Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenki!rotax 123 hoz keresek műszerfal burkolatot .Tudna segíteni valaki és kellene fordulatszámmérő spirál.
előre is kösz
szia!
a kipufogó esetleg érdekelne mennyiért adod, kép van?
A föfékmunkahenger érdekelne ha van irj hogy mennyi meg egy elérhetöséget is Az Email cimem:cset555@postafiok.hu
,h.sárvédő,műszerfal,kábelköteg,hátsó kerék
red rose 125:kipufogó,bontott blokk,jobbos-balos tank alatti krom burkolat. szacsomotor@freemail.hu
aprilia red rose 50 classic bontott alkatrészek eladók:első villa,első fék,vázidom,tank,váz,k.teló,h.sárvédő,műszerfal,kábelköteg,h
aprilia red rose 50 classic bontott alkatrészek eladók:első villa,első fék,vázidom,tank,váz,k.teló,h.sárvédő,műszerfal,kábelköteg,h
af1-hez van tárcsám is igen
Ha jövöhét végéig nem találok tükröset akkor megveszem.
Amugy féktárcsád is van?
Van hozzá főfékhengerem hibátlan lepróbált karral együtt 10 000ft kar nélkül 8000ft+posta
Nagyon köszi így már boldogulok.
komplett elsőfék 2db munkahenger+cső 6ezer ft
Azért köszi
És amugy a sima mennyi lenne?
Az elsöféké amibe az olalyt öntöd fellül ennek a felfogatásába megy bele a visszapilantó tükör is
igen Az a része ami a kormányra van erösitve
sajnos ebben nem tudok segíteni, csak olyanom van amiben nincs tükör hely
Elsö fékhez kellene?
Az elsöféké amibe az olalyt öntöd fellül ennek a felfogatásába megy bele a visszapilantó tükör is
50 vagy 125ccm?
első vagy hátsó?
képed van hogy milyen kellene?
Szia
Nincs classichoz föfékmunkahengered?
Szia engem föfék munkahenger érdekelne ha meg van még elöre is kösszi
http://www.viktormotor.hu/port...
http://motoroswebaruhaz.hu/spl...
E
zeket nézd meg, nekem vertex dugó van benne szerelő azt mondta nem nagyon érdemes olcsó szarokkal próbálkozni, én télen cseréltem benne dugót.
Szia!
Elnézést, hogy nemn válaszoltam, de vesekő problémám volt és azzal voltam elfoglalva.
Megoldódott a probléma, minden a helyén volt, egyedül a gyertya volt szar, pedig új volt. Kapott egy új gyertyát és megy.
Köszi a segítséget.
Sziasztok!
Lenne egy kis gondom!
Van egy red rose 50-esem,csak motorhibás.Már megnéztem, dugattyúra lenne szükségem,de sehol sem találtam csak egyben hengerrel,és hengerfejjel.Igazából azokat nem szeretném kicserélni,mert nincs bajuk.
Hol találhatnék hozzá egyet?
Előre is köszi a választ!
indító relé 2.5eft
szacsomotor@freemail.hu
Sziasztok!
Aprilia red rose 125-höz keresek indító relét. Kérlek segítsetek, ha tudtok.
Köszi.