
Sziasztok!

Feszültségszabályzót keresek AF1 125-be, de olyat aminek 5kivezetése van.
Sziasztok ! A képen látható tankhoz keresek beöntő összekötöt mely a tankot összeköti a külső boritással SOS ! E-mail: kufu1984@freemail.hu
Sziasztok :) ma vettem egy 125 ccm aprilia af1 est, ugye mint a legtobb ember szeret kicsit belenezni mit vett, mik azok az alkatreszek v dolgok amiket erdemes meglesni? Valaszt elore koszonom !
Fekete opel omega van a profil képen
Keress rám facebookon zsolti czeglédi
6os számú van 2000-ért, a 14es számú szerintem nem is muszáj h rajta legyen, de ha van túrok neked...anélkül is összerakható. Ha találok akkor benne van az árban az is. Ha érdekel csörgess meg, adatlapon a számom.