Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

megvan meg 06307316232
Sziasztok,
Szuksegem lenne egy Af1 125 muanyag tankra, aki tud segiteni kerem irjon!

A problemam, hogy a tanksapka szuszogoja nem mukodik megfeleloen, igy sajnos a megnovekedett nyomas miatt kilyukadt a muanyag tank es folyt az uzemanyag, valakinek mar volt ilyen problemaja, ha igen akkor mi a megoldas, szet kell szednem a tanksapkat? A segitseget elore is koszonom! Udv Balazs
hali srácok Aprilia af1 125 spor pro hoz hekesek papíros vázat akinek van kérem jelezze
hali. van valakinek kölcsönben egy trafoja csak addig amig ki tudnám probálni és ha ez a szar akkor meg is venném.
Nekem is kijött az áram a tekercsből,mégis az volt a szar.Vettem egy trafót,aztán meg vehettem egy tekercset is.
sajnos nem hanem a trafo.bár ez talán még ez olcsobb.az alaplapbol ki jön áram csak a trafobol nem jön ki a szikra.hogyan lehet kimérni a trafót?vagy ki tudja kimérni pesten.
Nekem a gilera runner-nél alaplap volt gyújtás tekercs... multiméterrel mértük ki. Nézz rá, lehet ott a gubanc.
hali.tud valaki segiteni nincs szikrám,mi lehet a gond.nem tudom mit mérjek lehet hogy az alalap vagy trafó.
Vagy vélemény tapasztalat a típusokról, ki mire esküszik?
Repsol-t néztem, gondolom megfelelő.
Sziasztok!
10W40-es hajtóműolaj az ugye megfelelő a hajtóműhöz?
Itt van egy.
Arra én is vevő lennék! Egyenlőre csak "ismertetőt" találtam a neten, komolyabb service manualt még nem leltem.
sziasztok valaki talált már aprilia af1 125 sport pro hoz szervíz könyvet robbantott ábrákal ? vagy valami hasznos infokat hozzá ?
írtam e-mailt...
Rotax 123 blokk ( af 1 125 ) ből eladó henger és gyujtás nelkul
Jó valtó és főtengely kuplung ....
Egyben 30
Darbakban
Fotengely 15
Kuplung 15
Valto 10
Vizpumpa 3000
Olaj pumpa 3000
Motor felek egyben 2500
Oldaldeknik 2500
Ugyen itt af 1 váz és futómű alkatrézsek is vannak
Cdi power magnes trafó fesz szabajzo stb....
0630 5129874
csak a gumi bele 3.000
Szia.

Tudok adni új(99,9%) hardy gumit és alu fedelet is. A kettő együtt akciósan 5eFt.
Szia!
Ha érdekel tudok hozzá bontott jó állapotú alkatrészeket!
Emailon írj rám és ott a többit,
patvaros87@gmail.com
Üdv
Sziasztok!
Keresek lánckerék nélkül, komplett meghajtást hátulra! Sűrgős lenne, akinek van írjon és megbeszéljük! Képeken hogy mi kell...

Szia ha megvan akkor engem érdekelne.
Más, ha netán valaki elakarja adni a gépét, akkor írjon, aztán megbeszéljük, annyi hogy műszakis, papíros legyen, és természetesen üzemképes, ill. esztétikailag jó/szép.
Köszi
Sziasztok!
Voltam ma megnézni egy AF-1 futurát és olyan problémákat észleltem hogy ha picit (4000rpm) meghúztam a gázt akkor 3000-fordulaton maradt, viszont ha még1X meghúztam akkor vissza állt alapjáratra, ez beragadt/szorult bowden lenne? A másik hogy 5000-es fordulatnál gondolkodik, torpan olyan 5500-ig, majd 7000-nél a power segítségével megindul. Vélemény hogy mik lehetnek a hibaák okozói? Egy másik fontos kérdés, alkatrészeket honnan lehet hozzá kapni. Köszi
Szia, írtam üzit, képet most nemtudok készíteni, de van több darab is, 2 olyan van ami szinte új. A kettőt elviheted 5 ezer forintért! Hatvanba jöhetsz érte.
Ha Hatvani vagy holnap Elhoznám a szilentet. Sos kellene. Üzenj légyszíves. vintam@citromail.hu
Hatvan ban laksz?