Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv!
Vízpumpát tudok adni, ha érdekel írj e-mailt.
szabogabor900927@gmail.com
Üdv!
Rotax123-as blokkhoz érdekelne Vízpumpa,berugókar esetleg tömtés szett ha akad valakinek kimaradva!
pollini karbon membránlap 0.40mm 4000 huf, membrán pollini karbonlappal 0.40mm 7000huf, rotax 122 főtengely 12500
Helló van eladó jó állapotú főtengelyem ha még érdekel
Sziasztok a hétvégén jutottam hozzá egy AF1 Futura 50ccm vashoz. AM5 blokkal szerelt, csak berugós. sajnos nagyon kis gyenge a blokk és szeretnék rá egy 70ccm hengerszettet. a kérdésem az lenne, hogy a 70es hengerhez kell az erősített főtengely és hajtókar? Illetve az AM5 blokk hengere megegyezik az AM6 blokkéval?

zz4 által meghirdetett szettre gondoltam, csak nem tudom, hogy mit kell még hozzá venni, vagy csak kicserélem helyére rakom és kész is?
Nem szeretném legyilkolni a blokkot. Sajnos a motorikus szereléshez nem értek ;(
Veszek: kmcsiga, km spiral fordulat spiral, plexi. Replica 125 re
Eladó rengeteg Aprilia AF1 alkatrész, nem csak a képeken szereplők.

-műszerfalak
-kormánykapcsolók
-blokk alkatrészek
-lámpák
-feszültségszabályzók
-index relék
-fék alkatrészek
-lábtartók
-váltókarok
-stb.

Ha érdekel valami írj!
szabogabor900927@gmail.com
komplett rotax 123 gyújtás eladó.
mocitomi@citromail.hu
na bontósok:
ez kell:

Sintesi replicahoz kellenek:
elso fektarcsa
replica fejidom (toresmentes)
4 íves index (nem a kocka alakú)
replica muszerfal meg a tartókonzolja
neadjisten plexi :D
km csiga
árral írjatok oscotron@gmail.com-ra
122-es rotax blokkhoz főtengelyt és hengert dugóstól vagy nélküle keresek.Valamint km órát konzolostól az jó az öregebb rx-ből is.
szia Új hajtókar szettben tudok segíteni ezek 17965ft-tól elérhetőek.
http://www.bacsmotorshop.hu/ro...
szia! Balról jobbra. Van 2db G, ezekre megy a gerjesztés (alaplapból kijövő 2db sárga vagy 2db kék kábel). B+ megy az akkumulátorra. L és C opcionálisan kapcsolt 12V amit a gyújtáskapcsolóhoz kell bekötni, ezen keresztül fogja ellátni a világítás, irányjelzés, kürt funkciókat üzem közben. Álló helyzetben ugye ez az akksiról megy. :) Remélem érthető és tudtam segíteni.
Eladó a képen látható 70ccm-es hengerszett Am3 Am4, Am5 és Am6 blokkos motorokhoz.
Henger átmérő 47mm
Szett tartalma:
-hengertest
-dugattyú
-gyűrűk
-csapszeg
-zeegerek
-tömítések

A szett ára Akciósan csupán: 11990ft
Sziasztok
122-es blokkhoz való hengert keresek dugóstól vagy nélküle, és főtengelyt csak jó állapotú érdekel.
Eladó LED-es indexek + hozzá való relé, illetve rengeteg AF1 alkatrész.
Érd.: szabogabor900927@gmail.com
Sziasztok!
AF-1 125-ös Futura váltó oldali, láptartót keresek. Elsősorban Bp-n, pest megyében. Ha van, a viskijanos@freemail.hu-n elérhető vagyok.
szia a plexi aprilia af 50cmm futurara valo?
aprilia af1 50cmm futurához keresek plexit
plexi az sajnos nincs rajta de két darab elsö indeszem van ha szeretnéd le fotozom és egyéb alkat rész kell e pl idomok vagy felnik csak irj.
Heves megye, Sarud. Posta OK. 4 e ft a 4 db.
értem az jo és helyileg hol található és mennyi lenne az ára?
Szia! Igen.
szia ricsi azt szeretnem kérdezni hogy plexi meg iranyjelzők vannak?
szia futurához is jo?