Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Help!
Vkinek kuplunghoz alkatrész a képen a pirossal karikázott!
ár is érdekelne reális áron! :)
Képet szeretnék kérni az istvan.regenyi@gmail.com e-mail re. Köszönöm !
Köszönöm a választ! Képeket szeretnék kérni az istvan.regenyi@gmail.com e-mail címre.
Üdvözlöm.
Van gyári rendszer amely 6.500Ft
Vagy teljes Arrow rendszer 15.000Ft
sziasztok.

50-es futurába szeretnék üzemanyagot keverni.már visszakerestem de 10-en 10 félét irnak.valami megbizható infó kellene hogy mely keverék az ami alacsony és magas fordulaton is biztonságos(nem ragad meg)de nem is füstöl mint a veszedelem.szerintem az automata sokat ad mert fröcsög ki a kipufogón az olaj(vagy nem tökéletes az égés).gondoltam kipróbálom én bekeverni a benzint.

előre is köszönöm.
Nekem van kompletem 10e rs végdobbal tel06307316232
KPL: Gyári kipufogó rendszer érdekelne... Mennyi lenne az ára..?
Írj e-mailt, ott részletesen megbeszéljük, ha gondolod küldök róla közelebbi képeket is.
sz.schliemann@indamail.hu
Főtengely milyen árban van, illetve csapágyhely,menetek, ékpálya milyen állapotú?
Eladó 4db, új, karbon mintás, LED-es index!
6500 Ft
Illetve Rotax 123-as alkatrészek!
sz.schliemann@indamail.hu
Rotax 123-ra 160-as Polini kitt eladó (Dugattyú Komplett Henger)

(nagy.david223@ gmail.com)
Szia!
Hogyha érdekel tudok benne segíteni!
patvaros87@gmail.com
Üdv
Nagyon szépen köszönöm a segítséget!
Erre nem is gondoltam!
Egy próbát megér végül is... :)
rotax 123-as blokkhoz keresek jó állapotú lendkereket (repedt vagy törött mágneses nem érdekel)
Help!
Főtengelyszimeringes lehet ha nyomja az olajat a kipunál,powernél és a hengernél full olaj minden én szimeringre gondolok,és nem is akar menni dadog! :/
Nem lehet megjavítani? Ha a külső rész ép, veszel MTB váltóbowdent, behuzigálod, méretre vágod ha kell megköszörülöd a végét. Kismotor alkatrészes boltban lehet kapni csavaros bowdenvéget, olyan kicsit ami a gázkarhoz megy, becsavarozod, esetleg kicsit be is forraszthatod, és kész. Ilyet.
Szép jó napot, sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy 50-es AF-1 Sintesihez (DGM-es alvázas... azért írom, mert volt, hogy ezt is megkérdezték már keresgélés közben), de haverom 94-es RS-ének a váza és a bowdenje teljesen megfelelő!

Ha nincs kiszálasodva a bowden, akkor egyből lehet is csomagolni nekem! :D Mert egyből megvenném!

Csatolok még 2 képet a bowdenről, hátha segít az valakinek.
Üdv! eladó rengeteg sintesi alkatrész egyben 60000ft-ért nekem már nincs rá szükségem amit adok:
125 rotax blokk,üresváz
50-es váz,
125teleszkóp,festett kerekek,fék,kezelőszervek,idomok,újrakárpitozott ülések,csak személyes átvétel mert egyben szeretném eladni!kis alku belefér
Sziasztok!

2 fajta fesz.szabályzó van rotax blokkhoz? Van 4,és van 5 kivezetéses?
Hy !
Ez egy Futura.. azt mindenki látja, hogy 50-es
Minarelli RV blokkja van Üdv !
Üdv
Skacok ebbe milyen fajta motor van,meg mi a motor típusa (itt arra gondolok, futura vagy sintesi amúgy 50 cm)
Azt tudom,hogy 6 sebességes.
Esetleg van valakinek termosztát elfekvőbe hozzá?
ment a mail :-)
Én is sokszor hallottam róla rosszat de valahogy nem tántorodtam el akkor se. Ha kifogsz egy jót akkor nincs ott gond. De igényel egy kis törődést meg nem mind1 mit raksz bele. Ha a megfelelőt kapja akkor jó.
Én nekem végül is semmi bajom nincs vele. Egyszer fel kellet újítani és ennyi. Megérett a felújításra. előtte se volt úgy különös probléma meg most se.
Az olasz megy mint a hülye!
Sziasztok ! Segítséget szeretnék tőletek kérni. Nagyon régóta tetszenek nekem ezek az Aprilia AF1 replica 125 - ős gépek csak minden honnan a rosszat hallom hogy Olasz ezért nem megbízható...De akkor se mondtam le róla nektek mi a véleményetek ? érdemes venni egy ilyen motort ? vagy nagyon pénz temető ?:S