Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ma kutya idő volt, a szél csak úgy dobálta alattam a sárkányt. Nem is való ez az idő, max 15 km-re, addig még élvezhető.
Én is mehetnék nyugdíjba, (mennék is már) csak nem adnak lóvét, így meg miből tankolok majd!
Hát igazából inkább úgy fogalmaznék,hogy van választási lehetőségem ! Mint egy motoros túránál !
Csak azt ne mond hogy te csak ugy gondoltál egyet és eldöntötted hogy mész mint egy motoros túrát
Temár tudsz valamit, kapizsgálod látom.
Ez igazán elég off topic, de én ugy tudom hogy 40 szolg.évnek kell meglenni (+59 a kor) és ez még csak az előnyugdij. Vagy te valami kiváltságos ,fegyveres vagy veszélyes munkakörű stb vagy
Szevasztok !
Reméllem, hogy az idő kitart és még lehet menni. A feleségem is már nagyon várja hogy millyen lessz.
Biztos szép élményekkel gazdagodik az ember egy egy tura után.
Magátol igazából a motortól nem félek, biztos brutál, de azt javasolták, hogy inkább legyen kicsit nagyobb a gép, nehot egy év mulva kikeljen cserélni,mert nem vagyok egy törpe.
Szia OldPeti !

Igazából csak 33 évem van, de ez nekem elég lessz.
Mi mindig ketten megyünk a Párommal,aztán egy napon szeptemberben,mikor a 6-ezresre vittem a Kicsikém,nem jött velem,nagyon furcsa volt,egyszer meg is csúszott,hát ezt is szokni kell.Remélem még tudunk gurulni,a múlt évben még mikuláskor is mentünk kicsit.Minden Motorvásárlónak sok sikert,Nem semmi ÉRZÉS!Széles utat!
picobello!

Az 1100-astól nem tartasz, csak az utastól?
Azzal sokkal könnyebb a dolog, mint kicsivel, mert nem változnak jelentősen a dolgok (összsúly, teljesítmény-súly arány)
Helló Laci !

Ne agódj már nem vagyok beszarva, a bátra amugysem fosnak !
Akkor neked 47 éves korodra megvan a 40 év szolgálati időd
Nekem meg itthon van az irodám A én nem is megyek soha nyugdijba
Szia.OldPeti !
Tudod ez úgy van, hogy már én negyed hatra bementem dolgozni mindig ! Igy elkőbb meglett a szolgálati időm mint aki hatra járt. Hát az utascípeléstől kicsit félek, de biztos menni fog.
A szelep csere már megvolt, a főtengely a héten kész, talán jövőhéten elhozható...remélem.
Most akkor hogy "gyógyul" meg a géped?
Igen már én is gondolkodtam a 0%on, de aztán elvetettem, mert sokkal rosszabb lenne a hitel rá. Remélem ha készen lesz hamar el kell, de kicsit már le is mondtam az idei motorozásról....
pikobello: eleinte én is tartottam kicsit az utastól, aztán már tényleg észre se veszed egy idő után
Hogy csinálod hogy máris nyugdijba mész
Én már elmultam 55 ,de még mindig reménytelenül messze van.Bár addig legalább fiatalnak érzem magam ugy döntöttem
Az utas cipeléstől ne félj én ,bár friss jogsival nem, de pár hónap után már sokat voittem a lányomat is a feleségemet is. Észre se veszem hogy mögöttem ülnek (persze azért kicsit ovatosabb vagyok) Igaz , főként a lányom nagyon jól érzi a motort és velem együtt dönt és nagyon figyel.
Laci- :

Csak azt tudom mondani, amit nekem is mondtak annak idején: TÜRELEM!

Én is ugyanígy voltam, amikor a Viragomat árultam, hetekig senki sem jelentkezett, és már én is azon gondolkodtam, hogy 0%-ra veszem meg az M800-ast, mert én is teljesen bele voltam/vagyok szerelmesedve. Aztán mintha összebeszéltek volna a vevők egy hét alatt jelentkeztek vagy 10-en, abból 5 el is jött megnézni, 1 pedig meg is vette. Sőt valahol fenn felejtettem a neten a hírdetést és nyáron is elég sokan érdeklődtek, de akkor már nem volt meg.

KITARTÁS
Drága az alkatrész,én még annyit sem értek hozzá mind te. Remméllem egy darabig nem is kell nekem hozzá érteni. Jővöre a nyakamba veszem az országot vagy feleségestől, vagy egyedül. Elmegyek nyugdijba és fel a motorra. A feleségem nem ült életében még motoron, de teljessen be van indulva rá. Igaz még énsem nagyon cipeltem senki, de remélem nem lesz gond, de ezt Ő nem tudja szegény.
Nem egészen tudom mert nem értek hozzá, de valami elfáradt és elpattant, ami elmozdította a szelepvezérlést és elgörbültek a szelepek az egyik hengerben , és a főtengely is javításra szorul e miatt
Amúgy az egész nyarat végig motoroztam amikor csak tehettem, édesanyámat is sok túrára magammal vittem, talán jövőre, ha az anyagiak is engedik, leteszi ő is a jogsit.
Helló Laci !
Mi a baja a sárkányodnak ? Az édesanyád már motorozik ? Te irtad azt hiszem, hogy anyukád is szívessen motorozna amikor meg kérdeztem," hogy még nem késő-e motoroznom elkezdeni." Habár már nem igen jó az idő,de most tudtam megvenni a mocit. Még pár nap és levizsgáztatják. A Suzuki is nagyon fain föleg feketében.Sopronban nem volt ,sőtt az országban sem volt fekete 1500-ös Suzuki elősszőr azzal szemeztem.Most ha jól tudom azokra is akcíó van.
Persze, már egy hónapja fent van, csak áll a piac... most meg le is kell vennem a hirdetéseket, mert kisebb javításokat kell rajta végezni és persze mikor ha nem most
Gondolom meghírdeted.
Grat a motorodhoz . Át tudom érezni milyen várni az újat, én már egy hónapja szeretnék megválni a Viragomtól, hogy lecseréljem egy M800-ra.