Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az ütni való...XD
A birkája
haljátok tesómnak volt egy aprilia rx-e ami eladó volt a primám meg kint állt az udvaron jön a vevö ozt elkezdi nekem mondani hogy ez a motor szartsem ér meg hogy 60-a vége..XD ugya szemébe nevettem meg elkezdi hogy aprilia rx ami egy krossz ha valaki nem tudná sokkal jobb gyorsulásrais megvégre is nah erre már fel basztam az agyam ozt megmutattam neki mire képes..XD
Utálom az ilyen okoskodó semmitse tudó embereket..:@:( :d
Nekem két egész napig volt benne a prima blokk, de szerintem nem küszködnél vele, állítólag jó kis motor, tapasztalatok ezt mutatják + ha tudsz bele szerezni egy 80as hengert, erősített főtengőt akkor azzal elközlekedhetsz még egy darabig..
Azt ne kérdezd milyen hengerek jók bele, fogalmam sincs, talán van aki meg tudja mondani
Amugy nem tul rég vettem a primát amik vannak rajta hibák azokat ráfogom az elözötulajra hogy ö kinlódott vele.de hogy vélekedtek a primárol hosszutávon megéri vele most köszködnöm vagy amég müködig adig agyam el?várom az érveket hogy vélekedtek a motorrol!
hellósztok a féket megoldottam egy csavar keletett rá (100) ft volt a szerelö meg meg vetette volna velem azt a drága szart nah mind 1 köszi a segítségért csak még anyit hogy csúszik a kullungom kicsikét hogy lehetne azt megoldani?
milyen főtengelyre gondoltok?
Sziasztok!
Valakinek nincs komplett Cagiva Prima 6sebességes blokkja vagy esetleg csak egy komplett 6os váltója?
Lehet, természetesen főtengely cserével, de nem tudom melyik henger lehet jó bele...
Főtengelyt is kell cserélni!
hello! 50ccm primaR-hez 75ccm hengert lehet venni vagyis feltuningolni? lécci segítsetek!
Képeket átdobhatnád.
De szerintem megoldható...

msn: whiteangelcannabis@hotmail.com
Tedd ide a képeket! Több szem többet /máskép/ lát. :-)
Nah van a fék csö ami olaj pumpás és annak az egyik vége a fék karba van a másik vége meg a fékbe és ahogy levettem a fék patkót a tárcsáról úgy a fék csö dugasza beletört a fékpatkóba a fékpatkót megoldottam mert egy csavart vettem rá és jó de a fékcsön a csavar szar mert hogy beletört a patkóba én nem tudom hogy ha levágok a fékcsöböl kb 2-3 centit és ha szerzek rá egy olyan csavart ami rá való hogy az úgy nekem müködne vagyis megoldható lenne?Meg tudnék rá szerezni egyáltalán? érted ha nem akkor adok egy msn címet és elküldöm a képeket...
Mi baja van egyáltalán?
bevittem találtak is csak 14500ft..:( nekem meg anyit nem ér egy elsöfék..:( de simán csak a csavart nem lehet kicserélni ?
Igen igen, hát ha meg van neked a régi, azt beviszed egy kereskedésbe tuti hogy van nekik hozzá, csak ne úgy menny be hogy cagiva primára kell, mert akkor nem találnak, mutasd meg mi kell, és akkor lesz
igen csak néztem a mai nap hogy ebbe nem bowden van mint a simóba hanem olaj pumpás nah meg nem olyan mint a régi motorokba hogy menetes hanem olyan patentszerü csak bele kell nyomni
helló érdekelne engemet elsö fék csö... kösszi helló
Te a fékbowdenre gondolsz?
hellósztok engemet érdekelne olyan kábel ami az elsöfékbe kell nem tudom mi a neve...:( de az elsöfékkarba és a fékbe van kötve akinek van az vegyen fel msn-re fontos jansz.jansz@hotmail.com
Hali esetleg valakinek primára hátsó üllés?
Sziasztok.
Nincs valakinek elfekvőben city kuplung lamellája ?Vagy hol érdemes venni ?
Köszi.