Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia.

Hívj fel, elvileg nekem van.

Minden jót!
Keresek,vennék fte nyerget/rendszert.
sxv-be cross kerékszett eladó. Nem kell alakítani 1-1-ben belemegy. 100,000Ft.
köszi szépen
Sziasztok
Rxv 450 2008 as évjáratról mi a véleményetek?
Hibái,mik a javítani valók?
Service manualt el tudja küldeni valaki?
Segítségeteket előre is köszi
Hívj fel 4.-én. Lehet tudok segíteni.
SXV
SXV vagy RXV?
Szia! Sajnos az már nincs meg régóta, fékkar tört le?
Szia!
Első fékmunkahengered fékkarostól van ev?
Sziasztok!

Kis garázs takarítás után az alábbi képeken látható alkatrészektől kis pénzért megválnék, azon kívül van még 2 szett jó állapotú hűtőm is, azok 20k/szett.
köszönöm,menni fog.
Okes. Irtam!
Szerintem KM óra jeladó lesz a gond, egyik telószárra van felfogatva. De van olyan, hogy messze van a csavar a jeladótól és azért ír hülyeségeket, van hogy egy kavicstól pofont kap a jeladó és megkotlik.
Itt van egy kis info, egyszerű szerszámokkal is ki lehet mérni: http://photobucket.com/gallery...
Van mindenem hozzá, ha kell tudok segíteni.
Csütörtökön foglaltam le a szállásokat, de így is hívogattam, keresgéltem mire találtam garázsos szállásokat végig. Elfogytak a helyek, előbb kellett volna írnod... Utána is megyünk, rá 2 hónapra, PÜ-ben küld el a számod aztán értesítelek ha aktuális lesz, én is jobban szeretem ha többen vagyunk. Sok helyet megnézünk akkor is.
Sebességmérőn ugrál 0-50-65-0-stb,volt már valakinek ilyen problémája?
Milyen tura lesz ez? :) publikus?
Láncfeszítő állapota 20e-után,a második képen teljesen kitolva mutatja,mennyit enged még.
Tuti van itt is,de én máshogy vagyok a dolgokkal.Hagy ne fejtsem ki itt.
Caparaj :D
1 gen japanoknal is ilyen kategoriaju esetekbe belefuthatsz, ott ez gari.
Most nem tudom, hogy ez markafuggo, vagy orszagfuggo...
Cáparaj 2j.Garancia ?Ez nem az a kategória,nehézkes ügy.
Amúgy én is nehezen fogadtam el a motorral és az alkatrészellátással járó problémákat,de az idő átformálta a gondolkodásomat.Légy mindig előre felkészült.Személyszerint "új"motorom vásárlása után,már 1 hónappal beszereztem hozzá hüvely,dugó,gyűrű,csapágyak---stb,beszerzését okosan.
Sajnálom őszintén,és át is érzem ha valakit megszivatott ez a technika.Igen volt baja 20 E alatt,hengerfej tömítés átégése,13 e-nél,kuplungkosár anyája meglazult,injektor benzin nyomócső bilincs lelazult,bowden szakadás,de nekem ez nem problem,számoltam rá ezelőtt már tíz éve,hogy valszeg lesznek,vele majd foglalkozós napjaim.Szívesen mennék veletek hosszabb távra is kistrojak,de nem ezzel a motorral.Nem azért mert nem bírná ki a távot,hanem mert a szívem szakadna meg,hogy maxon forog egész nap.Tervbe van egy xt 660,azzal,nagyon szívesen kullogok utánatok,de ez még a jövő.Szóval vegyesek az érzelmeim,megértek mindenkit,ha tudok segítek,és mégegyszer,csak az vegyen ilyen motort,aki elég képzett,vagy nagyon be van töltve,és semmi nem számít.Az én vallásom megjavítani,nem pedig eladni valakinek szopórollernek,mert ez megy a mai világban,csak nem mindenki látja.