Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

apró----alkatrészek----felnik

bár ahogy nézem csak speed, meg endúró felnik vannak
meg chopperre amúgy is drótküllős kerék a tuti, de te tudod
hello mindenki!

hamarosan motorvételhez kerülök, a kinézett darab egy suzuki ls 650-es, és azt szeretném megtudni, hol kapok hozzá nem feltétlen egyedi, de nem küllős, gusztusos felnit. 2 napja böngészem a netet, autóra annyit találtam, hogy dunát lehet rekeszteni, de motorra csak vaterán találtam felniket. van valakinek valami ötlete?
előre is köszi
zsu
Akkor ha nem megyek vele, inkább be se indítsam?
Másik kérdés: jó az ha olyan helyen tárolom, ahol nem ázik, de igazából nem is fűtött helyen van?
Magyarul letakarva egy tető alatt, amely tető alatt 3 oldalon fal van, de elől csak egy elhúzható ponyva-szerűség szolgál ajtóként?
Az aksinak nem kell meleg,hanem hüvös, persze nem fagy
Ez már jó soxor kivesézett téma.
Szerintem, nem vagylagos. Akksi ki, de attól még be lehet indítani néha (persze előtte visszaszerel), de azt mondják az okosok, és én is azzal értek egyet, hogy csak akkor indítsd be, ha tudsz vele annyit menni, hogy bemelegedjen rendesen. Láthatod reggelente, hogy csöpög a víz a hideg autók kipufogójából. Namost ez a kondenzvíz mind ottmarad a kipuffban, és megy vissza hengerbe is rágicsálni.
Meg a generátor sem tölti vissza rendesen azt az áramot néhány perc alatt, amit az indítással elfogyasztasz.
A lelkünknek biztosan jólesik pár perc dohogást hallani, de a motornak káros.
Szerintetek hogyan teleltessük a motort?

- akksi ki, hogy meleg helyen legyen
vagy
- néha beindítani hagy pöfögjön egy kicsit

Nos ?
Mit raktak össze Kínában ?
De azt biztos nem kínában rakták össze...
Én is majd lepetéztem, mikor megtudtam....
Júniusban vettem M800-at
OldPiet: igen, szakközepes osztálytársam volt
cujethu: ááá, pont most nincs valakinek fölös 600ezre, ha eladom a virágot visszaadom
Figyelem!

Aki mostanában tervezi M800 vásárlását, kapja össze magát!
A minap voltam benn a Jászberényi KingRoad-nál. M800 1.948.000 helyett 1.650.000 !
Laci:Hihi van egy közös ismerősünk: Balázs (Bali)
Én itt vagyok, csak annyira el vagyok már keseredve, mert még mindíg nincs kész a régi moci, hogy még beírni sincs kedvem
Ezt a viragot tényleg kár bontásra elpocsékolni, nagyon jó állapotúnak tűnik....
Nah és a többiek, megy még a motorozás?
Mi van gyerekek ! Lefagyott az oldal ?
Ez bűn!
Mér nem egybe? Nincsenek papírjai a forgalombahelyezéshez?
Yamaha XV 750 Virago, 1998-as évjárat alkatrészenként eladó.
Érdeklődni telefonon:
06-70/450-1261
Bocsi elírtam a mail cmímem.: peti999@citromail.hu ez a helyes
kösz...
Igazából nem akartam olyan komolyan Harley-t, de a Buellek nagyon bejönnek..
Csak azt mondják, hogy annak harley blokkja van vagy vmi ilyesmi és eléggé sok a hiba vele..
A Buell Ulysses XB12X az viszont jól néz ki és kényelmes is, csak szar..
ha szereted, akkor igen!
Nekem nincs, de más topicokon azt mondják, bármelyik Hárlival több a gond, mint a japániakkal.
Rezeg, kilazulnak a csavarjai, folyik az olaj, miegymás.
Egyébként a Dyna nekem teccik, asszem a kevés chopper egyike, ha jól emléxem. A többi inkább cruiser.
Ha lenne lóvém, akkor sem vennék hárlit, ugyanazért a pénzért szerintem más márkától többet kapsz!
Sziasztok!lenne egy eladó motoros bőrkabátom!50-es méret Polo márka nagyon jó állapotban alig használt!Árban megegyezünk! e-mail.:peti_999_@citromail.hu msn.:peti_999_@hotmail.com
Sziasztok!
Mi a véleményetek a Harley Dyna-ról?
Érdemes vanni?
Nem a napi munkaidő megkezdése alapján mész gondolom nyugdijba te sem?
Én teljesitménybe dolgozom mint ügyvezető, mint ilyen pl szabadság se jár, csak ha elengedem/megengedem magamnak. A teljesitmény pedig nem, időben hanem létrehozott forgalom/nyereségben mérődik.
Szia OldPeti!
Kellemetlen ez gondolom, de csak számodra ! Mondom a munkaidőt ki kell dolgozni ..........
Én is mentem egy 60km-es karikát, amig sütött a nap/3-5ig/ nem volt rossz.
Fiatal tacskok vagytok hozzám képest és már mehetnétek nyugdijba? Én részemről semilyen lehetőséget nem látok