Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mi a terv?
akkor
Ha nem szakad le a hó benne vagyok
Szombati gurulás ?
Ennek igazán örülök
Azt meg hiszem mert veled öröm gurulni
meglesz, sőtt együtt is
Nagy gratula itt is és nagyon sok szép km
Jóestét
Mostmár egy CBR 1100 XX üléséből
Végre egy boldog ember
Ha gondolod egy láda sert tudok érte talán kiszorongatni
Irok nekik, hátha.Köszi az infót.Esetleg valaki nem tud Yamaha Yzf 750 Blokkot? vagy alktrészeket?
mindenféle matrica
Én már rendeltem tőlük,és nagyon meg voltam elégedve velük
Ok, köszi. Beszéltem egy dekoros céggel, de mg nem adtak ár ajánlatot.Kicsit csúsznak.
Küldtem emailt
Meg találtam a számot valahol a neten, de felejtős,mert az a cég már nem él, de ugyan az az ember valami más cégnék dolgozik.És valami horror összeget mondott. Valami 20 ezret csak munkára plusz az anyag. El van az varázsolva 2 matricáért.
120 a gyári méret de 130/70et rakok bele,váltóméretbe jó az.A jelenlegi keskeny fos,kemény már mint a bakelit de még a nagy hó előtt lerobbantom a csába.. szezonvégi duhajkodás
inkább vegyétek meg a motorom, mert sosem lesz zx12 különben...
Nincs sajnos semmi más :(
Igen már én is tudom,ahogy azt is,hogy blokkoló nélkül nem sokra megyek!De a MAN elejét lefedni,blokkolni egy kisebb vagyon lenne!Így egyenlőre pausa!
Szia
A lézer blokkolót sajnos szabálysértésnek veszik a jelzés viszont ma már engedélyezett dolog :)
Köszönöm,de kezdek letenni róla!
Megértették velem,hogy blokkoló nélkül nem sok értelme lenne!A blokkoló viszont bezavarja az útdíjszedő GPS egységet!Úgy hogy egyenlőre passz!Lehet ezt az útdíj jeladót nem is az útdíj miatt tették be velünk?Hanem azért hogy ne tudjuk a lézert blokkolni?No meg azért hogy seggünkbe is bele lássanak,akár megállítás nélkül is!
Szerbusz ismerősnek ilyen van és nagyon jól mükszik
Valami telszám esetleg? mert se kép se hang