Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát akkor marad a gyári méret:(((( biztos találsz. minél kisebb annál olcsóbb:))
Jelenleg 120as virslin fut a gép, pont azt néztem hogy a lengővilla kialakítása miatt max 140es fér be az is cuppra
Oké,köszi mennyivel kell többet melegíteni mint egy normál utcai sportgumit?
Én is netről szereztem be, de igen fura az a méret, de ha be fér a 160 akkor szerintem nyugodtan mehet, nagyobba felület és jobban tapad:)))
De meg keresem az emailcimét a srácnak, meg lehet kérdezni van e neki neked való.
Sőt nagyon hálás lennék!
Ismerős most vet még teszteli de meg kérdem ha gondolod mert neki is szívás volt már sok
Helló
Van nekem is iesmerős aki vágja a gumit ha kell
Nos!
Segítséget kérnék,radar-lézer detektorral kapcsolatban blokkoló nem kell)!
Kinek mi a tapasztalata,ki milyet ajánl,használ?
Egy teherautóban szeretném használni!
Sose volt vágott gumim,a vas 250kg és 110le inkább túra mint sportgép viszont tempósan használom ahol lehet.Gumit nem eszi így ezzel nincs gond,ha van gumis ismerősöd aki vág,később megkeresnélek ez ugyben.A bt016 lehet hogy király gumi de az én méretembe nem találtam,eléggé űrlény..no comment
Gumihoz nem tudok mit írni mert nekem endurcim van
Köszi.Irtam nekik, majd kiderül:)
Így van, megszoktam én is a sliket, és ezután is azzal fogok menni
Szerintem is jó, sokkal jobb a slick! Esőben is mentem slickkel és itt vagyok
gerillareklamstudio@gmail.com
Bizony a Bt 16 is tapad:)))előző az volt, de a vágott kb 2x jobban ha meleg.
Jimmy a dekoros haverodnak kéne az elérhetősége, lassan neki kéne állni helyre rakni a szineket meg a matricákat
Haver esőben semmi se nyerő.De a vágottat is be nyelik van rajta e jelzés. És az aztán tapad, nekem az van hátul. 10 ezer egy hátsó és kb 5-6 ezret mész vele, vagyis nekem.És az enyém eszi a hátsót rendesen:)))
Vizes úton azért óvatosabban megy az ember....
Vászonig kopott gumival mentem idén igaz nem sokat mert májusba c vágányra kerültem,és nem kiméltem a jobb csuklóm ésszel kell vele menni,viszont jövőre szeretném megélni milyen lehet szőr új gumival fasza tapadással fogni az utat,és nem csak száraz úton szélcsendbe
... deee az óvatos jobb csukló
Szerintem esőben semmi nem jó
Megnézem köszi.
Vágott slick esőbe nem nyerő + a sündőr se díjjazza túl olcsón,ezért kell normális ami jól tapad
Kanyargásra minimum bt016! Az alatt nem tennék fel!
Kinait akkor se vennék ha már a felnin járnék
A Mamán mi
Bocsi skacok vagyok csak sok a dolog még ithon is dolgozok néha